Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Най-вероятно е така, но нека да не задълбаваме толкова, защото:

 

- в много страни няма туристическо ДДС 

- много карти (предимно иноземски) дават от 2 до 5% кешбек 

- при пей аут от топ кешбек , имаш различни опции за  допълнителен 2-5% бонус кешбек 

- тоест при определени условия , може да достигнеш до 20% кешбек , отделно от Genius дискаунта.

Връзка към мнение
Преди 1 час, cybersimo каза:

Най-вероятно дават 10% от цената на стаята БЕЗ ТАКСА И ДДС. И така се получава под 10% реална отстъпка.

Докато Револют дава 10% на тотала

Да, вероятно е нещо такова.

Преди 1 час, stanislavpp каза:

@AlexandraKo  Не лъжат , 10% е33576CA0-5F23-45E1-A5D8-47BBD5012A49.png.dd857e75b69deb6b7a98eef590e2a5db.png 

Да, влязох през линк за 10%, дала съм скрийн - шот, където за всеки хотел пише, колко е  и то не е 10%.

Погледни - на 247 Е е 17,на 229Е е 16.

Аз, че съм зле със сметките си е факт, ама все толкова, мога да сметна.:declare:

 

1543832859_Screenshot(21).png.bf5fe6d4dcfe2d1c33cbefd643e7315c.png

преди 20 минути , stanislavpp каза:

Най-вероятно е така, но нека да не задълбаваме толкова, защото:

 

- в много страни няма туристическо ДДС 

- много карти (предимно иноземски) дават от 2 до 5% кешбек 

- при пей аут от топ кешбек , имаш различни опции за  допълнителен 2-5% бонус кешбек 

- тоест при определени условия , може да достигнеш до 20% кешбек , отделно от Genius дискаунта.

Не, сега говорим за конкретно нещо, не намесвай други фактори, моля.

Уиз, до оня ден си даваха 10% от тотала, реално.

 

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Изобщо не гледайте това, което пише в booking! Може да е било вярно вчера. Днес TCB имат промоция - дават по-висок процент, но не са уведомили партньорите си да го визуализират.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз съм изненадан, че въобще го пише в страницата на booking

Quidco нищо не показваше преди, ама от сума време не съм ги ползвал

Връзка към мнение

@AlexandraKo наистина е бъг, след направена резервация - в топ кешбек акаунта ми  излиза сума точно от 10%, докато по време на резервиране си ми показваше сума отговаряща на 7% .

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, stanislavpp каза:

@AlexandraKo наистина е бъг, след направена резервация - в топ кешбек акаунта ми  излиза сума точно от 10%, докато по време на резервиране си ми показваше сума отговаряща на 7% .

Благодаря, ще пробвам отново.

Връзка към мнение

Здравейте, аз ползвам платформа за кешбек, която ми дава кешбек в много обекти в страната и чужбина. Booking, fashion days, vivre, AliExpress, sports direct и още много други. Кешбека се изплаща при натрупани 20 лв. 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Я да попитам нещо

Аз открай време ползвам Quidco. Oт няколко години като влизам в сайта ми дава, че е в поддръжка и да почакам, но аз почнах да влизам през VPN и си работеше. После почна да дава Problem has occured като искам да си изтегля кешбека, но обикновено като опитам след ден-два успявах, само че вече въобще не  става. Някой да знае защо?

Предполагам заради бразилското IP, поне мисля, че и в България можеше да се ползва

Чудя се как да го излъжа, то не че са много пари, ама защо да си седят без полза

Връзка към мнение
преди 2 часа, neuromancer каза:

 поне мисля, че и в България можеше да се ползва

 

Може,вчера ми преведоха кешбека от шестте профила,които имам.

Редактирано от dimitrov6
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
На 15.02.2019 г. в 19:43, dimitrov6 каза:

https://www.topcashback.co.uk/icelolly/    всеки ден за 3 търсения дават общо 0,30 паунда

 

https://www.topcashback.co.uk/sky-scanner/        всеки ден за 1 търсене 0,5 паунда

 

https://www.topcashback.co.uk/travelsupermarket-holidays/    веднъж седмично за 2 търсения дават общо 0,50 паунда

 

https://www.topcashback.co.uk/booking-buddy-uk/    всеки ден за 3 търсения дават общо 0,06 паунда

На първият линк ми иска BACS детайли. Трябва ли да имам регистрация в Английска банка? Какви са тези банкови детайли?

 

Връзка към мнение
2 minutes ago, iliana_t said:

На първият линк ми иска BACS детайли. Трябва ли да имам регистрация в Английска банка? Какви са тези банкови детайли?

 

Ако имаш Револют, там на сметката в паунди имаш такива банкови детайли, които може да ползваш в сайта.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Май друг път не съм резервирала в Booking.com през Topcashback. Та сега при пренасочване от Topcashback към Booking.com при цената на хотела пише, че сайтът дава кешбек. Ето примерен хотел:

1598771129_BookingCashback.png.6ae0f3574e0f4b4d384aff2c66d6f9c1.png

В моя случай пишеше, че дават 24 лв. кешбек (има го и в потвърждението на резервация по мейл) и отделно получих мейл от Topcashback, че от тази транзакция имам 6% от стойността, което е около 20 лв. Така ли изглеждат нещата, когато се резервира в Booking? Първоначално реших, че едните 24 лв. ги дава Booking, а другите 20 лв. са от Topcashback, но видях, че ако се резервира хотел без да се минава през Topcashback, не излиза такава информация за кешбек като на скриншота.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 11 минути , Яничка каза:

В моя случай пишеше, че дават 24 лв. кешбек (има го и в потвърждението на резервация по мейл) и отделно получих мейл от Topcashback, че от тази транзакция имам 6% от стойността, което е около 20 лв.

А този кешбек като чисти пари ли се дава или може да се харчи само в определени сайтове?

Връзка към мнение
преди 32 минути , Яничка каза:

Така ли изглеждат нещата, когато се резервира в Booking?

Точно това ти е кешбекът. Не очаквай да го получиш 2 пъти - един път от Букинг и втори от Топкешбек.

neuromancer ме изпревари в отговора.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 19 минути , vorbis каза:

Точно това ти е кешбекът. Не очаквай да го получиш 2 пъти - един път от Букинг и втори от Топкешбек.

neuromancer ме изпревари в отговора.

Еее, ма пък, не е лошо, човек да си помечтае...:yahoo:

А какъв е тоя кешбек от Букинг, че пак не съм разбрала? За линковете ли иде реч?

Еееех, беше време, по 75 евро връщахааааа:girl_sad:, докат се изредим родАта и станаха скръндзи.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , AlexandraKo каза:

Еееех, беше време, по 75 евро връщахааааа:girl_sad:, докат се изредим родАта и станаха скръндзи.

А, и сега дават 75€, ако похарчиш 750€, например. :yes:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 7 минути , AlexandraKo каза:

А какъв е тоя кешбек от Букинг, че пак не съм разбрала? За линковете ли иде реч?

Не, като влезеш в Booking през Topcashback.com - дават 6% от стойността на резервацията. Аз лично после си ги получавам в Paypal и от там в Револют.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , Яничка каза:

Не, като влезеш в Booking през Topcashback.com - дават 6% от стойността на резервацията. Аз лично после си ги получавам в Paypal и от там в Револют.

Е, що така? Получавай ги направо в Революта. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.