Прескочи до съдържание

Питанка за Мианмар (Бурма) и Тайланд


Препоръчани мнения

Аааа, Рейни, аз не бия ;) само много мърморя :lol: , но ти си далече, та няма страшно.

Абе, замислих се да сменим Бангкок с Краби или Пукет, ама много полети много нещо ще стане. Пътуването ще заприлича на типа пътувания, дето феновете на летенето и летищата правят, пък аз съм с друга идея в главата. А и много време се губи с висене по летищата, а и доста се оскъпява всичко. Всякаш и другото не е дране на кожи. :)

Ох, и аз съм треперлива пък и ако сгафя, ще трябва и друг да го отнесе, та не смея. Обмисля идеята да преспя в Бангкок. Единствено ме спира, че като не познавам Бангкок, тоя ден няма да го ползвам за нищо и ще си е изцяло пропилян. А сумата за виза двойна виза ще се предвиди при всички положения. 

 

Да ти кажа и аз дойдох на идеята да взема хотел с басейн и който иска там да се пляцика. След храмовете обаче в Мианмар нямам представа дали още храмове в Бангкок също ще са добра идея. Дали няма да ни дойдат в повече! Риторичен въпрос.

Аз под мизерия имах предвид в Мианмар. За човек не излизал от Европа сигурно ще е много тегаво.

Даваш ми идея къде да търся хотел в Бангкок. Не знам защо този град толкова ме затруднява с избора на хотел. Сто пъти се захващах с тази работа и не мога да се спра на нищо като удобно местоположение.

Иначе в Мианмар предполагам, че след цял ден висене по храмове в края на деня ще сме в хотела. Най-много в някой ресторант да стоим.....нали тези заведения работят по тъмно?

Шведагона е на първо място. Смятам да гоним изгрева и залеза, ама ще видим умората какво мисли по този въпрос. 

 

Да ти кажа и аз съм на това мнение за полета в 16.45 ч. Страх ме е обаче да не закъснеем с дългия полет. В Доха имаме само около 1.30 м. престой и ако закъснее първия полет със сигурност ще изпуснем връзката и тези 4 ч. ще се окажат недостатъчни.

Предполагам, че имаш пред вид да разпечатам картата на хотела в Янгон? От самия хотел предлагат трансфер за 8 долара, така че няма да се загубим. Иначе се спрях на хотел Bamboo Place Yangon в западната част на града.

 

Я кажи Мандалай като цяло заслужава ли си? В сравнение с останалите градове Янгон и Баган. Нещо не успява да ме грабне и съм на път да го отрежа от програмата.Пък и ти с тая камбана и незавършения храм съвсем ме отказа. Дай мнение по въпроса, моля.

 

Да се набутам пак между шамарите,,, хахахаа

 

В Доха имаме само около 1.30 м.  - в общият случай би трябвало да е достатъчно. В частният... Аз бих се въздържала да правя две самолетни връзки между четири държави последователно, ама въпрос на лични усещания. Само да напомня, че миграционните процедури в Тайланд са тегави и отнемат много време, а вие трябва да ги минете във всички случаи... 

 

След храмовете обаче в Мианмар нямам представа дали още храмове в Бангкок също ще са добра идея. Дали няма да ни дойдат в повече! Риторичен въпрос. - ако не ви се ходи в храмове, има невероятни обиколки с лодки по каналите, макар че само като се сетя за храмовете на Банкок... Не съм виждала такова чудо другаде.

 

Обмисля идеята да преспя в Бангкок. Единствено ме спира, че като не познавам Бангкок, тоя ден няма да го ползвам за нищо и ще си е изцяло пропилян.  - Много хубава идея (като моята, как няма да е хубава... хах). Само Дворецът да видите е достатъчно. Или вечерно мотаене по реката. Какъв пропилян ден, забрави... 

