Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Не, не си търся билети за празниците. Искам да купя билети за подарък за Коледа и за това ме интересува дали да почакам още. За стандартната промоция от 20% питах :)

 

Зависи и за кога ги търсиш билетите :) Според мен е силно вероятно да има и си заслужава да изчакаш, така и така не губиш технологично време по купуването на подаръка, да чакаш доставка и т.н. като с аналоговите подаръци и може във всеки един момент да го направиш.

Връзка към коментар

Е да, мога да ги купя и на 24-ти вечерта :) Но по-скоро може да се вдигнат до тогава цените и за това се двоумя дали да рискувам и да чакам евентуална промоция.

А именно заради последните две промоции се заучдих, тъй като бяха много близо една до друга. Спомням си периоди, в които буквално всяка седмица пускаха промоции от по 20% в продължение на месец може би.

Връзка към коментар

Днес получих e-mail, че имат намаления. Може да видите за дестинациите, които ви интересуват.

 

Интересно, аз пък нищо не съм получавал, нито съм виждал нещо за намаления днес, а ги следя навсякъде - фейсбук, мобилно приложение и от сайта им.

Връзка към коментар

И аз получих мейла , но това е по-скоро напомняне "колко евтино може да летите с нас" , а не промоция ;)

 

П.С.Имаше период преди последните промоции когато поне два месеца , ако не и повече нямаха традиционното -20% намаление. Чак се зачудих какво става...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Скрийншота не е за промоция, а просто реклама на ниските им цени.

 

Да, и аз се бях озадачил, че дълго време нямаха промоция преди последните им две такива. Явно са вървели продажбите :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Подшушнаха ми, че са възстановили това:

http://wizzair.com/bg-BG/TimeTable

Не знам дали е било махано..

Има го, аз го следя често, ааа, ако е било махнато преди години 2-3 не знам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз го следя разсписанието от около половин година най-редовно, благодарение на Stenk, от който разбрах - страшно удобно е и полезно е. А що се отнася до 20-те %, на мен не ми се вярва да има до Нова година - последните 2 пъти бяха на 13 и 14 Ноември - 20 % за членове на Wizz discount club, и след това на 26 Ноември за всички - 20 %. Взех си в средата на Ноември, но докато излезе проверявах почти всеки ден и много се изнервих колко дълго време нямаше. Преди това бяха чак през Септември - на 27-28 Септември - 20 % през мобилното приложение и на 3-4 Септември - 20 % за Wizz discount club.

Връзка към коментар

Мога да дам конкретен пример София - Милано Бергамо за дата 31.01.2015 г. беше 79,99 лв. може би преди месец, а сега за същата дата е 49,99 лв.

Връзка към коментар

Мога да дам конкретен пример София - Милано Бергамо за дата 31.01.2015 г. беше 79,99 лв. може би преди месец, а сега за същата дата е 49,99 лв.

 

Е, това не значи намаление, а просто движение на календара по синусоидата на цените.

Връзка към коментар

Букнах два билета до Рим за края на февруари (24.02-28.02) . Общо 200 лева с включен един голям салолен багаж. Как ви се вижда цената?

 

Т.е. базова цена 80лв за двупосочен на човек? Свиркай си и си пей, перфектна е цената :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ходи ми се до Швеция, Малмьо.

Някакви съвети за нискобюджетната ми мечта?

В търсачката излизат доста резултати, трябва да прегледаш какво би ти било интересно.

Откъм билети - виждал си темата за търсенето на нискотарифни компании, ако подкараш страниците една по една - ще се ориентираш в цените.

Връзка към коментар

Гледах някаква извадка за 19 - 23 май на тия пари, но не разбрах, как да поръчам билетите.

Не ми излиза толкова евтино в сайта на Визитоеъра.

low cost билети, като на Wizz air задължително от сайта на авиокомпанията, това си е като правило.

Аз пътурам утре натам, пълно е с билето по 40лв за много дати.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Има ново разписание на Wizz от 13.06.2015 от Бургас до Будапеща, Варшава, Катовице.

 

Хубаво го има, но като гледам цените им, са направо умопомрачаващи - 400 лв еднопосочен билет Бургас Катовице, са малко множко ми се струва. Единствено в началото има цени от по 60-100 лв, и после ужасно високи.

Връзка към коментар

Toва са си редовните сезонни полети. Огромната част от местата са за тур оператори и единичните останали седалки ги пускат на солидни цени. Просто търпеливо чакат някой да се върже , щото вече са си напълнили машината и осигурили печалбата  :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.