Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Преди 1 час, neuromancer каза:

 

Някой пробвал ли е да си иска наградата към един и същи Пейпал акаунт от двата сайта? Или банков трансфер към Transferwise за американския сайт? То не че 25 цента са много, ама ще послужат за експерименти

Няма проблем да е към един и същи Пейпал акаунт от двата сайта.В американския имам над 30 профила и се отказах през Пейпал различни акаунти,мислех с виртуалната карта,а там е 5$.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Не виждам някой да ползва Ракутен https://www.rakuten.com , а те бавно и сигурно изместват топкешбек като номер 1 сайт. Категориите варират често ежедневно, моите наблюдения са за средно по-висок кешбек, с изключение на групата на Букинг  и Експидия. 
 

Редактирано от neuromancer
Моля без реферални линкове
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 13 минути , savagejo каза:

А в момента кой е най-добрия начин за теглене от topcashback? През пейпал? Или револют?

Чрез  някои виртуални карти получаваш 5% бонус, в момента това са Виза, Хотелс.ком и т.н. Амазон гифт карта е с + 2% в момента.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 38 минути , stanislavpp каза:

Не виждам някой да ползва Ракутен https://www.rakuten.com , а те бавно и сигурно изместват топкешбек като номер 1 сайт. Категориите варират често ежедневно, моите наблюдения са за средно по-висок кешбек, с изключение на групата на Букинг  и Експидия. 
 

Реферален линк https://www.rakuten.com/r/STANIS671?eeid=28187

Само че не става за резиденти в EU. Вероятно през друго IP няма проблем.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Японците от Ракутен, освен като собственици на Вайбър имат доста голямо портфолио из целият свят, в Европа също имат централа. За кешбек подразделението, ако .com не става за Европа, .co.uk и .es със сигурност работят .

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 23.05.2020 г. в 18:26, dimitrov6 каза:

ОТ САЙТА МИ ОТГОВОРИХА,ЧЕ КЕШБЕКА СЕ ПОЛУЧАВА ДО 14 ДНИ СЛЕД ПОЛУЧАВАНЕ НА СТОКАТА и потвърждаване,че съм я получил.Аз още не съм я получил ,но потвърдих и ми дадоха засега само 6% кешбек,както си е нормално за Aliexpress,но няма 15$ extra cash back.

Вчера им писах и днес ми пратиха кешбека 15$ и отделно оставиха 0.99 които погрешка ми начислиха.

Sd картата Sandisk Ultra Micro SD 128 ГБ  струваше US $16.48,а ми върнаха 15.99.

 

Screenshot_2020-07-16 Account - Earnings By Member.png

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
44 minutes ago, Яничка said:

Имали ли сте резервации, които стоят със статус N/A на срока за изплащане Estimate payable?

 

top.jpg.df9d86bf747a6f791b5dbb0e13a5e82e.jpg

 

44 minutes ago, Яничка said:

Имали ли сте резервации, които стоят със статус N/A на срока за изплащане Estimate payable?

 

top.jpg.df9d86bf747a6f791b5dbb0e13a5e82e.jpg

Не съм, но с Агода винаги имам проблеми. Имам само 1 cashback който е потвърден, но все още не изплатен, а е от 7.10. 

Всички други са или пендинг още (дори по-стари) или отказани като обяснението е, че не могло да се проследи дали наистина съм го направил през техния линк или не....и такива тъпотии. Вече не буквам нищо от там или поне не очаквам кешбек.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Яничка каза:

Имали ли сте резервации, които стоят със статус N/A на срока за изплащане Estimate payable?

 

top.jpg.df9d86bf747a6f791b5dbb0e13a5e82e.jpg

Да, имах. По някое време дойдоха и парите.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

копирано от фейсбук страницата :

 

 

 
  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.