Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Какъв е този Sort code, който трябва да се въведе в Topcashback акаунта за изплащане на парите? Виждам, че е от 6 цифри (хх-хх-хх), но на българските карти не го намирам. Затова ли използвате Револют?

Връзка към мнение

това е за английските сметки

нещо като код на банката

Не може към българска сметка да се преведат

Връзка към мнение
преди 5 минути , oli_mali каза:

А с Револют как става? Къде да го видя там този код или да не го попълвам?

В приложението отиваш на сметката в английски лири, натискаш Details / LOCAL и там ще видиш номера на сметката и сорт кода

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

При някой от вас изглежда ли така срока за изплащане? Че аз малко късно се включих в Monese примоцията

 

Monese.jpg.e925580a1c9f085bf748996d12a72304.jpg

 

Връзка към мнение
преди 1 час, Яничка каза:

При някой от вас изглежда ли така срока за изплащане? Че аз малко късно се включих в Monese примоцията

 

Monese.jpg.e925580a1c9f085bf748996d12a72304.jpg

 

И при мен така изглежда, а бях една от първите.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

За пръв път използвам TopCashBack и ударих на камък. Уж направих всичко както трябва, но статуса ми е declined. Някъде може ли да се види защо точно е отказан? Използвах в Expedia код за 10% отстъпка, дали това има връзка?

 

image.png.ecdeedd4044eb866d4075e59dd7195b3.png

 

Единственото, което виждам е: Expedia Cashback has been declined by the retailer

Връзка към мнение

От rentalcars е 27 weeks, а в действителност доста повече! Минаха ми 3 резервации наскоро от миналата година и чакам една от 06.01.19! Много са зле..

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 48 минути , Христиан каза:

Уж направих всичко както трябва, но статуса ми е declined. Някъде може ли да се види защо точно е отказан? Използвах в Expedia код за 10% отстъпка, дали това има връзка?

Обикновено в условията на всеки търговец е записано, че за да получиш кешбек, не трябва да си ползвал кодове за намаление. Провери условията на Експедия и вероятно ще откриеш причината. Ако не стане, просто попитай съпорта на Топкешбек. Отговарят винаги, макар и в рамките на ден-два.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 hour ago, Христиан said:

За пръв път използвам TopCashBack и ударих на камък. Уж направих всичко както трябва, но статуса ми е declined. Някъде може ли да се види защо точно е отказан? Използвах в Expedia код за 10% отстъпка, дали това има връзка?

 

image.png.ecdeedd4044eb866d4075e59dd7195b3.png

 

Единственото, което виждам е: Expedia Cashback has been declined by the retailer

Tочно това е проблема, не трябва да се ползват кодове.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Преди 1 час, vorbis каза:

Обикновено в условията на всеки търговец е записано

Не "обикновено", а винаги.

TOC.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 27.09.2019 г. в 13:34, Zaro каза:

Имам един по-голям кешбек от резервация пред Expedia.com. Пише ми, че периодът на изплащане е 21 седмици. Да разбирам, че за Сирни Заговезни ще се появят паричките, така ли?

За моята резервация от Февруари си получих паричките през Септември, задминаха даже тези ориентировъчни 21седмици. Разбира се трябваше да пиша на ТСВ да се размърдат малко. Бях букнала хотел от Агода, ако това има значение. Имай търпение, ще дойдат макар и с голямо закъснение.

 

 

Обаче да питам само на мен ли ми се струва или започнаха да изчезват онези малки бонуси от по 0.10, 0.20, 0.40 цента? 🙄

За сега само skyscanner ми работи като хората за по 0.10 цента, с всички други съм греда. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 5.10.2019 г. в 19:52, iliana_t каза:

Обаче да питам само на мен ли ми се струва или започнаха да изчезват онези малки бонуси от по 0.10, 0.20, 0.40 цента? 🙄

За сега само skyscanner ми работи като хората за по 0.10 цента, с всички други съм греда. 

Правилно си забелязала. Явно са изчерпали бюджета за реклама. Няма страшно, пак ще се появят по някое време на тези или някои други търговци.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Едно време Quidco имаше - търсиш кола под наем - 20 пенса (няма нужда да резервираш)

Скоро не съм гледал, че Quidco от ЮАмерика  не ми се отваря лесно, и после не мога да си изтегля парите

Връзка към мнение

А американската версия изобщо не предлага подобни бонуси, нали? В случай, че вземат да закрият английската след Брекзита 😂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам 1 въпрос относно Classic и Plus членството.

