Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 2 часа, Фичо каза:

В английския Topcashback:

И едно уточнение - новорегистрираният с референтен линк профил е по подразбиране с Plus членство, което означава, че когато въпросните £5 станат payable, ще бъдат изтеглени за такса за plus-членството. Не е обаче никакъв проблем в профила да си понижите членството на обикновено (например още веднага след регистрацията) и така £5 ще си останат за вас. 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Фичо каза:

И едно уточнение - новорегистрираният с референтен линк профил е по подразбиране с Plus членство

Благодаря, това беше ценно. А за Aliexpress поръчките през UK IP ли да ги правя, какво се има в предвид под "Aliexpress UK" в Topcashback?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Яничка каза:

Благодаря, това беше ценно. А за Aliexpress поръчките през UK IP ли да ги правя, какво се има в предвид под "Aliexpress UK" в Topcashback?

Почти нямам опит с пазаруването в Aliexpress и не знам има ли различни версии за различните страни , но предполагам, че значение има версията на сайта, а не IP-то.  

Връзка към коментар
преди 14 минути , Яничка каза:

Благодаря, това беше ценно. А за Aliexpress поръчките през UK IP ли да ги правя, какво се има в предвид под "Aliexpress UK" в Topcashback?

най-вероятно през .co.uk версията на сайта, ако има такава де

Връзка към коментар

Няма значение това "UK". Просто се влиза през линка на topcashback и се пазарува нормално със съществуващ профил и доставка до където си искате. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
17 minutes ago, Ilian359 said:

Няма значение това "UK". Просто се влиза през линка на topcashback и се пазарува нормално със съществуващ профил и доставка до където си искате. 

Интересното е, че някой магазини/стоки не излизат в aliexpress като се влезе през линка.

Опитах се да "присадя" през рефералния линк на topcashback  и да купя стока, която не излизаше в търсенето - вече два месеца чакам решение на клейма, а topcashback чакат aliexpress, верояно няма да мине, въпреки че технически погледнато, покупката е през тях....

Хубава реферална програма се заформя, мисля този път да "навържа" верижно десетина покани, и само на последната да направя реални 10 паунда кешбек, които като домино да "съборят" останалите .... 

Връзка към коментар
28 minutes ago, georgebg said:

Интересното е, че някой магазини/стоки не излизат в aliexpress като се влезе през линка.

Опитах се да "присадя" през рефералния линк на topcashback  и да купя стока, която не излизаше в търсенето - вече два месеца чакам решение на клейма, а topcashback чакат aliexpress, верояно няма да мине, въпреки че технически погледнато, покупката е през тях....

Хубава реферална програма се заформя, мисля този път да "навържа" верижно десетина покани, и само на последната да направя реални 10 паунда кешбек, които като домино да "съборят" останалите .... 

Имай предвид обаче, че всеки акаунт трябва да има различен револют или друг юк sort code за изплащането после. Също така ти препоръчвам да си направиш акаунтите през различни ip-та, защото има реалната опасност да ти блокират акаунтите. Аз миналата година влязох в страшни обяснения и едвам ги убедих да ми ги отблокирах, че имсх големи суми в повечето. Освен това не съм сигурен, че "събарянето" ще проработи, защото няма да отчетат тези пари от реферал за необх. сума за изпълнение на условията на предходните акаунти отзад напред, но ще ми е интересно да видя резултата. Само внимавай с горните две условия... Успех! 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Jorro каза:

Освен това не съм сигурен, че "събарянето" ще проработи, защото няма да отчетат тези пари от реферал за необх. сума за изпълнение на условията на предходните акаунти отзад напред

И на мен ми се струва, че едва ли ще се получи, защото предполагам 10-те паунда трябва да са от кешбек, а не от референтни награди. Но не пречи да се опита, де. :grin:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
12 minutes ago, Jorro said:

Имай предвид обаче, че всеки акаунт трябва да има различен револют или друг юк sort code за изплащането после. Също така ти препоръчвам да си направиш акаунтите през различни ip-та, защото има реалната опасност да ти блокират акаунтите. Аз миналата година влязох в страшни обяснения и едвам ги убедих да ми ги отблокирах, че имсх големи суми в повечето. Освен това не съм сигурен, че "събарянето" ще проработи, защото няма да отчетат тези пари от реферал за необх. сума за изпълнение на условията на предходните акаунти отзад напред, но ще ми е интересно да видя резултата. Само внимавай с горните две условия... Успех! 

Имам си десетина ип-та и това ми е ясно, миналата година схемата я приложих като всички поканени бяха от основния ми акаунт, но имаше доста възможности за кешбек без покукпи, които изчезнаха след фалита на томас кук.