 

Абе, замислих се да сменим Бангкок с Краби или Пукет, ама много полети много нещо ще стане. Пътуването ще заприлича на типа пътувания, дето феновете на летенето и летищата правят, пък аз съм с друга идея в главата. А и много време се губи с висене по летищата, а и доста се оскъпява всичко. - Оскъпяване - спор няма! Иначе са вътрешни полети, не е велик дерт. Кефът цена няма. Ако останете първата вечер в Банкок и сметнете и последния ден за него, спокойно можете да помислите за два дни в Пукет. Само идея :)

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Я кажи Мандалай като цяло заслужава ли си? В сравнение с останалите градове Янгон и Баган. Нещо не успява да ме грабне и съм на път да го отрежа от програмата.Пък и ти с тая камбана и незавършения храм съвсем ме отказа. Дай мнение по въпроса, моля.

Eeee, ти пък .... Разбира се че си заслужава - особено U Bien на залез, храма на хилядите монаси, женския манастир ( дано да сте там по обед). Всяко кътче си заслужава.

Аз бих отскочил на юг без да спирам в Банкок. А и при някое друго пътуване все ще ти остава време шляене. Най-много кралския дворец и вечерта някой подобен бар

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ние комбинирахме Бангкок с Мианмар и много ни хареса всичко. Храмовете в Бангкок са различни и великолепни, нищо не ни дойде в повече. Банкок е лесен, с уреден транспорт и евтини таксита. Моя съвет е да си оставите по един ден на отиване и връщане. Така хем ще разгледате Бангкок, хем ще бъдете спокойни. И на нас това ни беше първото пътуване извън Европа.

Редактирано от slujitel
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре де, аз пак да мисля пък вие ме поправяйте. :)

Ако остана нощувка в Бангкок, освен че губя време за Янгон, гледам че и цената на билетите с ер ейжа за сутрешен полет става над сто евро.

За 1.30 ч трансфер в Доха и възможност да изпуснем връзката съм напълно съгласна. Ръчкаше ме този проблем и преди, ама гледах да не го мисля. Сега обаче наистина взех да се притеснявам.

От друга страна стоят две възможности. Полети в 20.20 ч. било с ер ейжа 70 евро (последни два билета на тази цена) или бангкокските авиолинии 120 евро. Разликата не е малка, но при вторите ще можем да зарежем багажа на летището и да се върнем за полета, при другите ще си висим на другото летището. Някак ми се струва че все до 8 ч. вечерта би трябвало да сме се придвижили от Доха, освен ако не стане нещо драстично, ама то тогава как и да го тъкмя пак може да се объркат нещата.

Минус - ще се мотаем с пари и паспорти в нас.

 

Ей, заради някакви 30 евро отгоре на сутринта, които искам да си спестя, съм готова да дам 50 евро на вечерта и то при липса на сигурност. :lol: Щура работа. Само докато пиша ми се светна, ама може пак нещо да не доглеждам. Та да си буквам ли нощувка в Бангкок и да съм спокойна или да съм натръни до последно и да взема за ер ейжа вечерните полети, докато някой не ми е откраднал евтините билети за 70 евро..

Редактирано от mililia
Връзка към мнение

Ъъъъъ... аз виждам това - за 27-ми февруари. Цената на хотела в Банкок и Янгон е сходна. От летището директно отивате на Голдън рок. Ще хванете залез и всичко... 

 

07:15
(DMK)
 
08:00
(RGN)
 
1h 15m
≈80.02 EUR
 
(Adult)
Връзка към мнение

Да де и аз това виждам. На тая цена като и сложиш багаж и такси си идват 100 евро. :)

Явно, че цената не ми е толкова водеща нищо, че се забих в размисли в тая насока.

 

Не знам защо толкова се противя на тая пуста нощувка в Бангкок. :( Нещо адски ме притеснява. Пак ще ровя за хотел и пак ще го мисля.

 

Абе веднъж да стигна до Мианмар, там вече ще е лесно. :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

mililia, имай предвид, че ако няма много туристи, камиончетата в базовия лагер не тръгват преди да се напълнят, освен ако някой пътник не плати всички места. Ние на отиване чакахме около 2 часа, на връщане - 45 мин и един бързащ бирманец плати.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз имам усещането, че те е страх да не те оберат в Бангкок и затова искаш да го пропуснеш. Аз не видях нищо страшно там, а никога не съм си оставяла парите и падпортите в хотела, просто внимавай, както навсякъде. Знам, че тука имаше такъв случай, можеш да преметнеш чантата през рамо и да ползваш такси вместо тук тук. А колкото и да е комерсиализиран Бангкок си заслужава, и храмовете, и двореца. Най-важно е, да не си изпуснеш полета, а ако видиш нещо от Бангкок ще ти бъде в плюс.

