Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Именно, предимството е, че се плаща с Маестро :)

 

Да, де, и в румбо се плаща с маестро. :) В другите версии на бравофлай, предимството е, че може и с други карти. 

Връзка към коментар

Да, де, и в румбо се плаща с маестро. :) В другите версии на бравофлай, предимството е, че може и с други карти. 

От около месец в румбо промоциите са при плащане с мастерпас, каквото и да значи това.

Връзка към коментар

От около месец в румбо промоциите са при плащане с мастерпас, каквото и да значи това.

 

Преди няколко дни си купих с маестро през rumbo.es, иначе новите са мастър дебит, т.е. тези с които подменят вече маестрото и нашите банки, като изтече. 

Връзка към коментар

Преди няколко дни си купих с маестро през rumbo.es, иначе новите са мастър дебит, т.е. тези с които подменят вече маестрото и нашите банки, като изтече. 

 явно често ги сменят  :P

Връзка към коментар

Пробвах да си потърся билети за София-Валенсия през rumbo.es или bravofly.fr.Наистина дава разлика от 30евро,като напиша плащане с виза/кредитна/и после сменя на маестро/дебит/.Проблема ми е,че не намирам RYANAIR изобщо.Дава ми ,примерно за 27ми януари-с Lufthansa-180евро с виза и 150 с маестро.А защо не намирам нискотарифните-ryanair или Wizz?

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Пробвах да си потърся билети за София-Валенсия през rumbo.es или bravofly.fr.Наистина дава разлика от 30евро,като напиша плащане с виза/кредитна/и после сменя на маестро/дебит/.Проблема ми е,че не намирам RYANAIR изобщо.Дава ми ,примерно за 27ми януари-с Lufthansa-180евро с виза и 150 с маестро.А защо не намирам нискотарифните-ryanair или Wizz?

Може би зaщото търсиш София -Валенсия (VLC), там ти е грешката. Полета трябва да е до Кастельон се ла Плана (CDT).

Редактирано от Kамен
Връзка към коментар

We're sorry to inform you that an error has occurred and the transaction has not been completed. Please check that the data is correct and try again.

 

В мен ли е проблема или в румбото? Пробвам с 2 различни маестро ама греда...

Връзка към коментар

Rumbo.es - днес спестени към 200 евро (за 4 човека)

 

Юли месец:

Барселона - Палма де майорка - Vueling цена 25евро+5 такса - rumbo.es 15,37евро

Палма де Майорка - Рим - Vueling цена 49 евро+5 такса - Rumbo.es 29,48 евро

Рим - София - Alitalia цена 44 евро - Rumbo.es - 27.48 евро

 

Платени с маестро (2 бр.), като едната мина два пъти в рамките на 30 мин.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Tripadvisor.fr > bravofly от няколко дни спряха огромните намаления. Има ли други алтернативи за намаление

 

Минаха на карта American Express в повечето сайтове.... и от 40-60 евро off за традиционните авиокомпании свалиха до 20 евро off. И аз търсих още една останала отсечка от пътуване, но към момента няма нищо... Промоциите с Дайнърс и Маестро не могат да вървят вечно, вероятно просто сменят картите, за които имат акция.

Връзка към коментар

Здравейте, днес купих билет от jetcost.se > bravofly.se с кредитна карта виза. Намаленито е от 33 евро на 8 евро на Bulgarian Air. Някъде из форума бях чел, че този сайт разпознава част от картите като виза дебит. Днес опитах няколко карти включително и вирутални и прие само една на райфайзен банк. Мисля, че ще е полезно да проверим карти виза на различни банки, за да знаем на коя банка приемат.

На ЦКБ Visa credit я разпознава като кредит. Виртуалната виза на ЦКБ също. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ако на някой му се занимава само да въведе кода на картата в bravofly.se и да види дали ще я разпознае като кредитна. За сега опитах с следните карти със съответните първи 4 цифри:

1. 4220 Виза ЦКБ - разпознава я като дебитна

2. 4894 Виртуална виза от ЦКБ - разпознава я като дебитна

3. 4042 Виза от УНИКРЕДИТ - разпознава я като дебитна

4. 4321 Виза от Райфайзен - с нея плащането мина

Редактирано от garvanat
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте, днес купих билет от jetcost.se > bravofly.se с кредитна карта виза. Намаленито е от 33 евро на 8 евро на Bulgarian Air. Някъде из форума бях чел, че този сайт разпознава част от картите като виза дебит. Днес опитах няколко карти включително и вирутални и прие само една на райфайзен банк. Мисля, че ще е полезно да проверим карти виза на различни банки, за да знаем на коя банка приемат.

На ЦКБ Visa credit я разпознава като кредит. Виртуалната виза на ЦКБ също. 

 

Здравей! По коя отсечка пада на 8 евро България ер?

 

Ако на някой му се занимава само да въведе кода на картата в bravofly.se и да види дали ще я разпознае като кредитна. За сега опитах с следните карти със съответните първи 4 цифри:

1. 4220 Виза ЦКБ - разпознава я като дебитна

2. 4894 Виртуална виза от ЦКБ - разпознава я като дебитна

3. 4042 Виза от УНИКРЕДИТ - разпознава я като дебитна

4. 4321 Виза от Райфайзен - с нея плащането мина

 

  Бях писан  някъде в темата, но информация не е систематизирана и трудно откриавама в 100 странци тема.

 

В bravofly.se  Visa Debit на ЦКБ с първи числа 4838 се разпознава за кредитна и минава.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.