Прескочи до съдържание

До Португалия през май 2016


Препоръчани мнения

Аз търся за същите дати и все още никъде не откривам цитираните по-горе цени от около 200 евро на човек. Явно е рано за такива цени и през Lufthansa и през Air France. Цените в момента са в обхвата на тези, които е споменала Бойна, та и по-високи.

Връзка към мнение

Здравейте!

Удачно ли е тази тема (или да отваря нова?!) да попитам а самолетен билет София - Порто и връщане Лисабон - София (Или София - Лисабон - София) за дати 24.04.-05.05.2016 г,?

Проверих и писах на България еър, които стартират от 28.04 тази година директни полети до Лисабон, всеки четвъртък, веднъж седмично, Проверих цена (не че ме устройват датите) за 28.04-05.05, ами близо 1 400 лв. за двама души, извинявайте, ама....... звучи абсурдистанско!

 

Ако може съпорт, ще съм благодарен! Целта ни е да сме с куфари.

Връзка към мнение

Аз също се нареждам на опашката за майски Лисабон (отново) . Миналата година го правих с прикачване в Бергамо с Ryanair. Тази година има и още една опция - София-Пиза-Лисабон (oперира се само от Ryanair). Mисля, че е все още рано за билети, може би другия месец, когато Уиз пускат редовното си намаление, ще се намери нещо изгодно. Повече от 300лв с багаж ми изглежда повече от неизгодно :)

Връзка към мнение

Здравейте!

Удачно ли е тази тема (или да отваря нова?!) да попитам а самолетен билет София - Порто и връщане Лисабон - София (Или София - Лисабон - София) за дати 24.04.-05.05.2016 г,?

Проверих и писах на България еър, които стартират от 28.04 тази година директни полети до Лисабон, всеки четвъртък, веднъж седмично, Проверих цена (не че ме устройват датите) за 28.04-05.05, ами близо 1 400 лв. за двама души, извинявайте, ама....... звучи абсурдистанско!

 

Ако може съпорт, ще съм благодарен! Целта ни е да сме с куфари.

Ние пътувахме през октомври с Еър Франс за около 200евро на човек с багаж София-Париж-Лисабон-Париж-София.Ходихме за един ден с Раян до Порто за 7евро на човек.Редовно пускат билети и по 1евро Лисабон-Порто-Лисабон.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А какво би било обяснението, че в момента най-евтиният полет (София-нещо си-Лисабон-нещо си-София) с AirFrance в периода 29.04-08.05.2016 струва над 500 евро на човек? :(

Връзка към мнение

А какво би било обяснението, че в момента най-евтиният полет (София-нещо си-Лисабон-нещо си-София) с AirFrance в периода 29.04-08.05.2016 струва над 500 евро на човек? :(

Обяснението е съвсем просто - Великден+Гергьовден, които доста хора ще слеят с идеята за голяма ваканция. :)

За дати извън тези почивни дни как са цените?

Връзка към мнение

А какво би било обяснението, че в момента най-евтиният полет (София-нещо си-Лисабон-нещо си-София) с AirFrance в периода 29.04-08.05.2016 струва над 500 евро на човек? :(

Във форума има големи специалисти за цените на самолетните билети,но според мен е доста рано все още да се купува билет за м.Май.Аз също купувам отрано,за да мога да си организирам работата,но обикновено след това се намират и по-добри цени.

Връзка към мнение

Да, съвсем изключих, че всъщност полетите са от София и самолетните компании са наясно, че тогава в БГ са празници и повече хора ще пътуват... иначе католическият Великден е на друга дата (27 март) и поне междинните полети не би трябвало да ги засяга това. Притеснявам се, че ако оставя полетите за по-късно може да намеря дори по-неизгодни цени. Вероятно е по-добре да оставя Португалия за друго пътешествие и да се ориентирам към някои от другите дестинации в списъка :)

Връзка към мнение

Всъщност не е нужно компаниите да са наясно, важното е, че пътниците са наясно. След първите 100 купени билета от май 2015 досега се стига лесно до това положение.

Ако държиш на тези дати, виж и с прекачване с нискотарифни, но изобщо не очаквай цените да паднат в бъдеще.

Връзка към мнение

Е, аз търся от 24.04 до 05.05, не пътувам на празнични дни, не мога да разбера защо не се намира нищо евтино. Може би сте прави - да чакаме редовните пормоции на Уиз идния месец....

Редактирано от Stanimir_81
Връзка към мнение

мда

Раян пък само зимата имат удобни полети за прекачване в Бергамо на обяд и привечер, но за съжаление от април летят рано и няма как да стане с тръгване от София

в някоя тема някой спомена, че може да се напасне прекачване през Франкфурт, Дортмунд ....

Връзка към мнение

Погледнете http://azair.eu, нямам време в момента да го видя, но там ще ви изкара нискотарифните комбинации. Като цяло е добре всяко търсене на билет да е в отделна тема, скоро ще видим как да внесем малко ред в секцията. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добра търсачка. Все още обаче изкарва цени около 200 евро, предполагам, че са без чекиран багаж, понеже са все нискотарифни компании, които оперират по линиите. Ще я пробвам по-късно този месец и началото на другия. А може би и през jetcost/rumbo ще може да се смъкнат още цените.

Връзка към мнение

Проверявaйте в търсaчкaтa еднопосочни билети, зa дa може връщaнето дa е с рaзличен по-евтин мaршрут. Че при двупосочен дaвa сaмо един и същ мaршрут и дори в еднaтa посокa дa е много евтино нa връщaне може дa не е.

Връзка към мнение

Проверявaйте в търсaчкaтa еднопосочни билети, зa дa може връщaнето дa е с рaзличен по-евтин мaршрут. Че при двупосочен дaвa сaмо един и същ мaршрут и дори в еднaтa посокa дa е много евтино нa връщaне може дa не е.

 

Не дава един и същи маршрут. Дава ми 196 евро отиване през Женева, връщане през Лондон.

 

По-евтино е София - Порто, Лисабон - София, но ще има разходи по придвижването между Порто и Лисабон, така че все тая, но пък дава възможност за разглеждане на доста повече неща.

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение

просто трябва да се дебнат добри оферти

за март месец има и 120 евро

цените на Уиз обикновено са добри около 6-8 седмици преди полета

така че е възможно да се намери добра оферта, но е рано

Връзка към мнение

To с цени от 200 евро с нискотарифни и без багажи  по-добре да се лети с BG Air за 260 евро...

 

По какъв маршрут с България Еър? Нали няма директни полети?

Връзка към мнение

БГ Еър минават през Брюксел, мисля.

Лисабон-Порто-Лисабон се намира на сравнително добри цени. Октомври си взех двупосочен за 1 евро през jetcost. 

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.