Прескочи до съдържание

Еднопосочен билет до Тулуза


Препоръчани мнения

Живи и здрави, браво щом сте взели и сте доволни от цената. Не разбрах само на тази цена откъде са ви полетите и с кои. От София с турските авиолинии или Истанбул ? На мен идеята ми беше до Барселона и оттам до Тулуза с Megabus - тази линия е сравнително нова, от няколко месеца и преди около 2 месеца гледах билети по 2-3 евро в посока и пътуване 05:30 мин . Но сега в момента от Барселона има 2 курса на ден от 06:30 сутринта за 13,50 евро и от 16:30 ч за 20 евро в посока - вдигнали са ги . P.S. иначе преди години съм пътувал този маршрут - Барселона - Тулуза с автобус, но с Eurolines и когато го гледах на google maps 396 км, викам не е чак толкова много. Но после ме съсипаха - влизахме на всяко боже градче и селце до там на площада до кметството там да взимаме по един човек и пътувах над 9 часа в посока, поне видях уникални места и гледки :)

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Благодаря,нямаше да се справя без вас!Сърдечни благодарности на всички,които се включиха!

 

Не съм маркирала никъде отметки,просто пуснах търсене през kayak.fr и най-ниската цена там ме препрати към edreams.fr.До последно си мислех,че цената ще скочи,но си остана така.Платих с Виза и имаше някаква отстъпка от 18 евро и малко(което всъщност доколкото разбрах си е таксата за плащане с Виза,бяха си я сложили и на следващия ред  бяха изкарали същата сума).

Полетът е от Истанбул до Тулуза с Турските авиолинии(директен, с вкл.багаж).

Ще го имам предвид това за Мегабус,макар че в случая наистина ми се искаше да избегна всякакви спирки до крайната дестинация,предвид децата и това,че им е първото пътуване.Емоциите ще бъдат големи,а нервите за нас-доста,така че съм много доволна,че успях да взема директен полет(при това на такава цена!).

Само да допълня,че цената в сайта на Турските авиолинии е точно два пъти по-висока от тази в Edreams.fr!!Все още недоумявам как става тази работа,ама явно има чалъм! :)

Редактирано от rompecabezas
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А сети ли се да погледнеш схемата, която Костов е направил? Може да е била излязла по същото време отново ..

Връзка към мнение

Е то и зависи откъде стартира пътуването все пак. Ако почва от София, да се пътува до Истанбул пак не е лесна работа с деца. На мен от тази гледна точка ми се стори вместо това пътуване, да е от Барселона до Тулуза с автобус. Но важното е, че всичко се е наредило :)

Връзка към мнение

Минаваме през КПП Малко Търново,но оттам точно какъв е маршрутът-не мога да кажа.Спомням си при последното ходене до Истанбул,че стигнахме за около 6 часа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Току-що получих имейл от eDreams,че има проблем с плащането и трябва да платя с банков превод.Не виждам какъв е проблема,има пари в картата,не е блокирана...

 Cher client,

 

Avant tout, merci d'avoir réservé avec eDreams.

Nous sommes désolés de vous informer que nous avons détecté un problème avec votre carte bancarire. Pour des raisons de sécurité, cette réservation ne peut être réglée que par virement bancaire. Aucun montant ne sera débité sur votre carte bancaire.

 

Le règlement doit donc être effectué par virement bancaire sur le compte suivant: 

 

Какво да правя?Ще пробвам да се свържа с тях чрез някакъв чат или имейл,засега това ми се струва най-разумно...

Връзка към мнение

Аз не бих платил с банков превод. Нета е просто зарит от кофти коментар за edreams и тази им практика да искат банков превод. Ако и после не издадат билета става дълга и широка да си чакаш парите обратно от Франция. Бях купил и аз два билета от тях при една тяхна супер промоция, и двата платени с paypal, минути един от друг - единия си беше издаден, за другия искаха банков превод. Как така проработи плащането за единия билет, а не и за другия е непонятно. 

 

Та, ти си решаваш, но имай едно наум. 