Връзка към мнение

mililia, имай предвид, че ако няма много туристи, камиончетата в базовия лагер не тръгват преди да се напълнят, освен ако някой пътник не плати всички места. Ние на отиване чакахме около 2 часа, на връщане - 45 мин и един бързащ бирманец плати.

Е, то ще имам поне половин ден за отиване до Голден рок, в най лошия случай. Тогава явно, че няма да можем да се качим до горе. На другия ден време колкото щеш. Мисля, че вие пътувахте доста след туристическия сезон, та се е налагало да чакате много. Надявам се да стане бързо. Няма да го мисля от сега. Когато, тогава.

 

Билети за тези камиончета от къде се купуват? От шофьора предполагам.

Този бирманец много заможен ;) по 10 долара ми дават цената на човек, когато ще, да се напълни, ще чакам.

Връзка към мнение

Аз имам усещането, че те е страх да не те оберат в Бангкок и затова искаш да го пропуснеш. Аз не видях нищо страшно там, а никога не съм си оставяла парите и падпортите в хотела, просто внимавай, както навсякъде. Знам, че тука имаше такъв случай, можеш да преметнеш чантата през рамо и да ползваш такси вместо тук тук. А колкото и да е комерсиализиран Бангкок си заслужава, и храмовете, и двореца. Най-важно е, да не си изпуснеш полета, а ако видиш нещо от Бангкок ще ти бъде в плюс.

Може и да си права, този случай определено ми влияе по някакъв начин, въпреки че след Южна Америка не ми изглежда толкова страшно.

Повече ме притеснява да не хвана някакви такси менте и да изпадна в разправии накрая. Английският език не ми е силен и винаги ми е било мъка да се оправям с азиатци. Пазарлъците, та дори и да си включи автомата, ме притесняват. Освен това не мога да се ориентирам с обществения превоз в града и това ме плаши. Даже не мога да разбера в този град има ли метро или не. Има някакъв Скай еди какво си, ама къде ходи и върши ли ми някаква работа, също не се ориентирам. Винаги лесно избирам хотели, а сега за цял уикенд нищо не избрах.

Програмата за Мианмар я навързах и с полети и с наземни трансфери и с хотели, а с Бангкок нещата не ми се получават.

Имаше някаква карта на града, пусната тук от Жоро с районите, ама и нея не успявам да намеря. Изчетох всички теми в този форум, а картата от никъде не излезе.

Връзка към мнение

Е, то ще имам поне половин ден за отиване до Голден рок, в най лошия случай. Тогава явно, че няма да можем да се качим до горе. На другия ден време колкото щеш. Мисля, че вие пътувахте доста след туристическия сезон, та се е налагало да чакате много. Надявам се да стане бързо. Няма да го мисля от сега. Когато, тогава.

 

Билети за тези камиончета от къде се купуват? От шофьора предполагам.

Този бирманец много заможен ;) по 10 долара ми дават цената на човек, когато ще, да се напълни, ще чакам.

От шофьора се купуват, да. През август ходихме и беше страхотен дъжд=на малко туристи

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние спахме до гарата, избрах района заради лесната локация. Бях изтеглила карта на транспорта от нета. До там стигнахме със скайтрен и метро, в такситата не се пазариш, просто предварително искаш да ти пуснат таксиметъра и колкото покаже. Евтино е, ние тогава ги смятахме горе-долу, около 2,50 лв. ни беше най голямото разстояние. Ако не искат да ти пуснат апарата, те си казват преди да се качиш, просто пропускаш и спираш следващия. Тук тук са нахални и вървят след теб и те омагьосват, но ако не им обърнеш внимание се махат. Карта на града взехме от летището и от хотела. Ако си оставиш време и решиш да се разходиш из Бангкок всички тук ще ти помогнат и ще се справиш, сигурна съм. Дори сега да го пропуснеш все някога трябва да отидеш, града е невероятен и си заслужава. А за пазарлъка, той е навсякъде, е, като не ти се отдава, няма да се пазариш, няма да те убият затова,само ще се набуташ малко повече, и за Мианмар също, и в Мексико.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
iSanook 4 зв. Bang Rak, Банкок на добра локация ли е?

