Прескочи до съдържание

Круизи - промоции, Last minute, новини...


Препоръчани мнения

Bled повече няма да пише във форума. Няма да навлизам в подробности, достатъчно е да знаете, че решението не е било лесно, не е импулсивно и за да се стигне до там трябва да има сериозна причина. Публично дискутиране няма да бъде допуснато. 

 

До колкото ми е известно, Bled все още пише в bg-mamma, така че ако някой иска, може да я намери там. Казвам го, колкото и да ми е неприятно да пренасочвам хора към други форуми. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Bled повече няма да пише във форума. Няма да навлизам в подробности, достатъчно е да знаете, че решението не е било лесно, не е импулсивно и за да се стигне до там трябва да има сериозна причина. Публично дискутиране няма да бъде допуснато. 

 

До колкото ми е известно, Bled все още пише в bg-mamma, така че ако някой иска, може да я намери там. Казвам го, колкото и да ми е неприятно да пренасочвам хора към други форуми. 

Явно нещо съм проспала. Извинете, че попитах. :blush:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

10 дни Лисабон - Recife ( Бразилия) за 280 евро с включени такси. Попадна ми ровейки из таблицата.

Изключени са задължителни 72 евро  бакшиш и алкохолни напитки.

 

http://www.logitravel.com/cruceros/de-lisboa-a-recife-16716728.html


От 22 ноември , като гледам е само в океана :) Става за мързеливо пътуване.

 

П.С. Това ме подсеща - какви са опциите за най-изгоден еднопосочен билет Бразилия - Европа ? 

Предполагам мили , други варианти ?

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

П.С. Това ме подсеща - какви са опциите за най-изгоден еднопосочен билет Бразилия - Европа ? 

Предполагам мили , други варианти ?

 

Има ваканционни компании, като Кондор и Меридиана, които летят от Салвадор и Форталеза до Франкфурт и Милано съответно, продават еднопосочни на нормални цени, към 230 евро съм виждал. Иначе с мили е много изгодно, плаща се към $30 само за летищни такси. Грешки съм виждал само КЪМ Бразилия, вкл. наскоро еднопосочен от Лисабон с Азул за 100 евро (споменал съм във форума, но май изчезна офертата вече).

10 дни Лисабон - Recife ( Бразилия) за 280 евро с включени такси. Попадна ми ровейки из таблицата.

Изключени са задължителни 72 евро  бакшиш и алкохолни напитки.

10 дена е минимума, който съм виждал, все пак това е по най-късата отсечка, обикновено ходят надолу до Салвадор или тръгват от Барселона, и са по 13 дена минимум. Ама на мен и 10 дена ми се вижда много...

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И по темата, макар и да не е отчетна, след десет дни заминаваме на норвежки фиорди, с Коста. Като се върнем, ще споделя инфо за компанията /не сме пътували с нея/ и за дестинацията. Самия круиз резервирахме през вива вояж , за първи път ползваме чужд оператор, доволна съм. Цената дойде с около 500 лв по-ниска, отколкото през нашите агенти.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Погледнах ги и се намират доста варианти от 329$ нагоре за Salvador , Recife ,та дори Rio най-евтино към Франкфурт. Може би има и по-евтини дати , но и това хич не е зле за еднопосочен.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Още едно изгодно предложение- 19- дневен круиз на Costa   за 999$  с включени полети, трансфери и т.н. В разговор обещаха и тур във Венеция преди настаняване на кораба.

 

Там сме :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам питате към пътувалите с royal caribbean -кога взимат парите за дневните бакшиши (благодарностите)? Навсякъде пише, че парите се дърпат автоматично от картата след края на круиза, но моя круиз приключи на 07.07 и все още нищо. Взеха си само парите за покупките и консумацията на кораба. Пътувала съм с MSC, там всичко си беше калкулирано в една сметка накрая, платих и забравих. Това, което се случва в момента ми се струва много странно.

Връзка към мнение

Имам питате към пътувалите с royal caribbean -кога взимат парите за дневните бакшиши (благодарностите)? Навсякъде пише, че парите се дърпат автоматично от картата след края на круиза, но моя круиз приключи на 07.07 и все още нищо.

 

Ден за ден. Сиреч, всеки ден с покупките ти събират и благодарностите :) Автоматично е, ако имаш претенции в последния ден имаш възможност да предявиш. Не би следвало да ти събират суми след 07.07

Връзка към мнение

Там е работата, нищо не взеха! А не е като да не съм благодарна за цялото преживяване :) . Чак ми е съвестно някак си, въпреки че 13.50 долара на ден си е цифра. Чудя се дали да не им пиша в сайта, ако са ме забравили :)

Ден за ден ми дърпаха различни суми от картата, та ходих да се питам все какво точно се случва. Но накрая като теглих тотала е точно колкото ми е консумацията на напитки, покупки и т.н. просто си ги взимаха на части. И нито цент за бакшишите.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Незнам за MSC ,  на Costa в момента ми се струват по добри цените. Явно има някаква  разпродажба (то не че няма почти непрекъснато, де :) ). 299 евро вътрешна каюта, 5 дни Средиземноморие с Costa FASCINOSA, 329 евро , 7 дни с Costa Diadema -пак там.  До Дубай с MSC е 329 евро, 7 дни.

 

Редактирано от bobole4e
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

All inclusive Mediterranean cruise (Italy & Spain) for only €202!

 

Itinerary:

Savona (Italy) – Barcelona (Spain) – Valencia (Spain) – Palma De Mallorca (Spain) – Palermo (Sicily) – Naples (Italy)

 

Travel dates:

10 – 17 December 2016

 

 

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/all-inclusive-mediterranean-cruise-italy-spain-for-only-e202/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

18 дневен трансатлантически круиз от Италия до Бразилия за 449 евро на човек или 900 евро на каюта, като има и 4 местни каюти на същата цена в които децата пътуват безпклатно.

 

http://www.kreuzfahrtberater.de/kreuzfahrt-k107749-italien-spanien-brasilien-costa-fascinosa-savona-santos

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

тука нещо с круизите сте заспали в тази тема.......пишете бе хора, не пътувате ли с кораби, идват новогодишни празници, има много ниски цени в момента на MSC за януари и февруари 2017

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.