Връзка към мнение

И аз не искам да им плащам с банков превод....По същите причини,които си изтъкнал....

Значи утре пак съм по търсачките...

Така се зарадвах за тази цена....Утре пак ще търся :wacko:

Връзка към мнение

Свържи се с тях и настоявай за ново плащане с кредитната карта.

Ако не - следващата най-добра цена е 338 през skycheck.it -> budgetair.it

Връзка към мнение

Одисеята ми с нашите билети продължава...След неуспеха ми с еДреамс.фр  и предложението им да им плащам с банков превод,реших,че няма пък да им плащам по банка и тръгнах да търся нови билети.Незнайно как се озовах пак в същия сайт  :P ,защото пак излезна най-ниска цена там.Реших,че пак ще пробвам(тъй като видях,че има и опция ПейПал).Цената вече беше доста по-близка до реалната към момента-617 евро и някакви центове. Купих билетите,платих с Пей Пал и реших,че одисеята ми е приключила(нали теглят парите веднага,няма как да имат проблем с кредитната ми карта).

Да,ама не! 2 часа по-късно получавам същия имейл,че имат проблем с кредитната ми карта!!!!Как става този номер,не знам!Нали ги дърпат веднага ?Сега съм с 600 евро назад и без билети!Още вчера пуснах диспут в ПейПал,но все още няма отговор от еДреамс.Изпратила съм им и имейл,на който все още не са отговорили.

Връзка към мнение

Одисеята ми с нашите билети продължава...След неуспеха ми с еДреамс.фр  и предложението им да им плащам с банков превод,реших,че няма пък да им плащам по банка и тръгнах да търся нови билети.Незнайно как се озовах пак в същия сайт  :P ,защото пак излезна най-ниска цена там.Реших,че пак ще пробвам(тъй като видях,че има и опция ПейПал).Цената вече беше доста по-близка до реалната към момента-617 евро и някакви центове. Купих билетите,платих с Пей Пал и реших,че одисеята ми е приключила(нали теглят парите веднага,няма как да имат проблем с кредитната ми карта).

Да,ама не! 2 часа по-късно получавам същия имейл,че имат проблем с кредитната ми карта!!!!Как става този номер,не знам!Нали ги дърпат веднага ?Сега съм с 600 евро назад и без билети!Още вчера пуснах диспут в ПейПал,но все още няма отговор от еДреамс.Изпратила съм им и имейл,на който все още не са отговорили.

 

Точно същия филм го гледах и аз. В моя случай нямах друг изход освен да изчакам завършването на диспута в Пейпал за да си взема парите обратно. А отнема време, понеже дават и на двете страни време да се обосноват. Edreams е от малкото сайтове, които не препоръчвам, освен ако не говорим за супер промоция, и така малко като свършен факт, ако цената е била приблизителна на тази в другите сайтове е трябвало да ги избягваш.

 

Ще си вземеш парите обратно, не се притеснявай, но дано имаш пари да купиш билетите от друго място. 

Връзка към мнение

Платила си 617 евро за билети, които струваха 330 ?? :O

Не съм сигурна,че беше точно така....Навсякъде другаде цената беше около 600 евро+_50 евро.Според мен беше крайно нереално да ги купя за 330...Мисля,че беше някаква зарибявка,за да изпратя  парите по банка,след което да ми кажат,че билети на тази цена вече няма(но пък парите вече щяха да са ги взели).От там нататък,ходи се разправяй,ако нямаш друга работа

Знам,че от Пей Пал ще ми върнат парите,но нервите си остават,а и така затваряме едни 600 евро,които точно в случая са ни необходими.

Нищо,човек се учи от грешките си. :unsure:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами не е точно така, защото сходна цена имаше и в други сайтове.

Опцията от София на 5ти все още е много по-евтина.

Връзка към мнение

И според мен цената беше малко фантомна, излизаше и в орбитз, но прекалкулираше преди последния екран. Мисля, че дори сайтове, които приемат плащането нямаше да издадат билета...не че не пречи да се пробва :) 

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.