Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Е то не върви с някакъв персонален купон , та щом един магеленец е получил все едно всички сме получили .

 

П.П. Поглеждам мамите и ужас ... Мими още не си ги информирала ? Пазим  хубавите полети за нас , а  ?  :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз си купих 3 билета до Израел от промоционалните с 20% отстъпка.Не знам дали ми излязоха изгодно но са по 177 лв. на човек в двете посоки. :)

Връзка към коментар

Е браво... аз си купих билет днес... 

Имаш много да съжаляваш...

"Моите" билети без отстъпка бяпа по 140лв, а сега с отстъпка - са 150 :angry:  

Връзка към коментар

Франкфурт-София на дата 11 Юли - €65 с днешното намаление.

 

Според вас да поизчакам ли няколко месеца или цената е поносима за тази дестинация?

Връзка към коментар

Мен явно не ме броят за член , щото в мейла  ни вест , ни кост .

 

Не съм член, но получих рекламката. Не виждам нещо интересно. Ще чакам да направят намаление от -50% :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди малко мернах това в социалната мрежа, придружено с надпис:

 

Hang on, if they take 20% off that, there won't be much left at all.....

 

post-53-0-79258300-1415883463_thumb.jpg

 

...и се сетих за днешното намаление на монополиста... :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ryanair не ти ли върши работа? В момента цената е около 30-тина евро. За юли още нямат разписание

 

Нямат полет в събота и се разминава с другия ми полет с един ден... освен да изчакам да си пуснат лятното разписание, може и да извадя късмет.

 

И без това цената на Wizz ми се струва пресилена дори и с намалението.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В моя случай изобщо не бързам , щото целта ми е полет Брюксел - София в четвъртък.

Дали ще се появя на работа в петък или понеделник ми е все тая и мога да се прибера чрез трансфер в произволен град в Европа , важното до неделя следобед да съм кацнал в София.

Мислех от Брюксел да мръдна към Париж или Амстердам с автобус , че е евтинко , но пък прибирането оттам с Wizz не се връзва.

Връзка към коментар

Преди време ги бях хванал как точно с "20-те % намаление" бяха вдигнали яко цените за София - Барселона и излизаше по-скъпо от преди пускането му, следях ги седмици преди намалението. Сега обаче трябва да ги похваля :) Пак от 2-3 седмици следях цените за началото на Декември по тази линия и днес не ги бяха пипали заедно с пускането на намалението, същите като предните 3-4-5  дни, затова реших да ги уважа и взех :) 

Връзка към коментар

70 лева двупосочен до Малмьо обаче ме убеди. Другият уикенд ще скокна за 3 дни :)

И тук ще проправяш пътя точно преди мен, ние сме през Малмьо за Исландия, точно заради тези цени София-Малмьо.

Има голяма тема за Малмьо, изчетох я, сигурно си я видял вече.

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И тук ще проправяш пътя точно преди мен, ние сме през Малмьо за Исландия, точно заради тези цени София-Малмьо.

Има голяма тема за Малмьо, изчетох я, сигурно си я видял вече.

 

Да, изчетох я, но аз мисля да седя 2 дни в Копенхаген и 1 ден в Малмьо. Малмьо ми изглежда леко скучноват честно казано.

 

Ние ще сме трима човека, резервирахме вече хотел и кола. Колата излезна само €70, учудващо изгодно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, изчетох я, но аз мисля да седя 2 дни в Копенхаген и 1 ден в Малмьо. Малмьо ми изглежда леко скучноват честно казано.

 

Ние ще сме трима човека, резервирахме вече хотел и кола. Колата излезна само €70, учудващо изгодно.

Жоро, а каква е идеята за кола, при положение , че ще сте само в Копенхаген и Малмьо? :rolleyes: 

Ми то само минаването с кола по моста в една посока беше нещо около 45eur... :rolleyes:, оттам нататък пък и бензин, паркиране, ...

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Жоро, а каква е идеята за кола, при положение , че ще сте само в Копенхаген и Малмьо? :rolleyes: 

Ми то само минаването с кола по моста в една посока беше нещо около 45eur... :rolleyes:, оттам нататък пък и бензин, паркиране, ...

 

Идеята е, че така ще можем да се разходим и до няколко места извън градовете, което без кола е почти невъзможно. И че няма да се съобразяваме с каквито и да е разписания.

 

Накрая като теглих черта - ако тримата си плащаме навсякъде трансфери с публичен транспорт, то излиза същия разход като с кола, въпреки високата такса за преминаване на моста. Но с кола ще е в пъти по-удобно, пестим много време и ще посетим и повече места.

Редактирано от Георги Матеев
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.