Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Всъщност май единствената полза от купуване на двупосочен, е че ако по някаква причина отменят отиването, то ще върнат парите и за двете отсечки. Макар че мисля, че биха проявили гъвкавост и да върнат парите от връщането, дори да е на отделна резервация. 

Връзка към коментар

Да, цената е механичен сбор.

Неудобството е, че си засичам дати-цени и докато приключа плащането на едната отсечка (сто задължителни полета "не,благодаря", "не искам да спестявам"), цената на другата вече е мръднала нагоре :(. Но тогава е късно да търся други дати за връщане, тъй като отиването вече е купено. :angry:

Връзка към коментар

Да, цената е механичен сбор.

Неудобството е, че си засичам дати-цени и докато приключа плащането на едната отсечка (сто задължителни полета "не,благодаря", "не искам да спестявам"), цената на другата вече е мръднала нагоре :(. Но тогава е късно да търся други дати за връщане, тъй като отиването вече е купено. :angry:

 

А защо искаш да купиш всичко наведнъж? Купи сега едното, задръж за другото. Може след седмица да влезе в нивата на изгодната в момента цена.

Връзка към коментар

Я направо дай датите да погледнем.

Нещо такова:

Отиване 4-5 май.  Връщане 9-10 май.

Моите хора живеят до Дюселдорф. Всяко летище наоколо ми е ОК.

София-Дортмунд-София става, но отиването е в 6:20 сутринта и ми се иска да избегна пътуване Бургас-София още предния ден + нощувка в София.

 

Затова спекулирам с идеята отиването да е София-Кьолн (13:05) а връщането да е Дортмунд-София, защото има полети всеки ден.

 

Датите се въртят около това да хвана малко от официалните почивни дни (6-7-8.май) и да "изгоря" само с 3 дни отпуск (как става така, че все не ми стига този отпуск :( ).

 

А съвсем празничната комбинация Великден-Гергьовден ми идва скъпа - ние сме двама, става общо 100-150 евро разлика - предпочитам да ги дам за преживявания там, а не за най-скъпите цени по празниците.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, цената е механичен сбор.

Неудобството е, че си засичам дати-цени и докато приключа плащането на едната отсечка (сто задължителни полета "не,благодаря", "не искам да спестявам"), цената на другата вече е мръднала нагоре :(. Но тогава е късно да търся други дати за връщане, тъй като отиването вече е купено. :angry:

Как, всеки път ли мърда? Веднъж като мръдне може да очакваш да си стои така доста време. Или се опасяваш, че може да мръдне?

Пробвай през някой от сайтовете с отстъпки, и multicity възможности, трябва да стане на един път.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Или се опасяваш, че може да мръдне?

Опасявам се, че ако купя отиването, Wizz "съзнателно" ще ми вдигнат яко нагоре връщането. Защото разните автоматични броячи на сайта вече са ме засекли, че ровя яко около сходни дати и дестинации.

Често ми се случва, тази вечер също - търся един билет -  дава цена, коригирам на двама пътници - единичната цена става с 10 евро нагоре.

post-1693-0-54672200-1459970177_thumb.jpg

Връзка към коментар

Аа, не. Това с двамата пътници е друга работа. Има само едно място на ниската цена, затова.

Лично аз смятам, че не правят такива капани, още повече в твоя случай е по-сложно.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аа, не. Това с двамата пътници е друга работа. Има само едно място на ниската цена, затова.

Уф, не се сетих за тази причина, така съм се замотала, че май ми трябва "рестарт" и смело напред :).

Всеки път ровя, комбинирам, колебая се, но купя ли, всякакви съмнения ми се изпаряват, веднага се потапям в програмата за предстоящото пътуване, локален транспорт и т.н..

Връзка към коментар

Имаме закъснение на полета от Малта. Три часа...Добре,че си качих един пътеводител на Киндъла, та той ще ме спаси до някъде.

А наша приятелка е на летището в София и има вече закъснение от 3 часа... :(

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Днес имаше стачка в Италия, вероятно това им е объркало графика.

Според моя приятелка, която е на летище София в момента, не е проблема в стачката, а един от самолетите бил се повредил.

Аз също предположих, че стачката е причината.

 

Ети, чака се да кацне самолета от Бари, да го натоварят за Малта и чак тогава ще дойде вашия ред. :(

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.