Прескочи до съдържание

Еднопосочен билет до Тулуза


Препоръчани мнения

ок,в такъв случай давам конкретни параметри за търсенето:

2 възрастни+2 деца(5 и 10 години)

началото на август(конкретна дата:4 август)

крайна точка Тулуза,началната точка-Истанбул,София,евентуално може и Букурещ(но в краен случай)

 

Предпочитаме директен полет,гледахме разни полети през Барселона(София-Барселона,Барселона- Тулуза),но има една нощувка там(единият полет е много късно,другият сравнително рано) и някакси с децата не ми се струва много подходящо.Освен това тези полети са с нискотарифни компании и като се сложи и багажа и цените стават като на Турските авиолинии.

 

Не знаех,че има и такса за плащане с карта....Може би най-евтино ще излезе ако ги купя направо от сайта на Турските авиолинии,там има ли такса за плащане  с карта?

Трип.бг имат ли също такава такса?

Досега съм купувала билети само директно от  страниците на Уиз еър и на Райън еър.Там доколкото си спомням няма такава такса...

Връзка към мнение

Уха, голяма дружина сте .. един съвет - наред с търсенето на 4 души накуп, погледни и родител1 + дете1 и родител2 + дете2, на два билета.

 

Също така, да търсите двупосочен билет може да излезе по-изгодно, дори без да имате намерение да ползвате връщането .. или да си го сложите на някаква дата, от сега до догодина, когато решиш. Когато най-вероятно да ви потрябва ..

 

Освен това, кажи до какви дебитни и кредитни карти имате достъп? Дайнърс, Маестро .. може да спести много пари

Дали да не се отреже конкретното търсене на билет в отделна тема?

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Аз го намерих същия на 5ти, от София :)

Трябва да сте в 9 на летището в Истанбул..Паспорти имат ли децата ?

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Децата имат паспорти.

Костов,тази цена бие всички досега!Сърдечно благодаря!Знаех си,че няма да сбъркам,ако питам магеланците!

Макфлан,къде го намери същия,но от София?Би ли споделил?

Връзка към мнение

Под същия имам предвид на същата цена, но с тръгване от София и спирка в Барселона.

Сайтът е Edreams.es, но уви - вече искат тяхна брандирана карта за да се закупи на тези пари. Доскоро можеше и с Дайнърс ..

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

За цена 83,54/човек ми искат карта Carta Agos/eDreams.Как мога да се сдобия с такава карта?

Без тази карта цената за 4-та е 469.37(което пак е доста по-ниско от цената в другите търсачки)

 

Редакция: Забравих да пиша,че плащам с кредитна карта VISA.

Редактирано от rompecabezas
Връзка към мнение

Това в италианската версия ли ?

С никоя друга ли не дава оригиналната цена?

 

Зарежи ги тия, не знам Костов как е изкарал цена с Виза...

 

За 370 евро можеш с карта Маестро да купиш полетите от София, от сайтовете budgetair.es или .pt или .fr

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Полетите от София не са ни много удобни,защото трябва отделно да плащаме за багажа,както и за нощувката между двата полета...

Има ли такса,която се плаща при купуването на билетите от eDreams.it?

Връзка към мнение

То нощувка няма, трябва да сте в 2 часа на летището ..

Не препоръчвам купуване от едриймс на тази цена.

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Аз не мога и да ги купя на цената от Костов,заради тази карта за лоялност,която нямам.Но след въвеждане на всички данни за пътниците,както и начин на плащане,цената за 4-та е 469.37 евро,при  458,56евро в страницата на Турските авиолинии(става въпрос вече за 6-и август,един ден разлика не ни пречи)

Като че ли търсенето ми приключи...Много благодаря на всички,които се опитаха да ми помогнат!

 

Уффф,омръзна ми вече!Цената вече друга:660 евро..Вече съвсем се обърках...

Редактирано от rompecabezas
Връзка към мнение

Много бързаш...

