Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Здравейте, преди 2 месеца купих билети с Маестро през runmbo.es. Предстои ми още едно пътуване и в bravofly.es има изгодна оферта. Може ли да използвам същата карта без опасност от блокиране? Има ли други сайтове, които да работят с Маестро, тъй като running.es вече работи с master viabuy, каквато не зная откъде да набавя?

Опитай, нищо лошо няма да се случи, може пък и да мине.
Връзка към коментар

Румбо и компания го раздават скромно напоследък или пък искат за плащане някакви нереални карти. За сметка на това все по-често намирам отстъпки от други сайтове.

 

Онзи ден взех билет на Turkish Airlines с 80 евро намаление през kayak.it -> travelgenio.it. Плащането беше с кредитна Visa и билетът се издаде в рамките на 5 минути. Португалската Tripsta (мината през kayak или momondo) също дава добри отстъпки, отделно и латвийския Budgetair заслужава внимание.

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

РУМБО имат чудесни отстъпки,но понякога пращат заблуждаващи съобщения.Писаха ми ,че полетите ми са на 16-18 февруари,а билетите ми всъщност са за 18-21. Единия полет вече мина,ако им вярвах щях да се паникьосам.Миналата година се вързах,като ми писаха,че полета от Барселона до Скопие е отменен и трябваше да се прибирам с автобус до Германия и после със самолет.А всъщност полет е имало,но не проверих в сайта на Wizz и след това се оплакаха там и ми върнаха вместо платеното в РУМБО,цялата сума с която си взех безплатен двупосочен до Мадрид след седмица.

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Румбо и компания го раздават скромно напоследък или пък искат за плащане някакви нереални карти. За сметка на това все по-често намирам отстъпки от други сайтове.

 

Онзи ден взех билет на Turkish Airlines с 80 евро намаление през kayak.it -> travelgenio.it. Плащането беше с кредитна Visa и билетът се издаде в рамките на 5 минути. Португалската Tripsta (мината през kayak или momondo) също дава добри отстъпки, отделно и латвийския Budgetair заслужава внимание.

travelgenio не беше ли споменавал, че не минават плащанията, сега ли се е оправило или аз нещо се бъркам?

Връзка към коментар

travelgenio не беше ли споменавал, че не минават плащанията, сега ли се е оправило или аз нещо се бъркам?

Там не минаваха българските Маестрота, с обикновени кредитни карти няма никакъв проблем.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря за съветите! Днес след двучасово ровене в познатите нам сайтове се сдобих с билети до Ню Йорк за 389 евро с Visa debit през budgetAir.it.

от къде до ню йорк и аз търся

Връзка към коментар

6.11 / 36€ / 10€ / Варна-София (еднопосочен) / 30.12.2016 / kayak.it/ edreams.it - резултати / Bulgaria Air/ / Visa Credit/

 

Това не бачка. С никаква реална карта не дава обещаната отстъпка.

Връзка към коментар

Постът че е стар не е важно, но се цитира оферта от 6.11, което също е много отдавна. До ден-два-седмица след публикуването има надежда да работи.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За една индонезийска авикомпания не минаваха никакви карти и се наложи да мина през edreams. Веднага дадоха код на сайта си след плащането и билетът ми беше веднага видим в сайта на авиокомпанията. Не ми изпратиха обаче никакъв мейл за тази резервация на пощата да ме уведомят, че е успешно. Ако бях затворил браузъра край. Чудя се дали да ги похваля или да критикувам.  :lol:

Връзка към коментар

За една индонезийска авикомпания не минаваха никакви карти и се наложи да мина през edreams. Веднага дадоха код на сайта си след плащането и билетът ми беше веднага видим в сайта на авиокомпанията. Не ми изпратиха обаче никакъв мейл за тази резервация на пощата да ме уведомят, че е успешно. Ако бях затворил браузъра край. Чудя се дали да ги похваля или да критикувам. :lol:

То в Индонезия освен Гаруда (или май Лион) другите не приемат чужди карти но през tiket.com няма проблеми - един много добър сайт за този район....
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тъкмо се бях зарадвал, че в румбо се появиха прилични отстъпки с Maestro, но уви - картата била Mastercard Viabuy.

Редактирано от VladimirK
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Преди малко ударих греда с неизползван Diners от близо половин година в liligo.fr - bravofly за полети на Ryan. Вярно, че за два билета даде 6 евро и нещо отстъпка, но викам айде за спорта с Diners , то пък ми изписа на френски (Veuillez nous excuser, une erreur s'est produite et la transaction n'a pas pu être effectuée. Vérifiez l'exactitude des données, puis réessayez.) плащането неуспешно, прегледайте данните и опитайте пак бла бла ... незнайно защо :)

Редактирано от edbloom
Връзка към коментар

Потвърждавам, че Bravofly.es дава добри отстъпки с Maestro - 11 евро в една посока, 22 евро за двупосочен. Дори картата ми мина 3 пъти в рамките на един месец, като два от тях бяха в един ден. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Потвърждавам, че Bravofly.es дава добри отстъпки с Maestro - 11 евро в една посока, 22 евро за двупосочен. Дори картата ми мина 3 пъти в рамките на един месец, като два от тях бяха в един ден. 

Това е за билети с коя компания?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Потвърждавам, че Bravofly.es дава добри отстъпки с Maestro - 11 евро в една посока, 22 евро за двупосочен. Дори картата ми мина 3 пъти в рамките на един месец, като два от тях бяха в един ден. 

Не важи за всички полети, превозвачи и дестинации. На Райънеър даваше преди седмица максимум 6 евро. Твоите билета с коя компания и от къде/за къде са. Ще полезно да се знае, ако отстъпките отново ги има.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не важи за всички полети, превозвачи и дестинации. На Райнеър даваше преди седмица максимум 6 евро. Твоите билета с коя компания и от къде/за къде са. Ще полезно да се знае, ако отстъпките отново ги има.

Точно за Раян ми трябва отстъпка и на мен. :)

Връзка към коментар

Днешните полети, които резервирах са с България Еър - 4 възрастни и 3 деца до Барселона еднопосочно (обща отстъпка 77 евро) и един двупосочен до Варна в края на март - 22 евро отстъпка.

За Раян и аз следя, но там са малки отстъпките за сега. Надявам се пак на някоя по-сериозна с Diners. Миналата година сваляше 20 евро за двупосочен при плащане с Diners. 

Редактирано от green_dawn
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не важи за всички полети, превозвачи и дестинации. На Райънеър даваше преди седмица максимум 6 евро. Твоите билета с коя компания и от къде/за къде са. Ще полезно да се знае, ако отстъпките отново ги има.

 

На мен ми даваше най-много 3€, при това само на някои полети, при останалите беше по-скъпо от сайта на Раян.

Връзка към коментар

В общи линии - за нискотарифните не си заслужава да се гърмят тия патрони ...

 

 

До средата на ноември при цена на билет около 50 евро даваше 20 - 22 евро отстъпка. Повечето полети бяха от/до Испания, но имаше и други попадения с Маестро и Дайнърс. Помним полетите до Гърция и вътрешните в Гърция за по едно евро и т.н.

Защо отново да не се върнат отстъпките?! :)

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.