Иначе, като изключим основния акаунт (който кеширах в Револют), бонусите на другите си ги взех през ваучери към Амазон, и не ми трябваха BACS, после ваучерите си ги вкарах всички в акаунта на Амазон и си ги похарчих 🙂

 

6 minutes ago, Фичо said:

И на мен ми се струва, че едва ли ще се получи, защото предполагам 10-те паунда трябва да са от кешбек, а не от референтни награди. Но не пречи да се опита, де. :grin:

Пише :

Quote

To receive your Tell-a-Friend bonus, the person you have referred must sign up to TopCashback from
your link and earn £10 payable cashback or more.

затова си мисля, че може да се получи. 

Така или иначе абсолютно никакви усилия не ми струва да ги "наредя" по веригата ....

Връзка към коментар
преди 47 минути , georgebg каза:

затова си мисля, че може да се получи. 

Така или иначе абсолютно никакви усилия не ми струва да ги "наредя" по веригата ....

Също така обаче пише и 

Цитат

Some transactions will not count towards your friend’s referral threshold, including sign-up bonuses, New Member Deals and any cashback awarded from the list of merchants below. This list is subject to change at any time.

 

Връзка към коментар
6 minutes ago, chandni said:

Също така обаче пише и 

 

sign-up бонуса никога не се е броял, но не пише за tell-a-friend бонуса, а реално него мисля да ползвам, освен при най-долния на веригата 😉

Така или иначе, не пречи да пробвам за спорта, при всички положения търпение (и покупки) да докарам всеки от акаунтите над 10 паунда по стандартния начин няма да имам 🙂. Както и много други неща това го правя също с експериментална цел преди всичко.

 

Връзка към коментар
On 12/31/2019 at 6:41 PM, georgebg said:

sign-up бонуса никога не се е броял, но не пише за tell-a-friend бонуса, а реално него мисля да ползвам, освен при най-долния на веригата 😉

Така или иначе, не пречи да пробвам за спорта, при всички положения търпение (и покупки) да докарам всеки от акаунтите над 10 паунда по стандартния начин няма да имам 🙂. Както и много други неща това го правя също с експериментална цел преди всичко.

 

То sing-up бонуса и tell-a-friend бонуса не е ли едно и също ?

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Някой може ли да ми подскаже кой е правилният начин за логване в booking през topcashback.com, за да е изпълнено условието за резервация през US версията на сайта за последващо изплащане кешбек? 🤔 Достатъчно ли е да се следва връзката topcashback.com << booking.com или е необходимо и още нещо? Има ли значение и какъв е езика на сайта на booking, например трябва ли да е US English?

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Някой има ли опит - при резервиране на кола под наем и ако при резервацията са направени допълнителни застраховки (от самата рентал компания) после кешбекът върху цялата сума, включителон застраховките, ли е? 
В смисъл ако резервирам, да кажем от Голдкар - за колата 30€ + Super Relax за 100€, кешбекът върху 30€ ли ще е или върху 130€ ? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 12.01.2020 г. в 22:41, neuromancer каза:

хаха, да

малките награди си ги плащат по сметката без да те питат къде си, аз изкарах 30 пенса от коледната игра

И що не си се поФалил? С таз награда:))))

Връзка към коментар
Преди 1 час, Фичо каза:

Някой има ли опит - при резервиране на кола под наем и ако при резервацията са направени допълнителни застраховки (от самата рентал компания) после кешбекът върху цялата сума, включителон застраховките, ли е? 
В смисъл ако резервирам, да кажем от Голдкар - за колата 30€ + Super Relax за 100€, кешбекът върху 30€ ли ще е или върху 130€ ? 

Върху цялата сума по време на реззервацията. Ако направиш резервация само за наем и после добавиш застраховка, ще получиш само за наема. Ако включиш и застраховката, получаваш върху цялата сума. Ако обаче използваш код/ваучер, който са ти пратили Goldcar, а не е упоменат на страницата на ТОС като валиден/разрешен за използване за допълнително сваляне, няма да получиш никакъв кешбек.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , chandni каза:

Върху цялата сума по време на реззервацията. Ако направиш резервация само за наем и после добавиш застраховка, ще получиш само за наема. Ако включиш и застраховката, получаваш върху цялата сума. Ако обаче използваш код/ваучер, който са ти пратили Goldcar, а не е упоменат на страницата на ТОС като валиден/разрешен за използване за допълнително сваляне, няма да получиш никакъв кешбек.

Аз съм получавал кешбека си и при използване на код, който не е бил на страницата на ТОС - най-малко два пъти.

Но не са ми го пращали от goldcar, а го бях намерил някъде в Интернет (DSCUENTOFTA20)

Март ще кажа дали и с кода на @AlexandraKo (FLASHSALES2019 - 25% ) ще дадат и кешбека.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.