Прескочи до съдържание

Чатъри от всички страни, съединявайте се!


goldeneyeful

Препоръчани мнения

преди 1 час, Фичо каза:

Ами тия дечиня вашите нямат ли нужда от бейбиситърка? :rolleyes:

 

преди 30 минути , Topfly каза:

Имат и то много спешна нужда 🙂 Въпросът е на украинката как ще и обясня, че за сега не може да се омъжи за мен? Сложен е този живот, а има култури където човек съвсем легално може да има по 2-3 жени 😉

Момчета, защо си усложнявате живота?

@Goal & Boss ви е дал най-мъдрия и безопасен съвет 🙂

преди 19 часа, Goal & Boss каза:

 

Аз Запорожието го виждам като място, където човек може автентично да се напие като казак, което е много далновиден ход от страна на Wizz, като се замисля. Даже могат да си го сложат и на рекламен банер тоя устойчив израз 🙂

Колкото до украинките в червено - първата има шанс с времето да развие висока колекционерска стойност,докато втората - нисък морал 😉

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
В момента, Topfly каза:

Wizz air мисли да ни изненада с някоя африканска дестинация 🙂

 

Wizz Air, Oman Air and Egyptair register for Routes Africa

https://www.routesonline.com/news/29/breaking-news/286812/wizz-air-oman-air-and-egyptair-register-for-routes-africa

Така де, мъжете в Украйна, дамите при африканците … или те ще чакат баш София - Конго :wink:

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
14 minutes ago, ven62 said:

Така де, мъжете в Украйна, дамите при африканците … или те ще чакат баш София - Конго :wink:

В Украйна очаквано са жените с ... най-червените рокли,  но не знаех че в Конго са мъжете с най-големите ... бради 😉

Връзка към коментар
  • 1 година по-късно ...
преди 11 минути , Emil Chakalov каза:

Някой минавал ли е през скенер за проверка на ваксина на летище?

Не съм с фалшив сертификат,просто се заговорихме с познат и той каза за такива случаи.Не бях чувал досега и ми стана интересно.Би било хубаво да е вярно,че що тарикати си извадиха фалшиви сертификати....

 

преди 3 минути , AlexandraKo каза:

На мен също ми разказа една, дето била с фалшив сертификат и в Дубай, са сложили някакво скенерче , до мястото на ваксината и директно са я върнали.
Рових много, но не срещнах, информация по въпроса, щото е все пак ЕЖК:((

Може за друго да не са я допуснали , пък да си измисля.

Но съм сигурна, че ако днес още няма, утре ще има. Има наночастици във ваксините и все нещо , ще ги лови.

Та който мисли да купува, да не се набутва:( Чувам за цени - 200-300€.

И ако това е вярно, конспиративните теории, които целия арсенал беше впрегнат да развенчава.... изведнъж ще станат "по-малко" конспиративни... 

  • Харесвам 6
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Emil Chakalov каза:

Някой минавал ли е през скенер за проверка на ваксина на летище?

Не съм с фалшив сертификат,просто се заговорихме с познат и той каза за такива случаи.Не бях чувал досега и ми стана интересно.Би било хубаво да е вярно,че що тарикати си извадиха фалшиви сертификати....

Не съм минавала, но ми разказаха за такъв случай. Българка с фалшив ваксинационен сертификат била "хваната" от скенер на летище в Париж, не запомних кое. Била изпратена да кара 14-дневна карантина. Въпросната жена имала автоимунно заболяване, заради което не искала да се ваксинира и затова прибягнала до "услуга" от личния си лекар. Мои познати твърдят, че скенерите улавят наночастиците в РНК ваксините, но не вярвам. Не съм срещнала такава информация от официални и достоверни медицински източници, затова мисля, че са митове и легенди. 

 

  • Харесвам 6
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 2 минути , funny каза:

 

И ако това е вярно, конспиративните теории, които целия арсенал беше впрегнат да развенчава.... изведнъж ще станат "по-малко" конспиративни... 

Напротив, конспирацията ще се разшири и обогати, ваксинираните с РНК ваксини ще бъдат проследявани, евентуално, по наночастиците. А за ваксинираните с векторни ваксини, които не съдържат наночастици ще се измисли нова конспирация. 🤣

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 7 минути , Jenbel каза:

Напротив, конспирацията ще се разшири и обогати, ваксинираните с РНК ваксини ще бъдат проследявани, евентуално, по наночастиците. А за ваксинираните с векторни ваксини, които не съдържат наночастици ще се измисли нова конспирация. 🤣

Ще ги следят пи стрелката на вектора.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 16
Връзка към коментар
преди 46 минути , Emil Chakalov каза:

Някой минавал ли е през скенер за проверка на ваксина на летище?

Не съм с фалшив сертификат,просто се заговорихме с познат и той каза за такива случаи.Не бях чувал досега и ми стана интересно.Би било хубаво да е вярно,че що тарикати си извадиха фалшиви сертификати....

Аз го чух преди седмица и половина и се смях до сълзи на това нещо.

 

преди 31 минути , Jenbel каза:

Не съм минавала, но ми разказаха за такъв случай. Българка с фалшив ваксинационен сертификат била "хваната" от скенер на летище в Париж, не запомних кое. Била изпратена да кара 14-дневна карантина. Въпросната жена имала автоимунно заболяване, заради което не искала да се ваксинира и затова прибягнала до "услуга" от личния си лекар. Мои познати твърдят, че скенерите улавят наночастиците в РНК ваксините, но не вярвам. Не съм срещнала такава информация от официални и достоверни медицински източници, затова мисля, че са митове и легенди. 