Изглежда близко до забележителностите, но едва ли ще може да се стигне пеша до тях.

 

Този хотел го мисля от няколко дни.

Иначе като съм там ще се оправя, но от тук Бангкок ми изглежда супер неясен град.

Връзка към мнение

 

iSanook 4 зв. Bang Rak, Банкок на добра локация ли е?

Изглежда близко до забележителностите, но едва ли ще може да се стигне пеша до тях.

 

Този хотел го мисля от няколко дни.

Иначе като съм там ще се оправя, но от тук Бангкок ми изглежда супер неясен град.

 

За да си на пешеходно разстояние до главните храмове на Банкок, трябва да си в района около Каосан Роуд. Там кипи денонощен живот. Този хотел ми се струва твърде далеч

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За да си на пешеходно разстояние до главните храмове на Банкок, трябва да си в района около Каосан Роуд. Там кипи денонощен живот. Този хотел ми се струва твърде далеч

 

Мерси Оги, ориентирах се къде е. Сега ще прегледам хотелите в този район.

Връзка към мнение

В този район хотелите са по-скоро бекпекърски, но за една нощ става. Аз пристигам на обяд в Банкок. Следобяд мисля да разгледам кралския дворец и Уат Пра Кео и вечерта лайф на Каосан Роуд. На другия ден летя за Мандалай.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ох и още нещо да попитам. Самолетът каца в Бангкок в 12.10 ч по обяд /ако е точен/. От това летище има полет на Бангкокските авиолинии в 16.45 ч., с цена около 110 евро. От другото летище има два полета до Янгон в 16.20 и 20.15 ч. на Ер ейжа с цена с чанти около 70 евро. Полетът в 16.20 ч. вероятно ще изпусна, защото е на кантар с времето. От друга страна да вися цял ден - 8 ч. на летището  също ми изглежда трудно за преглъщане. Чудя се и не мога нищо да реша. Вие какво бихте избрали? Или някакви идеи във връзка с този въпрос.

Голяма дилема се заформи :) Позволявам си последно мнение по въпроса:

От една страна залагаш на минималната вероятност от закъснение, което при дълги полети не е проблем да бъде наваксано.  Ако ще спиш още първата вечер в Банкок , то поне да е най-близкия до летището хотел. Огледай се някой с трансфер защото ако ще хващаш първия самолет трябва да си поне 2 часа по-рано.

От друга страна пък искаш да оползотвориш и малкото часове които ти липсват. Ако правилно съм разбрал датата на пристигане, 26.02, и все още е не е късно, ето ти един вариант.

 

Air Aisa -20:15(DMK) - 20:55(RGN) - 1h 10m - ≈26.99 EUR (Adult) Promo2 seats left

 

За 8 (осем) часа няма начин да не стигнеш до ДонМуан. Да отбележа че ще кацнеш в 20:55 местно време - предостатъчно за пасконтрол и визови разправии, изчакване за багажа, да стигнеш до хотела, да си починете и сутринта раничко да поемете за КинПун  или така наречения Basecamp. От икономията дори можете да си наемете и кола. А  и цената не е за изпускане, все пак си "магеланец".

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Стефане, както си говорехме в Батак имаме доста еднакви възгледи за някои неща. ;) Само дето моят кураж е в пъти по малко. То всички дилеми все от това ми идват.

 

Още днес писах за тези билети, че са останали последните две места и че са по евтини. Грешно бях написала 70 евро /с вкл багаж/, но си мислех точно за тия билети от 50 евро /с вкл. багаж/.

Ти си ги смятал по някакъв странен курс, но разликата не е много голяма. Все са на добра цена. С багажа и таксите - 50 евро иначе 36 евро.

 

Взех ги. Епизод първи от сагата -приключи :) .

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Взех ги. Епизод първи от сагата -приключи :) .

