Прескочи до съдържание

Чатъри от всички страни, съединявайте се!


goldeneyeful

Препоръчани мнения

Мда, и аз го чух това за Дубай от една колежка, а колегата същото го чул на опашка в магазин. Проверих - за влизане в Дубай искат тест и не им дреме дали си ваксиниран.

Ако скенерът засича ваксина, трябва да признаят, че тя не е сложена само с медицинска цел. 

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 45 минути , funny каза:

Моля за информация неваксинираните с какъв цвят “аура” сме

Мно'о ясно - 50 нюанса сиво!  :grin:

  • Смея се 5
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Колко винкел трябва да си ти вкарали в тялото, за да задържиш левче на рамото си. Пак ни прецакаха - барем да беше евро, а то само левче. А и явно само българите са прецакани, нали сме най-великата нация на света. Само ние сме ощетените, наночастищата хващат само левчета. Не съм чул за монголски тугрици, евро, долари и т.н. Даже и рубли не хваща, че и там ги тресе параноята като нас. Постсъветски манталитет. Бай Ганьо и Андрешко в едно. Тури му пепел.

 

Предлагам конспираторите да си направят своя тема за конспиративни немагнитни дестинации и да оставят форума на мира. Не ми се мисли какво други мисли му минават на човек в главата, ако му е влязла тая муха.

 

Кво праим с металокерамичните пломби?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 50 минути , Фил каза:

Мно'о ясно - 50 нюанса сиво!  :grin:

Ееех, тамън се нагласих на пепел от рози, тюркоаз, морско синьо и ти …. разби ми модната визия. Уффффф :parting:

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 3 часа, iMari каза:

Обаче последните дни има страшни попадения във форума! Все пак първа награда бих дала на травестита, който краде телефони в Cebu. 😁

Не са един, много са! 😄 Това съвсем сериозно, но по-често използват деца заради правните последствия. На един приятел в Манила му бях казал да не си пери новия айфон из улиците и малко по-късно едно хлапе му го дръпна от ръката. Той извади някакъв мега рефлекс и гепи едно от другите от бандата. Никога не съм виждал такова изражение на лицето му и подвикна на крадеца: "Върни телефона или чупя ръката на приятеля ти!". Явно това ги респектира, хвърлиха му телефона и избягаха.

 

А за ваксините и скенерите, аз знам теорията, че иРНК ваксините светят и си личат, а другите не. 😄 Ако искате да сте модерни, само "модерна" и "файзер"! 😄 

  • Харесвам 2
  • Смея се 10
Връзка към мнение

Цяло лято като минавах със сертификата си по летища и КППта, сканираха ми го "на око", нито веднъж кода на устройство за разчитане и все си мислех за онзи стар виц за радариста Лазар:

Катаджия спира кола:

- Превишихте скоростта.
- Как го измерихте?
- С лазер.
- И къде е този лазер?
- Ей, Лазере, излез от храстите! Как караше този?

- Фииииииииуууууу!

- А как трябваше да кара?

- Фу-фу-фу

 

Фазер-за-лазер.

  • Харесвам 2
  • Смея се 19
Връзка към мнение

И аз се чудех защо по летищата не ни обръщат никакво внимание , че даже и тестове не ни искаха от време на време ( на тръгване от Германия към БГ никой не ни попита даже какви сме и какво имаме. Само с мобилна карта без чекин. ).... а то защото сме в сиво-черната гама и сме им някак безцветни :wacko:

  • Смея се 5
Връзка към мнение

Е добре де, бива ли така !?!?...

 

Покрай тия ковид щуротии не ми се четеше във форума вече. Гледам - поуспокоили са се нещата, не ти излизат на първа страница ковид-зглавия, хората си говорят за пътешествия като едно време....я, каква интересна тема, за чартъри, супер! ЖДНБ!

 

Спешно се нуждаем от извънземно нашествие. Не че пак няма да бъка от абсурдни теории с конспиративен характер, но поне ще се говори за пътешествия. Било то и междугалактически...

П.П. думата "чатъри" прочетох като чартъри за неразбралите личната ми драма. За чартъри очаквам да си говорим, колеги, за чар-тъ-ри!

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.