 

На мен ми казаха, че се случило на летище София щях да падна от стола си, докато се смея, както описах по-горе! 😄  😄 😄

преди 27 минути , Jenbel каза:

Напротив, конспирацията ще се разшири и обогати, ваксинираните с РНК ваксини ще бъдат проследявани, евентуално, по наночастиците. А за ваксинираните с векторни ваксини, които не съдържат наночастици ще се измисли нова конспирация. 🤣

Тези неща нека се говорят, поне да се стряскат, че ще ги хванат и да не се пробват да си издават фалшиви сертификати. 😛 Някой неща са може би добри за част от народонаселението.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 16 минути , agenta каза:

 

Тези неща нека се говорят, поне да се стряскат, че ще ги хванат и да не се пробват да си издават фалшиви сертификати. 😛 Някой неща са може би добри за част от народонаселението.

Хич и не вярвам някой да се спре от подобен слух. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 53 минути , neuromancer каза:

Какво разбирате под ваксинационен скенер? QR код четец за сертификата или нещо друго, каквото не съм виждал?

Не този, който чете QR кодовете.

Той си е редовен - първа игла, втора игла, отразено всичко, където и както трябва. Само че, дозата е изхвърлена.

Говорят за нещо, като малка слушалка, допряна до мястото, където кажеш, че са ти сложили ваксината. Във ваксините има наночастици и те могат сигурно, да се уловят. Ако няма - значи, няма ваксина.

 

  • Смея се 10
Връзка към коментар

Всъщност дали ЕЖ са разкрили някакви теории защо няма глоби и арести за фалшивите сертификати след като вече се разкриват лесно със скенер?

Не, че нещо, но ако съм блюстител на Новия Ред, бих се погрижил да накажа въпросните хора с цялата сила на закона.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 14 минути , Gentleman Basta каза:

Всъщност дали ЕЖ са разкрили някакви теории защо няма глоби и арести за фалшивите сертификати след като вече се разкриват лесно със скенер?

Не, че нещо, но ако съм блюстител на Новия Ред, бих се погрижил да накажа въпросните хора с цялата сила на закона.

Като блюстител на Новия Ред ще трябва да си организираш законодателството, за да използваш силата на закона. 

Къде пише. че със скенер се доказва, че имаш/нямаш ваксина?

 

Иначе и аз го чух за щатите още преди два месеца и се посмях на "фантазиите на Вероника"!

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Emil Chakalov каза:

Някой минавал ли е през скенер за проверка на ваксина на летище?

Не съм с фалшив сертификат,просто се заговорихме с познат и той каза за такива случаи.Не бях чувал досега и ми стана интересно.Би било хубаво да е вярно,че що тарикати си извадиха фалшиви сертификати....

Чух, че имало такъв скенер в Канада, но не мога да потвърдя дали информацията е достоверна. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Emil Chakalov каза:

Някой минавал ли е през скенер за проверка на ваксина на летище?

Навлязохме в сферата на фантастиката. Да не наливаме вода в мелницата на любителите на конспиративни теории за "чипиране" и пр. 

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

И аз го чух, още по-украсено. Сестрата на жената на човека, който ми го разказа, работи в прокуратурата и му е казала, че вече има образувани производства срещу хора, представили сертификат, но всъщност не ваксинирани наистина 🤣

  • Смея се 5
Връзка към коментар

Това за скенера го чух от познат, който го е минавал бил на принципа на метала, но не помня къде и също каза, че на мястото на ваксината явно нещо, като магнитно поле ли не знам какво има така му казали защото направи един тест пред мен със левче метално и то седеше на ръката му без да падне. Я някой да се тества да каже дали има нещо такова или просто му е била потна ръката, но каза, че не го прави за първи път 🙄😐🤣

  • Харесвам 1
  • Смея се 16
Връзка към коментар

обаче само с желязно левче работело това, с монета от 1 евро не става - явно са ги дизайнирали ваксините спрямо нашата валута конкретно и са пропуснали необятния  ЕС-пазар

 

или пък там не се потят, не е много ясно :grin:

  • Смея се 25
Връзка към коментар
преди 4 минути , Ivko каза:

Това за скенера го чух от познат, който го е минавал бил на принципа на метала, но не помня къде и също каза, че на мястото на ваксината явно нещо, като магнитно поле ли не знам какво има така му казали защото направи един тест със левче метално и то седеше на ръката му без да падне. Я някой да се тества 🙄🤣

Обаче последните дни има страшни попадения във форума! Все пак първа награда бих дала на травестита, който краде телефони в Cebu. 😁

  • Смея се 16
Връзка към коментар

Левчето пада. И 50-те стотинки падат. Или ми се е паднала дефектна ваксина. Това със скенера и мен ме убеждаваха, че даже и се кълняха, че било вярно. Но моят приз го държи приятел на приятел, който го спрели на летището в Копенхаген, въпреки ваксационния му сертификат с файзер, защото на камерата не светел... в жълто. Да, тези с файзер трябвало да светят в жълто. Сега в задачата се пита моята майка, която е ваксинирана с АЗ на едното рамо и файзер на другото в какъв цвят ще свети и кое рамо да подава за скенер на ваксината?

  • Харесвам 5
  • Смея се 22
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.