Билетите ти ги има за 330 евро с обикновена крeдитна Мастъркард през kayak.fr -> govoyages

 

Питах те да кажеш с какви карти разполагаш, да видим колко може да ти се помогне ..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Писала съм по-горе,че ще плащам с кредитна карта VISA.

 

Бързам,защото тази постоянна смяна на цената ме изнервя страшно много...Не знам как успявате да се оправите в тази огромна джунгла,която представляват всичките тези търсачки и места,от които може  да си купите билети.Разбирам,че това  е един вид тръпка и цялото това търсене е като преследване на най-добрата оферта,но е крайно изнервящо :blush:

Ама вие сте професионалисти :)

Връзка към мнение

Ако имаш достъп само до Виза, лошо. Мастъркард е много разпространена в България карта - ако успееш да намериш от близък, ще спестите...

 

Ето ти за 390 евро с Виза:

http://www.united.com/services/flight/avail/PreReview.aspx?VendorSID=CF91E056BB0142AFB4FC071DD1F1137A

Също така, аз бих изчакал един ден преди да купувам, защото в момента към този маршрут има драстично повишено внимание. Отделно, бих си изчистил и цялата история на браузера.

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

 

Билетите ти ги има за 330 евро с обикновена крeдитна Мастъркард през kayak.fr -> govoyages

 

 

И тази цена проверих, в началото дава 330 евро,но след като я избера и трябва да въвеждам данните на пътниците,цената става 539,16 евро...

Връзка към мнение

Аз я проверих до последната страница преди плащането, че е 330.

Моето мнение е, че трябва да спреш и да изчакаш поне ден преди да купиш.

Връзка към мнение

Ако имаш достъп само до Виза, лошо. Мастъркард е много разпространена в България карта - ако успееш да намериш от близък, ще спестите...

 

Ето ти за 390 евро с Виза:

http://www.united.com/services/flight/avail/PreReview.aspx?VendorSID=CF91E056BB0142AFB4FC071DD1F1137A

Също така, аз бих изчакал един ден преди да купувам, защото в момента към този маршрут има драстично повишено внимание. Отделно, бих си изчистил и цялата история на браузера.

Подозирам,че е заради тази тема:)Изчистването на историята на браузъра ще го направя още сега:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

 

Зарежи ги тия, не знам Костов как е изкарал цена с Виза...

 

 

Цената я изкарах през www.kayak.it/flights/ Даже и в момента ми дава, че цената през eDreams е 74€ на човек, но като отидеш в eDreams цената скача със 100€. Не знам защо така се получи, може би е било някаква грешка?

Връзка към мнение

Виж съветите, които дадох на Vellinna, напълно приложими са и при твоя случай:

Търся еднопосочни билети София - Бургас


Цената я изкарах през www.kayak.it/flights/

Това е важно уточнение, казвайте ги тия работи..

 

 

Относно изчакването: т.като на много страници е стигнато до фазата "покупка", напълно е вероятно местата да са били предварително резервирани, просто без да са платени. Това е редовна практика в "нормалните" агенции. В резултат, другите страници спират да ги виждат и надуват цените ... Обикновено до 1 ден запазените падат.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

edbloom,късно е,купих ги за 330 евро през kayak.fr,които ме препратиха към edreams.fr.Честно казано,не съм се и надявала на такава цена,мислех,че най-много мога да сляза до 450 евро.

 

Всъщност не знам дали не е много рано да се радвам,имам само един имейл с confirmation de reservation,в който пише,че reservation en cours.Все още транзакцията не е отразена в картата.

 

Може ли да ми откажат резервацията в случая? :huh: Тъкмо зарадвах и съпружието каква спорна булка съм и какви евтини билети намирам.... ;)

 

Забравих да кажа,че изчистих историята на браузъра и подозирам,че затова и се появиха такива харни цени...

Редактирано от rompecabezas
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре си се справила, прилична е цената !

До 24 часа трябва да ти потвърдят резервацията и да получиш още един мейл.

 

Коя опция избра - да маркираш отметката на главната страница на каяка или отвътре на търсенето?

Предполагам с Виза е било.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.