Прескочи до съдържание

С кои известни личности сте летели?


Препоръчани мнения

И аз съм летял с Валери Божинов и Николета :) Те се връщаха от Малдивите или Сейшелите, летяхме заедно от Доха до София. Преди няколко месеца се връщах от Мадрид и имаше някакъв политик, който само по физиономия познавам, не му знам името.

Връзка към мнение

С Лютфи от Париж с AF, a с Местан от Брюксел. :)    Maра Илиева често ни правеше компания в полетите на Уиз до Варна.  Добре, че не пееше. :biggrin: Има и други интересни персони, но е по-добре да не се споменават. ;) 

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не знам дали се брои, но миналия месец на Антисамос (Кефалония) с ей този чичка  и яхтичката му 

 

Возихте ли се или само го видяхте на яхтата? Ако сте били на едно превозно средство за мен се брои :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Возихте ли се или само го видяхте на яхтата? Ако сте били на едно превозно средство за мен се брои :)

 

 

Хахах ще ми се. На едно плажче бяхме. После докато си пиехме кафето в Сами го видяхме да слиза от това черно чудо  Сега е пребоядисано без ужасяващата окраска. В най-голямата жега направи кросова(буквално) обиколка на градчето и се прибра на яхатата. 

Редактирано от Bliss
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Няма да изброявам с кой съм летяла, само ще кажа, че и аз не съм пропуснала Божинов! :)

Иначе ... имам си мечта с кой искам да летя на ... дълъг полет, но ...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Като стана дума за яхти и аз снимах в пристанището на Рейкявик яхтата Octopus на съоснователя на Майкрософт Пол Алън.

 

0000030717-middle.jpg

 

За съжаление покана на борда и аз не получих, но останах шокиран от двата хеликоптера ! Разбирам екстрата човек да си има един хеликоптер на борда на яхтата, но защо са му два хеликоптера?

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Като стана дума за яхти и аз снимах в пристанището на Рейкявик яхтата Octopus на съоснователя на Майкрософт Пол Алън.

 

0000030717-middle.jpg

 

За съжаление покана на борда и аз не получих, но останах шокиран от двата хеликоптера на борда! Разбирам екстрата човек да си има един хеликоптер на борда на яхтата, но защо са му два хеликоптера?

Сигурно е имал гости! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вероятно го познавате от рекламите афиши на фирмата за мъжки дрехи adrews.

Това е модела Франсоа Веркерк

Andrews2014SS.jpg

afs2013fw-12631.jpg

 

Когато летях за първи път в един самолет с него, не знаех кой е изобщо, това беше по-миналата зима от Мадрид към София. Направи ми много силно впечатление още докато чакахме да се качим на самолета. Всичко беше крещящо, от поведение, маниери, вид, дрехи.

Беше февруари месец и той беше с един дълъг есенен шлифер, скъсани на много места и къси до прасеца дънки(както на първата снимка) и обувки на босо.

Имаше дебела зимна оранжева шапка, която не свали до средата на полета.

Почти през цялото време сновеше напред назад с един лаптоп, като видимо се открояваше от всички. После продължи и в самолета.

Имаше някакви дертове и проблеми идваха 2 стюардеси да се разправят с него по време на полета, не чух какво точно искаше, но видимо беше ядосан..Не е имало закъснение, та не знам какво искаше.

 

След 3 дни се връщах към Мадрид и го уцелих отново в самолета. Все същото  крешящо поведение и облекло.

 

След това пак се върнах във Варна и след няколко седмици   установих, че градът е залят с афиши и реклами с този човек, беше голяма изненада като го видя по рекламните табла, молове и пр. Тогава  разбрах с кой съм пътувал двата пъти.

Връзка към мнение

Аз с актьора Joshua Jackson от Ванкувър до Лондон, и (о ужас) с Милко Калайджиев от София до Барселона. После Милко го видяхме след 2 дена и в сувенирния магазин на футболния отбор на Барселона. Дръпна една тениска и се снима с нея, и после си излезе :)))))

Редактирано от Травеолани
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

От време на време ми се е случвало да летя с известни личности. За съжаление не си спомням всичките.

Но най-отчетливо си спомням един полет с Австрийците ноември 2011 - в самолета беше Саша Безуханова (в икономична класа). Току преди излитането нахлу и бившия ни премиер Станишев, който си седна в бизнес класата, и както след това разбрах, е отивал да го избират за председател на ПЕС.

Иначе веднъж на полет на Луфтханза засякох Любо Пенев.

И с други съм се засичал, но просто в момента не мога да си спомня...

Връзка към мнение

Аз съм летял с Надето Михайлова:-)).Тя в бизнес класа на Луфтханза,а ние простосмъртни на последна седалка в  самолета Мюнхен-София.Веднъж и с евродепутата Фелиз Хюсменова от Франкфурт до София пак с Луфтханза.Но за нейна чест си се возише с простосмъртните.Даже си тръгна от летището със стар Опел Корса.Направо ме разби и ми се издигна в очите!!

Връзка към мнение

Аз веднъж пътувах до София с националния отбор по волейбол, сигурно се връщаха от състезание.

Стана ми жал за момчетата - всичките по 2 метра, а пътуваха в икономическата класа, където едвам се сгъваха по седалките.

Връзка към мнение

Еееееех, как пропуснах Лили Иванова и Софи Маринова, и двете с Bulgaria Air, от Брюксел за София .... Като се знам каква съм замаяна, изобщо нямаше да забележа, ами добре че предния ден бях чула, че Лили е имала концерт в Брюксел, ... И двете пътувах м икономична класа. Тихо и кротко, без никакви демонстрации. И в двата случая бях много приятно изненадана.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Любо Ганев преди години до Барселона с Уиз- бяхме си запазили предни редове, той седна на първия, ние бяхме зад него. Тогава много се чудих ако трябва да ползва тоалетната дали ще цели клекалото отвътре или отвън  :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Не знам дали се брои, но миналия месец на Антисамос (Кефалония) с ей този чичка  и яхтичката му 

Ако ще броим и яхтите, бил съм на яхтата "Съни Куин" на Светльо Димитров - двукратен носител на Кор Корали. Снимката на профила ми е на нея. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

От време на време ми се е случвало да летя с известни личности. За съжаление не си спомням всичките.

Но най-отчетливо си спомням един полет с Австрийците ноември 2011 - в самолета беше Саша Безуханова (в икономична класа). Току преди излитането нахлу и бившия ни премиер Станишев, който си седна в бизнес класата, и както след това разбрах, е отивал да го избират за председател на ПЕС.

Иначе веднъж на полет на Луфтханза засякох Любо Пенев.

И с други съм се засичал, но просто в момента не мога да си спомня...

Ха подсети ме... но за мен Станишката не е известна личност, която да ме впечатли. Този месец май с австрийците от Виена пътувах със Станишев и жена му. И двамата доста зле изглеждащи. Бяха бизнес класа, а ние точно зад тях. Влязоха умишлено в последната минута преди затваряне на вратата.  :lol:

Редактирано от Bliss
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Странно на кой стадион Лили Иванова е изнесла концерт в Брюксел??Не съм разбрал:-))))Както и да е.тя е известна личност поне от 62г в БГ.За Белгия и Европа силно се съмнявам:-))

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.