Аз съм Plus член. Но на 23ти ми изтича.

Искам да осребря 15те паунда дето имам вътре. Да си взема 1 gift карта за Xboxа, изглежда ми най-удачно.

Показва ми, че ще ми даде 10% още ако я взема. Та от 15 ще ми даде 16,50 до колкото виждам.

Или ще ми даде 15 паунда карта и ще ми остави останалите 10% в Reward Walletа ?

Та какво ще стане ако падна на Classic членство и не осребря сумата ?

Връзка към мнение
преди 3 минути , BulgarBulgar каза:

Или ще ми даде 15 паунда карта и ще ми остави останалите 10% в Reward Walletа ?

Всичките ги слага в картата. Иначе за Plus не съм сигурен, май трябва сам да се откажеш, иначе подновява автоматично

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
22 minutes ago, BulgarBulgar said:

Имам 1 въпрос относно Classic и Plus членството.

Аз съм Plus член. Но на 23ти ми изтича.

Искам да осребря 15те паунда дето имам вътре. Да си взема 1 gift карта за Xboxа, изглежда ми най-удачно.

Показва ми, че ще ми даде 10% още ако я взема. Та от 15 ще ми даде 16,50 до колкото виждам.

Или ще ми даде 15 паунда карта и ще ми остави останалите 10% в Reward Walletа ?

Та какво ще стане ако падна на Classic членство и не осребря сумата ?

Откажи преди изтичането, че иначе ще ти удържи пари, а ако не ти е удъжало досега със сигурност ще си ги вземе.

Аз по принцип от слейв акаунтите си, където въртях заради бонуса в основния, ги кеширах като гифт на Амазон, после си ги добавих в салдото на акаунта в Амазон , натрупа се добра сума и си ги изхарчих. Става дори за сумите, които в ТCB се водят като предплатени МС. 

Връзка към мнение
1 hour ago, BulgarBulgar said:

Имам 1 въпрос относно Classic и Plus членството.

Аз съм Plus член. Но на 23ти ми изтича.

Искам да осребря 15те паунда дето имам вътре. Да си взема 1 gift карта за Xboxа, изглежда ми най-удачно.

Показва ми, че ще ми даде 10% още ако я взема. Та от 15 ще ми даде 16,50 до колкото виждам.

Или ще ми даде 15 паунда карта и ще ми остави останалите 10% в Reward Walletа ?

Та какво ще стане ако падна на Classic членство и не осребря сумата ?

 

1 hour ago, 2326 said:

Откажи преди изтичането, че иначе ще ти удържи пари, а ако не ти е удъжало досега със сигурност ще си ги вземе.

Аз по принцип от слейв акаунтите си, където въртях заради бонуса в основния, ги кеширах като гифт на Амазон, после си ги добавих в салдото на акаунта в Амазон , натрупа се добра сума и си ги изхарчих. Става дори за сумите, които в ТCB се водят като предплатени МС. 

Само да допълня и че е хубаво да направиш payout докато още си plus, защото бонуса ти е по-голям. 

Връзка към мнение
8 hours ago, neuromancer said:

Всичките ги слага в картата. Иначе за Plus не съм сигурен, май трябва сам да се откажеш, иначе подновява автоматично

Мерси, точно това ми трябваше да знам. За пръв път осребрявам cashback.

Знам за автоматичното обновяване на Plus абонамента. Това ще ми вземе 5 паунда и ще ми даде за още 1 година(май). В момента е на Not Yet Deducted.

Мислих тия дни да натисна Disable auto-renew зеленото копче. Ма, първо да попитах.

 

2рия въпрос ми беше по-скоро. Като деактивирам обновлението на абонамента и падна на Classic а бонуса за тая gift карта е само 10%.

Като гледам разликите между Classic и Plus.

https://www.topcashback.co.uk/classic-or-plus
 

По-специално.
Extra payout bonus through Reward Wallet  > Classic -  Up to 12.5% и за  Plus - Up to 25% .

Това го разбирам така. Даже и да падна на Classic. Тая gift карта пак ще си дава 10% бонус. И пак ще може да я осребря за 16,50 а не за 15.

