Прескочи до съдържание

Лондон - София - Лондон по празниците


Препоръчани мнения

Ти хубаво чакаш, ама дали Уиз ще пуснат тези -20%...

A какъв бюджет си определила за тези полети?

Еднопосочен без прекачване (за сестра ти) Лондон - София за 9 януари има 74 паунда с Бритиш и около 80 паунда с България Ер.

Разбирам те напълно за "особения" случай, всеки си има такива - и аз можех да взема доста по-евтини билети, но тя отказва да лети с Алиталия, аз гледам да няма големи престои по летищата, гледам да не каца много късно в Лондон... а бе и аз самата съм "спешен случай", поболях се с тоя билет.

Дано бързо намериш и купиш "твоите" билети.

Връзка към мнение

Ти хубаво чакаш, ама дали Уиз ще пуснат тези -20%...

A какъв бюджет си определила за тези полети?

Еднопосочен без прекачване (за сестра ти) Лондон - София за 9 януари има 74 паунда с Бритиш и около 80 паунда с България Ер.

Разбирам те напълно за "особения" случай, всеки си има такива - и аз можех да взема доста по-евтини билети, но тя отказва да лети с Алиталия, аз гледам да няма големи престои по летищата, гледам да не каца много късно в Лондон... а бе и аз самата съм "спешен случай", поболях се с тоя билет.

Дано бързо намериш и купиш "твоите" билети.

 

Има неща, които нямат бюджет... Просто всяко спестено пени ще отиде за някоя добра кауза за семейството, а не за билети.

 

Знам че ме разбираш. Благодаря ти! 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Сега гледам, за 18.12 има места с мили (Бритиш), но е сутрин и сигурно не те устройва. Може да се появят за 19, сега има и за 21 сутринта.

Другите 2 полета са доста евтини в сравнение с този и няма какво да ги мислиш, освен евентуално да изчакаш някое намаление 20% от Уиз. 

Връзка към мнение

Сега гледам, за 18.12 има места с мили (Бритиш), но е сутрин и сигурно не те устройва. Може да се появят за 19, сега има и за 21 сутринта.

Другите 2 полета са доста евтини в сравнение с този и няма какво да ги мислиш, освен евентуално да изчакаш някое намаление 20% от Уиз. 

 

Благодаря ти за вниманието и паметта! Аз нямам много мили, употребих ги за един полет на детенце до Лондон, но иначе се продаваха мили скоро с отстъпка. На 18-ти не мога определено... Гледах оня ден Бритиш, но цената общата е висока (вече). Да, този полет преди Коледа е най-проблемния и скъпия. Другите дати се дишат. Сполай!

Връзка към мнение

Сега отворих - еднопосочният билет за 18-ти е драматично евтин £74 срещу £230 на 19-ти. Оф, откъде да го изровя един ден цял отпуска, като нямам. Ще мисля... Благодаря ти, че ми обърна внимание!

Връзка към мнение

Поне в случая мисля, че отиване и връщане е равен на сбора от двете посоки, не съм забелязвал аномалии...

Напълно е възможно да се освободи място и за 19, но трябва да се чака (и може и да не се освободи). Това за 18ти го нямаше доскоро.

Връзка към мнение

Sofia - London - Sofia (28.12 - 10.01) = £201

 

Sofia - London 28.12    £92

London - Sofia 10.01    £89    

Сума:                           £181

 

За другия полет цените са изравнени - еднопосочен и двупосочен. Просто се учудих...

За 18-ти няма вече с мили, но разликата е драстична. 

 

London-Sofia-London (19.12 - 28.01) £323

London-Sofia-London (18.12 - 28.01) £189

 

Почвам да мисля как да освободя датата. Много ти благодаря!

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Хм, като гледам Sofia - London - Sofia (28.12 - 10.01) = £201 на мен ми дава нещо съвсем различно... Да не бъркаш тарифи със/без багаж в различните търсения?

Така е с тези най-удобни за работещите дати, разликата наистина е драстична.

 

Малко офтопик, ама се сетих как при първата ми работа в чужбина не ме пуснаха отпуска между Коледа и Нова Година, като последно дошъл и последно заявил отпуска, да покривам евентуални проблеми. Проблеми разбира се не възникнаха, та една седмица нямаше нищо за правене, нямаше и с кого едно ciao да си кажеш в офиса... То пък ако си бях взел отпуска когато исках, щях да се сбъркам от чакане, че падна 2 см сняг в Милано (много рядко явление), и летището беше затворено два дена. 

Връзка към мнение

Аз съм СЪС багаж... На теб какво ти дава?

 

Офтопик: Първата година в тази фирма като контрактор се борех за всяко пени и работих по Коледа. Работа никаква, ама беше криво...

Връзка към мнение

С багажа Sofia - London - Sofia (28.12 - 10.01) = 201 ама евро, т.е. 141 паунда. Като смяташ цените от УК са в паунда, а от Бг в евро...

Връзка към мнение

Току що платих двата билета - по-точно четирите еднопосочни с British Airways:

 

1 билет:   Лондон - София 18.12. - £110 (възможно най-ниската цена в рамките на периода)

2 билета: София - Лондон 28.12. - £120 

1 билет:   Лондон - София 10.01. - £  88

 

Това е максималното, което успях да смъкна от пазара и не мисля да чакам повече. С оглед разстоянието от-до летище и допълнителни разходи - плюс всички екстри за полет с BA e най-доброто за Коледните празници.

 

Искрени благодарности към всички, които искаха да помогнат и особено на бразилския ми приятел, ще почерпя някога на негова почва! :)

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Е хайде сега, аз почти нищо не направих...

Иначе съм наличен, само теб да успеем да докараме  :)

Иначе виж това, ако е още валидно можеш да изкараш 20 паунда за паркинг на Хийтроу.

Връзка към мнение

Е хайде сега, аз почти нищо не направих...

Иначе съм наличен, само теб да успеем да докараме  :)

Иначе виж това, ако е още валидно можеш да изкараш 20 паунда за паркинг на Хийтроу.

 

Паркинг на Хийтроу бият през пръстите. Щом ми е било по-евтино да си хвана такси... Ще ползвам автобусче  :blush:  :)

 

Напротив, направи достатъчно! Дай Боже за Бразилия! :)

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.