Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Георги Матеев

В общи линии - за нискотарифните не си заслужава да се гърмят тия патрони ...

Точно. Защото с малко повече късмет може да се спестят 60-80 евро за билет с не лоу-кост авиокомпания.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вчера с kayak.de (насочи ме към seat24.de) спестих над 40 евро спрямо другите обсъждани тук сайтове и 70 евро спрямо сайта на Луфтханза за двупосочен билет за двама до Мюнхен по Великден. Картата беше кредитна Виза Класик.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

В момента има ли отстъпка с Дайнърс някъде?

 

Освен да избереш някакъв полет и да влезнеш във външен салон. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Освен да избереш някакъв полет и да влезнеш във външен салон. :lol:

Не лоша идея. ;) По-скоро обмислям едни полети с Раян  за другата година и реших,че мога да ползвам застраховката към картата за отмяна на пътуването/дано не се случи/.

Връзка към коментар

Точно. Защото с малко повече късмет може да се спестят 60-80 евро за билет с не лоу-кост авиокомпания.

 
И с low cost може - ако купуваш повече билети с 1 плащане.
Така миналата година напазарувах с Diners 6 return tickets на Ryan през jetcost.fr за EUR 1.44 вместо EUR 120.
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

От няколко дни не ми минават новите Маестро от ПИБ в bravofly.es... :(  Някой да има същия проблем?

Къде другаде върви маестро сега...?

 

Аз, и си я спрях. С райфайзен винаги минаваха навсякъде, ама изтекоха и ги смениха с мастър дебит. :(

Връзка към коментар
Георги Матеев

И с low cost може - ако купуваш повече билети с 1 плащане.

Така миналата година напазарувах с Diners 6 return tickets на Ryan през jetcost.fr за EUR 1.44 вместо EUR 120.

Говорех за отстъпка на един билет. Ти си спестила 120 евро за 6 билета или по 20 евро на билет.

 

Случвало се е да спестявам 110 евро за един билет на Qatar Airways. Ако тогава бях взел 6 билета накуп щях да спестя общо 660 евро, което е огромна разлика. Та затова има логика картите да се пазят за по-големи удари и да не се хабят за лоукости, които така или иначе са достатъчно евтини. Честно казано не намирам огромна разлика в това дали ще се лети за 1, 5, 10 или 20 евро.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

ако някой се интересува AirAsia имат промоция за закупени билети от днес до 19,03,2017 за период на полети от 01,09,2017 до 05,06,2018 г.

 

и някой ако може с две думи да ми каже за актуални отстъпките при закупуване на самолетни билети.

Връзка към коментар

Пробвам с румбото да купя билети но ми дава голямата отстъпка с mastercwrd viabuy или нещо таков. Това обикновен мастеркард ли е или някаква специфична?

Редактирано от Grishkata
Връзка към коментар

Няма нищо общо със стандартната мастеркард.

Най-общо е предплатена кредитна карта.

Виждам, че може да се посочи и България за получаване!

За издаването искат не малко пари 90евро и уж първите 3 години не взимат повече пари.

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Няма нищо общо със стандартната мастеркард.

Най-общо е предплатена кредитна карта.

Виждам, че може да се посочи и България за получаване!

За издаването искат не малко пари 90евро и уж първите 3 години не взимат повече пари.

Аз не открих нищо за тези карти във форума, някой има ли MasterCard Viabuy?

Мисля че

1. Още с първата поръчка на билети може да се избие

2. Ще се задържи дълго в търсачките, защото е много рядка

От тези двете следва, че си заслужава да се помисли за една такава карта....

Някой ползвал ли я е?

Връзка към коментар

Това предположение на какво се основава?

На база на предишни търсения. Исках дори да приложа примери, ама в момента май картата не дава нищо, поне за полетите, които ме интересуват, така че ще премисля още поне веднъж преди да си я поръчам.

Все пак нека направя уговорката, че обикновено купувам билети за няколко човека накуп -3,4 или повече. Но странното е че отстъпките не са същите, когато включиш в групата и децата. По-напред в темата бях писал, че си купих двупосочни билети за Баден-Баден за мен, жената и двете деца за общо 120 Евро с прилична отстъпка с Дайнърс от Румбо. Ако бяхме летели само с жената билетите ни щяха да са общо 4,80 евро ...

 

Edit:Не било Rumbo, най-било jetcost/bravofly

Редактирано от nikolaysto
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.