Това искам да изясня. Някой от вас може и да е забелязал тоя момент ако е падал на Classic или обратно и е видял разликите в бонусите в Reward Walletа.
Аз за мене така или ниаче няма да рискувам и ще я взема тая карта в последните 2,3 дни oт Plusа ми. Но мисля хубаво е да се знае тая подробност.
Все пак самата gift карта като се купи е валидна 12 месеца според това което пише.

Връзка към мнение
7 hours ago, BulgarBulgar said:

Мерси, точно това ми трябваше да знам. За пръв път осребрявам cashback.

Знам за автоматичното обновяване на Plus абонамента. Това ще ми вземе 5 паунда и ще ми даде за още 1 година(май). В момента е на Not Yet Deducted.

Мислих тия дни да натисна Disable auto-renew зеленото копче. Ма, първо да попитах.

 

2рия въпрос ми беше по-скоро. Като деактивирам обновлението на абонамента и падна на Classic а бонуса за тая gift карта е само 10%.

Като гледам разликите между Classic и Plus.

https://www.topcashback.co.uk/classic-or-plus
 

По-специално.
Extra payout bonus through Reward Wallet  > Classic -  Up to 12.5% и за  Plus - Up to 25% .

Това го разбирам така. Даже и да падна на Classic. Тая gift карта пак ще си дава 10% бонус. И пак ще може да я осребря за 16,50 а не за 15.

Това искам да изясня. Някой от вас може и да е забелязал тоя момент ако е падал на Classic или обратно и е видял разликите в бонусите в Reward Walletа.
Аз за мене така или ниаче няма да рискувам и ще я взема тая карта в последните 2,3 дни oт Plusа ми. Но мисля хубаво е да се знае тая подробност.
Все пак самата gift карта като се купи е валидна 12 месеца според това което пише.

4% е гифта на XBOX при класик мембър.

А ако ти пише, че все още не са ти взели парите за Plus, то ще си ги приспаднат при осребряването от твоя страна, така че отпиши още 5 лири, а а ко прескочиш и за другата година, още 5 ще ти вземе, така че действай колкото се може по-бързо 🙂

Връзка към мнение
23 hours ago, 2326 said:

Откажи преди изтичането, че иначе ще ти удържи пари, а ако не ти е удъжало досега със сигурност ще си ги вземе.

Аз по принцип от слейв акаунтите си, където въртях заради бонуса в основния, ги кеширах като гифт на Амазон, после си ги добавих в салдото на акаунта в Амазон , натрупа се добра сума и си ги изхарчих. Става дори за сумите, които в ТCB се водят като предплатени МС. 

 

8 hours ago, 2326 said:

4% е гифта на XBOX при класик мембър.

А ако ти пише, че все още не са ти взели парите за Plus, то ще си ги приспаднат при осребряването от твоя страна, така че отпиши още 5 лири, а а ко прескочиш и за другата година, още 5 ще ти вземе, така че действай колкото се може по-бързо 🙂

Отказах се.
Като дам на Xbox e-Gift Card ми позволява да избера £15. За сега.

Само че отдолу пише едно нещо дето не го разбирам.

Made up of £13.63 from your Reward Wallet balance and £1.37 payout bonus.

 

Та колко ще ми даде в крайна сметка? Само 15£ ?

Над сумите за избор пък пише Choose card amount (up to £16.50) .
Но вариантите са само £10, £15, £20 и т.н през £5.

Дано като взема £15 да сложи бонуса върху £15те не върху £13.63...

За Амазон. Там нямам и регистрация май. Не ми е трябвало до сега.
 

Връзка към мнение
преди 47 минути , BulgarBulgar каза:

Като дам на Xbox e-Gift Card ми позволява да избера £15. За сега.

Само че отдолу пише едно нещо дето не го разбирам.

Made up of £13.63 from your Reward Wallet balance and £1.37 payout bonus.

 

Та колко ще ми даде в крайна сметка? Само 15£ ?

Над сумите за избор пък пише Choose card amount (up to £16.50) .
Но вариантите са само £10, £15, £20 и т.н през £5.

Дано като взема £15 да сложи бонуса върху £15те не върху £13.63...

Ами вероятно дават карти само с фиксирани суми. т.е. взимаш карта за 15, и от тях 13.63 ти е от кешбека и другото бонус 

Остатъка до 16.50 трябва да ти остане в сметката 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.