:good:

 а това е  шатъла между двете летища -free  ;)

 

За багажа -  от време на време ползваме един трик - имаме ушит голям сак който побира две 60л. раници, горе-долу 24-25кг общо.    Умирам от кеф как се пулят от Уиз!   Сега сме решили  да купим една 100литрова и да чекираме само нея. По мои сметки 5литра са около 1кг

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

:good:

 а това е  шатъла между двете летища -free  ;)

 

За багажа -  от време на време ползваме един трик - имаме ушит голям сак който побира две 60л. раници, горе-долу 24-25кг общо.    Умирам от кеф как се пулят от Уиз!   Сега сме решили  да купим една 100литрова и да чекираме само нея. По мои сметки 5литра са около 1кг

Хахаха, ама вече свърши тая. Нали съм от бързите, та купих и багажа. 

 

Благодаря за шатъла.

Видях, че има и съхранение на багаж на летището, та ако всичко върви по план и бързо, току-виж ходим и до града. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Тъй... След милион тутканици мисля че азиатският ми маршрут се избистри. Благодаря на всички, които дадоха директни и индиректни съвети – без вас не знам как щях да се справя! Та...

 

Всички хотели са избрани, 99% букнати (последният в Банкок утре ще го букна, чакам една информация за стаите  само). Някои - малко са... - са много евтини, други - голямата част - са средна класа (да ми задоволят каприза за атмосфера най-вече, не друго); в Тайланд твърдо са с басейн, в Мианмар само в Баган и Монива. 

 

Всички трипове в Мианмар са ангажирани (уж), като има един-два за дообогатяване в района на Инле.

Chiang Mai не е прецизиран още, но ще го направя, имам суровия материал.

Същото се отнася за Банкок. 

 

То едно го мислех, накрая се извъртяха доста по-различно, ама магеланска му работа ;) Та...

 

19 March: Arrival in Bangkok 4 pm, Montri Resort Donmuang hotel – Thai massage! :)

 

20 March: Flight Bangkok – Yangon 7.15 - 8.00 

 

20 March: from the airport directly drive to Golden Rock (on the way Htauk Kyant War Cemetery) (Overnight on Golden Rock - Golden Sunrise Hotel)

 

21 March:  Back to Yangon (On the way back, Bago sightseeing ) (Overnight in Yangon - Yangon Bamboo Place)

 

22 March: 7.15 - 8.00 flight Yangon - Bagan - Bagan sightseeing by car and horse cart (Overnight in Bagan - Kaday Aung Hotel) 

 

23 March: Trip to Mt.Popa. Yoke Sone Kyaung, other places in Bagan (Overnight in Bagan - Kaday Aung Hotel) 

 

24 March: (sunrise with Hot Air Balloon – under question!), then Monywa

( 1 ) Pick you up at your Bagan Hotel 

( 2 ) Drive to Pakokku ( ThiHoShin Pagoda & ShweGuGyi Pagoda )

( 3 ) Proceed to Ma Oo Ah Le Village & Visit and explore Myanmar Typical Village 

( 4 ) Transfer to Monywa Hotel & Check-in 

( 5 ) Hpo Win Hill Cave Temples & Shwe Ba Hill Cave

( 6 ) Back to Monywa - Win Unity Resort Hotel

 

25 March: Monywa - Mandalay

( 1 ) Drive to Moe Nyin Than Buddhay Pagoda 

( 2 ) Bawtitataung 

( 3 ) Lay Kyun Set Kyar Standing Buddha 

( 4 ) Shwethalaung Reclining Buddha 

( 5 ) Drive to Sagaing & Kaung Mu Daw Pagoda 

( 6 ) U Min Thone Ze Pagoda ( On Sagaing Hill )

( 7 ) Soon U Pon Nya Shin Pagoda ( On Sagaing Hill )

( 8 ) Shwenandaw Monastery ( Golden Palace Monastery )

( 9 ) Kuthodaw Pagoda ( World Biggest Book )

( 10 ) Mandalay Hill ( Sunset )

 

Overnight in Dreamland Guesthouse

 

26 March - Mandalay

( 1 ) Shweinpin Wooden Monastery 

( 2 ) Mahamuni Pagoda 

( 3 ) Mahagandaryon Monastery ( Amarapura )

( 4 ) Snake Pagoda at Paleik 

( 5 ) Paleik Pagoda Ruins 

( 6 ) Jade Pagoda 

( 7 ) Drive to Innwa Jetty & Cross small river by ferry boat & Take horse cart to explore Innwa ( Bagaya Wooden Monastery , Yadanasemi Pagoda , Watch Tower & Maha Aung Myae Bon Zan Brick Monastery )

