Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 4 часа, ven62 каза:

Различно. Беше 5 евро. Сега е 10%

(За Goldcar)

Възможно е да е било 10% за някакъв промо период, сега е 7.07%

image.png

 

Иначе за купоните и аз съм минавала между капките и са ми изплащали кешбек при използване на купон, но това си е недоглеждане от страна на доставчика. В условията на ТОС пише

image.png

Ако доставчкиът се е усетил, че си ползвал купон и откаже да изплати комисион на ТОС, то те също ще ти откажат кешбека. Те просто разчитат на информацията, която им подава доставчикът.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 часа, chandni каза:

...

Иначе за купоните и аз съм минавала между капките и са ми изплащали кешбек при използване на купон, но това си е недоглеждане от страна на доставчика. В условията на ТОС пише

image.png

Ако доставчкиът се е усетил, че си ползвал купон и откаже да изплати комисион на ТОС, то те също ще ти откажат кешбека. Те просто разчитат на информацията, която им подава доставчикът.

Няма спор. Така си е.

 

За % - на мен ми излиза това:

Untitled.thumb.jpg.d6c2fd3ced93325a8369fe4ced764530.jpg

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Аха, оказа се, че и аз имам регистрация, че даже и някаква сума, дошла , незнайно откъде.

И на мен, като на @ven62 Венчо ми излиза същото:

 

142580180_Screenshot(92).png.c8644a0257e555c101b1ae7d110c2315.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , AlexandraKo каза:

Аха, оказа се, че и аз имам регистрация, че даже и някаква сума, дошла , незнайно откъде.

И на мен, като на @ven62 Венчо ми излиза същото:

 

142580180_Screenshot(92).png.c8644a0257e555c101b1ae7d110c2315.png

Защото сме готини (млади, богати и красиви) :grin:

 

@chandni, не съм plus. То, ти ме открехна на тоя портал и от тогава нищо не съм правил, даже и не се сещам да го ползвам често.

Явно topcashback.co.uk си слага % както си иска...

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Когато си създаваш профил в Topcashback, той си е plus member (за което си и дърпат такса),и ако не го искаш трябва да го махнеш ръчно.

 

За Goldcar, процентите са:

     Classic - 7.07%

     Plus - 10.15%

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Мирослав Василев каза:

Когато си създаваш профил в Topcashback, той си е plus member (за което си и дърпат такса),и ако не го искаш трябва да го махнеш ръчно.

 

За Goldcar, процентите са:

     Classic - 7.07%

     Plus - 10.15%

Разбрах къде е ключа от бараката. Аз проверявах процента без да се логвам и естествено ми дава по-високия процент (този за plus). като се логнах % падна на 7.

 

---------------

Обещавам на @AlexandraKo да компенсирам 3% разлика при следващото ми отиване в Пловдив.

За @Фичо … ще се ослушам. Да пие една студена вода...:grin:

 

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, ven62 каза:

То, ти ме открехна на тоя портал и от тогава нищо не съм правил, даже и не се сещам да го ползвам често.

Ако се инсталира добавка към браузъра,тя сама подсеща когато се купува нещо в Интернет дали има кешбек .       За firefox

https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/cashback-notifier-topcashbackc/?src=search

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 53 минути , Marisha каза:

 

Simply make your transaction of £10 or more and the £2.50 bonus will be added to your account. Promotion ends 23:59 28/02/2020.

 

Аз разбрах,че това е за topcashback co uk.

Ама дали всички биха се сетили...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

topcashback.co.uk  или по-точно Agoda не само ме отсвириха с една прилична сума, ами направо и изчезнаха от платформата. 

Миналата година отказаха да ми отразят и половината сума от покупка в Air France,  дори след дълга и безполезна комуникациия със съпорта, който беше мега неадекватен. Убиват ми вярата в хората 😄

На всеки 4-5 транзакции поне 1 проблемна. 

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, stanimir каза:

topcashback.co.uk  или по-точно Agoda не само ме отсвириха с една прилична сума, ами направо и изчезнаха от платформата. 

Миналата година отказаха да ми отразят и половината сума от покупка в Air France,  дори след дълга и безполезна комуникациия със съпорта, който беше мега неадекватен. Убиват ми вярата в хората 😄

На всеки 4-5 транзакции поне 1 проблемна. 

Пробва ли да прекараш Агода през Quidco? Може би те са по-надеждни от TCB.

Аз ако имам 1 неуспешна трансакция през TCB с някой търговец, пробвам следващия път през Quidco (или обратният сценарий). Ако тогава пак има проблем, значи генералният проблем е в търговеца и го отсвирвам. Повече с него не се занимавам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това е стара резервация още от миналия август. Прехвърляха няколко пъти топката с общи лафове,  колко усърдно работят по казуса , докато Agoda съвсем не изчезнаха. Oт самото начало кешбека е със статус "pending" и там си и замръзна. 

Виждам Agoda още стоят в американската версия,  просто имайте едно наум.

Британците писаха, че  традиционно имат проблем с този търговец. 

Нищо де, от грешките си се учим. 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, vorbis каза:

Пробва ли да прекараш Агода през Quidco? Може би те са по-надеждни от TCB.

Едно и също са. Преди две години едните купиха другите, ама не помня кои. Затова вече участващите търговци се препокриват на почти 100%.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

https://www.moneysavingexpert.com/news/2019/03/owners-of-topcashback-and-quidco-abandon-merger-plans/

 

Често кешбекът им се различава леко, но и двете компании признават клеймове и изравняват стойностите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

topcashback ми е платил едни 15 паунда след като ги бях отписал, дори пусках жалби, но след над една година днес видях, че са се появили!

Парите са от ренталкарс от 06.01.2019 година..

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 18 часа, Alexander каза:

topcashback ми е платил едни 15 паунда след като ги бях отписал, дори пусках жалби, но след над една година днес видях, че са се появили!

Парите са от ренталкарс от 06.01.2019 година..

Късметлия! Аз пък все още чакам точно от Ренталкарс от април 2018.

Връзка към коментар
11 minutes ago, vorbis said:

Късметлия! Аз пък все още чакам точно от Ренталкарс от април 2018.

Вярно, че бях чувал, че се бавят, но чак толкова 🤔

Значи ще си почакам за моята резервация от декември 2019

Връзка към коментар

Абе аз ли правя някаква глупост с топкешбек или нещо не бачка

Резервирам стая в Ибис, като минавам през Accor, минават няколко дена и го няма в Pending, а уж пише няколко часа за тракинг

два пъти вече

В Quidco си ставаше, ама не искам да ползвам Quidco, че нещо са блокирали южноамерикански ip адреси

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.