Прескочи до съдържание

дневник Нова Каледония и Вануату през Септември


Препоръчани мнения

Остана ден преди заминаването, но планът най-накрая се изясни.

Ехааааа! :)

Спийчлес  :rolleyes:

С пожелания всичко да е по мед и масло,  да пускаш снимчици, а после ще чакаме ония забавни разказчета :) !

И умната с каките!  :biggrin:

Bon voyage!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

macf1an, велик си!!!

Радвам се, че те познавам и че си част от Магеланци-те!

 

Излишно е да казвам, че голяма част от пишещите тук(аз включително), ще посетят само виртуално тези места и затова ще чакаме с нетърпение и ще четем с наслада всичко, което решиш да споделиш с нас!

 

Ииии ... няма да забравя да вдигна наздравица за рожденния ти ден! :)

 

Приятно пътуване! Забавлявай се максимално!

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Добре де, macf1an, кажи ми как може да съществуват хора като теб? До преди да се регна във форума мислех, че ги има само в приказките. А то не само че ходят до Тихия океан както аз ходя до буля Минка за хляб и картофи и пускат безброй тюркоазни картички, предизвикващи гьолове от лиги и неспокойни сънища у простосмъртния, ами се оказват и някви най-обикновени готини пичове с по две бири на мотора на пияна жена и се раздават на макс с инфо, възможности и помощ за народа... Евала ти правим за всичко! На 20-ти ще гаврътна две-три за твое здраве! Попътен вятър, човеко!

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Хич няма да цъкам, щото станах като метроном :). Нямаш равен!

Лек път, само хубави емоции и да не забравиш за чакащите на балкона за разкази! Поздрав най- сърдечен!

Редактирано от clete
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Пич, запри се!

станах като кучето на Павлов... като избухнеш така и почвам да се облизвам кат' гладен циганин пред баничарница, а още не съм преглътнал добре предната "доза" - твоето (Полу)Околосветско пътешествие до Южните морета ® macf1an ( щото тук съм отскоро, а и бавно чета... през работно време ;) )

Очаквам с нетърпение да започнат всенародните чествания на рождения ти ден, и се надявам пак да ни направиш съпричастни онлайн както и предния път.

Успех! И на добър път!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

level 1: разцъкване на kayak, skyscanner, следене на промоции

level 2: следене на travel блогове, OJ, awards, отстъпки с дайнърс, cashback сайтове

level 3: Manufactured Spending, FD

level 4: macflan

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Хе,хе, аз открай време си му викам Бих МаГ, щото е магьосник.Браво,Биг МаГ,пожелавам ти страхотно пътуване.Ама малко ми е притеснено да не те прилапа некоя мис от конкурса и да си останем кат едни сирачета без теб.Да внимаваш,моляяяяя!

level 1: разцъкване на kayak, skyscanner, следене на промоции

level 2: следене на travel блогове, OJ, awards, отстъпки с дайнърс, cashback сайтове

level 3: Manufactured Spending, FD

level 4: macflan

Ако почнеш от т4 , ще си ги спестиш другите.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Жив съм аз, жив съм.. Лежа и пъшкам, подут от скариди и шоколадов мус, на една страна ми е океана, на друга - с коктейл пълна кана. Нямам интернет в стайчето, та затова не списвам, но ето малко образи от района:

IMG_20150910_084943.jpgIMG_20150910_095228.jpgIMG_20150910_113536.jpg

  • Харесвам 43
Връзка към мнение

Лежа и пъшкам, подут от скариди и шоколадов мус, на една страна ми е океана, на друга - с коктейл пълна кана. Нямам интернет в стайчето, та затова не списвам

 

 

Да те оплаче човек, толкова ти е зле  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не, само с цените. Водата е толкова студена , че по - скоро ще ме ухапе пингвин.

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Най-накрая попаднах и на местния мол (змиярник). Десетки. Стотици. И са окупирали най-якия остров. IMG_20150914_143407.jpgIMG_20150914_112326.jpgIMG_20150914_105535.jpg

  • Харесвам 28
Връзка към мнение

Най-накрая попаднах и на местния мол (змиярник). Десетки. Стотици. И са окупирали най-якия остров.

Олееееее,  хвърлИ ме в нова тревога. ;) Предпочитам да те ухапе някоя миска, а не тези ми ти гадини. :( А те отровни ли са и как се варди народът от тях?. :blush:

Връзка към мнение

Едни от най отровните са. Морски. Местните Не им обръщат внимание И получават същото в замяна.. За един ден видях колкото за цял живот, включително по Дискавъри..

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Едни от най отровните са. Морски. Местните Не им обръщат внимание И получават същото в замяна.. За един ден видях колкото за цял живот, включително по Дискавъри..

Биг МааааГ, къде сиииии, че с тия змии ти избрах дерта :O :O :O

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

E Mac , благородно ти завиждам и искрено ти се  възхищавам за пътешествието, организацията , шоко муса и дори поетичния талант :) .В очакване съм на следващите списвания и снимки.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Теша с коктейли мъката от тенекията, вързана ми от прекрасната френска зъболекарка, която срещнах днес, и се топля с красивите кадри от остров Санто, Вануату :

IMG_20150917_121004.jpgIMG_20150917_100052.jpg

  • Харесвам 36
Връзка към мнение

Пак късмет, друже! Тенекия от френска зъболекарка по се преглъща в сравнение с избити зъби от мустакат французин  :lol:

Редактирано от Бай Добри
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Теша с коктейли мъката от тенекията, вързана ми от прекрасната френска зъболекарка, която срещнах днес, и се топля с красивите кадри от остров Санто, Вануату :

attachicon.gifIMG_20150917_121004.jpgattachicon.gifIMG_20150917_100052.jpg

Имаш ти някаква слабост към французойките, миналата година имаше една френска аптекарка ако не се лъжа  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А и все французойки с медицинско образование, моля ви! Наздраве macf1an! Огледай се за друга националност ти предлагам.  ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.