( 8 ) U Bein Wooden Bridge ( Sunset )

( 9 ) Transfer to Highway Bus Station to catch Bus to Inle lake

 

26 March – overnight bus Mandalay - Nyaung Shwe

 

27 March: by car Kalaw  (to be precised) – Pindaya  (cave) - Nyaung Shwe -  Inle lake (overnight in Nyaung Shwe - Zawgi Inn)

 

28 March: Full day Inle lake sightseeing by boat only (including Indein pagoda) (to be precised)

 

28 March - overnight bus Nyaung Shwe – Yangon

 

29 March: Yangon City (Sule Pagoda , Mahabandula Park, Old Colonial Buildings in Downtown , Botataung Pagoda in Yangon River Bank, Ngar Htet Kyi Pagoda , Chauk Htet Kyi Pagoda , Kandawgyi lake & Park , Great Shwedagon Pagoda in the late afternoon to catch the beauty of Pagoda with day light & night light. (Overnight in Yangon - Bamboo Place)   

 

30 March: Yangun – Bangkok - Chiang Mai (overnight in Chiang Mai - Bodhi Serene Chiang Mai Hotel)

 

31 March Chiang Mai – town sightseeing – to be confirmed (overnight in Chiang Mai - Bodhi Serene Chiang Mai Hotel) + Thai massage!

 

01 April Chiang Mai – one day tour to the Golden triangle (overnight in Chiang Mai - Bodhi Serene Chiang Mai Hotel) + Thai massage!

 

02 April Chiang Mai – half day sightseeing – to be confirmed + Thai massage :)

 

02 April Chiang Mai – Bangkok 15.50 - 17.10 (overnight in Bangkok - Villa Cha-Cha) + Thai massage!

 

03 April – Bangkok – sightseeing to be advised (overnight in Bangkok - Villa Cha-Cha) + Thai massage :)

 

04 April (early morning) – Bangkok – London

 

To be continued :)

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Само да споделя, че попаднах на този храм - Kakku, близо до Инле - и сега се чудя как да го набутам в програмата си :) Намира се противоположно на Пиндая, а не знам дали мога да го комбинирам с обиколката около Инле. P.S. Не мога... Дават го отделен тур. Оффф...

 

https://www.google.co.uk/search?q=kakku+myanmar&rlz=1C1SAVM_enGB611GB612&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiLj9ertY7KAhXJVRQKHe_oCpQQsAQIKA&biw=1024&bih=509#imgrc=_

 

Мили, това може да те заинтригува :)

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

26 March - Mandalay

 
( 2 ) Mahamuni Pagoda 

Ако можеш да станеш раничко ( то и без това към 04:00 сутринта ще започнат молитвите по високоговорителите) започни с този храм - към 05:00 всяка сутрин имало ритуално къпане на статуята.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако можеш да станеш раничко ( то и без това към 04:00 сутринта ще започнат молитвите по високоговорителите) започни с този храм - към 05:00 всяка сутрин имало ритуално къпане на статуята.

 

Проблемът ми е никакъв за ставането :) Трябва да се разбера със СоеСое... хах 

Благодаря!

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Само да споделя, че попаднах на този храм - Kakku, близо до Инле - и сега се чудя как да го набутам в програмата си :) Намира се противоположно на Пиндая, а не знам дали мога да го комбинирам с обиколката около Инле. P.S. Не мога... Дават го отделен тур. Оффф...

 

https://www.google.co.uk/search?q=kakku+myanmar&rlz=1C1SAVM_enGB611GB612&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiLj9ertY7KAhXJVRQKHe_oCpQQsAQIKA&biw=1024&bih=509#imgrc=_

 

Мили, това може да те заинтригува :)

То интересът е налице, ама и аз съм зле с времето там. Още се чудя да загубя деня за Манделей и хълма и да ида до Моnywa или да загубя ден от Баган + повече пари, за да отида до там. Абе то и Пиндая мога да отсвиря, ама дали от храмове няма да ми дойде в повече. Това пътуване взе да става супер натоварено на 40 градуса температура и не знам доколко здравето ни ще го понесе.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.