Прескочи до съдържание

С кои известни личности сте летели?


Препоръчани мнения

Аз много бих искал някой ден да имам късмета да се повозя с този момък.

 

Bruce_Dickinson_pilot_Boeing-600x335.png

 

Че до момента само негови концерти съм посещавал. Ето го в действие:

https://www.youtube.com/watch?v=DYn2TNGWET8

 

Може и при John Travolta:

trav.jpg

 

 

В Америката си имат цял списък (организация). Living Legends of Aviation. В него се забелязват имена като Кърт Ръсел, Харисън Форд и Морган Фрийман. Все пилоти :)

Абе с Траволта бих внимавал - има опасност малко за мъжете ;) После да се чуди човек да се хвали ли, или да си мълчи :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз не съм пътувал с известни, но мога да кажа кой съм чекирал на гише: Марадона, Шакира и Пике, някакъв диджей който не го познавах ама идваха хора да се снимат с него, Марк Газол (най-известния испански баскетболист играе в NBA), заместник-президента на Emirates, и един от синовете на шейха на Дубай. Всичките изброени пътуваха в Първа класа...Някой с асистенция от летището.  

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Аз, като не гледам нУвини и не чета вестници хич и не знам с кого се возя в едно возило. :blush: Само един път, докато си чакахме бординга, гледам нещо шарено насреща ми. :unsure: Шарени кундри, червено-зелено-черни, с метални върхове, шотландска поличка,  шарени калци, някаква капа на темето, козя брадичка. Ама пак не стоплям, чак като взе народът да се киска дружно, се сетих...за този всеизвестен умник, беше си объркал гейта, та за малко да си изпусне полета.

03.jpg

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Аз, като не гледам нУвини и не чета вестници хич и не знам с кого се возя в едно возило. :blush: Само един път, докато си чакахме бординга, гледам нещо шарено насреща ми. :unsure: Шарени кундри, червено-зелено-черни, с метални върхове, шотландска поличка,  шарени калци, някаква капа на темето, козя брадичка. Ама пак не стоплям, чак като взе народът да се киска дружно, се сетих...за този всеизвестен умник, беше си объркал гейта, та за малко да си изпусне полета.

 

Това дето го описваш повече прилича да е папагал :lol:  :lol:  :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз не съм пътувал с известни, но мога да кажа кой съм чекирал на гише: ... Шакира и Пике,

Е, то това го има документирано даже :biggrin:

 

18+

 

 

 

 диджей който не го познавах ама идваха хора да се снимат с него

ами Илко, отдавна не си идвал на форумни срещи, ела и ще се запознаеш... :P

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Това дето го описваш повече прилича да е папагал :lol:  :lol:  :lol:

Ми то, за това народът си умря от кискане. Ама пък, да ти кажа, сега, като се замислих, толко голЕм папагал не съм виждала ;) ;) ;) Ама пък, май и не беше точно папагал, че му нямаше ролковите кънки. ;) ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз не съм пътувал с Божинката и миньончето Николета, но те с мен - да ;) Полет на Уиз от София до Дубай...

Още първият полет ми беше с бъдещия министър на образованието - Сергей Игнатов.

Пътвуал съм от Москва до София с футболиста Илиян Стоянов - Коловати.

Служебно съм пътувал с двама заместник министри на правосъдието, депутат от РБ от София до Женева и обратно, бяха чудесна компания. Полета беше на Luftahansa, като имаше стоп в Мюнхен, където слезна Горанов - министъра на финансите.

От Малта на връщане летях с известен спортен журналист, но не си му спомням името. Беше след мача на националите с малтийците.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Е, то това го има документирано даже :biggrin:

 

18+

 

 

ами Илко, отдавна не си идвал на форумни срещи, ела и ще се запознаеш... :P

 

Фичо, какви клипове гледаш, че и ги помниш...  :blink:

:)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз пък не само пътувах, ами получих и автограф от Владо Николов(волейбол) :yahoo: . Още на чекин-а го видях и се молех да е на някое по-близко място, че да не обикалям целия салон, а той седна на седалката пред нас. Изобщо не се церемоних, а и той беше много любезен, та не ми отказа, за което му благодаря и тук! :thankyou:

Това се случи на полет София-Женева.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Днес със волейболната легенда Любо Ганев до Бергамо.

Че той как се сгъна да седне или си пътува прав? ;)

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Единствената известна личност с която съм летял досега е Георги Матеев. :)  Доха-София на 30,11,2015г.За съжаление той постваше от Макау по това време и меслех ,че човека просто си има визуална прилика с него.Днес му рових из клюкарника(да ме извини за шпионажа  :)  ) и се оказа,че в крайна сметка е бил той и съм изтървал възможността да се запозанем лично.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Евгени Димитров

Аз не съм пътувал с известни или поне не съм разбрал и да е имало. Само веднъж на летище JFK, докато си чакахме полета до Лондон, от някаква странична врата с 4 човека охрана изкочиш един. Позагледахме се с моя приятел и аз му викам: "Абе, тоя ми е много познат", а той отвръща: "Ами това е Стинг"

Редактирано от Evgenikd
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Честно казано не ги разпознавам особено много хайлайфърите и хайролърите. Но пък мога да се похваля, че Ники Лауда пилотираше София-Виена и успях да му стисна ръката :) 

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Преди седмица от София до Дубай с Алексей Петров с Флай Дубай.Беше бизнес класа.

 

Това оня, дето превозните му средства ги обстрелват с ракети, ли беше?

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Това оня, дето превозните му средства ги обстрелват с ракети, ли беше?

Мисля че беше гранатомет.

 

А аз видях на летището в Бари Михаил Дюзев от Дарик и д-р Мирослав Ненков,предполагам че сме летели заедно.

Връзка към мнение

С Мария Гроздева и Милен Велчев/вече не беше  министър/ от Москва и Петьр Стоянов/вече не беше президент/ от Мюнхен. Интересно, че летяха иконом класа.

Връзка към мнение
ЛетящияБалканец

Аз си падам малко заплес и трябва да се блъсна в някого, за да го видя. Все пак на един полет до Щатите разпознах Рон Мос (незнам дали се води известен все още, но по-старите го знаем като Рич от Дързост и красота).

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

С Желю Желев на летището в Истанбул през 2011. Дори го ударихме на моабет преди качването в самолета.

 

Петър Стоянов също беше там но се направи на голям.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Мартин Христов

По-забележителните ми самолетни засечки са с Цар Симеон II, Георги Първанов, Меглена Кунева и (о, ужас) чалгаджийката Андреа. Общо взето - пълна скука.

Пропуснал си фолк певеца Галин и Стефка Костадинова   xD

Редактирано от Мартин
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Пропуснал си фолк певеца Галин и Стефка Костадинова   xD

Добре, че си ти, че да го допълниш... Макар и Галин да е скука, не само Андреа... :P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.