Прескочи до съдържание

С кои известни личности сте летели?


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Пропуснал си фолк певеца Галин и Стефка Костадинова   xD

Оставаше и да знам кой е този Галин...

 

Виж за Стефка Костадинова вярно бях забравил. Ааа един път се засякох и с Нешка Робева.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Оставаше и да знам кой е този Галин...

 

Виж за Стефка Костадинова вярно бях забравил. Ааа един път се засякох и с Нешка Робева.

Ти може и да не знаеш кой е Галин, но аз намерих един болен фен както на Бока Хуниорс, така и на българската чалга в един магазин точно пред Ла Бомбонера, който знаеше по няколко песни на Андреа, Крум и (ВНИМАНИЕ!!!) Дебора (която аз лично чух за пръв път именно от него). Ако някой отива скоро задължително да го потърси  :lol: 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

 

С човека, дето държи баса в този клип - Иван Несторов, по-известен като Амебата. Тоя, дето задно с Фънки /тук на предна линия/ успя да докара на българска земя групите, за които в соца само можехме да мечтаем...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На връщане от Истанбул през юли 2011-та, женският ни национален отбор по волейбол беше на нашия полет. Те се връщаха от европейската лига, където бяха спечелили трето място. Носеха си и купата. Бяха много приказливи, а момичето зад мен си беше полегнало на три от седалките с вдигнати крака. Стюардесата няколко пъти й направи забележка да се изправи на кацане, но тя не я послуша хаха Полетът беше на нискобюджетната им Пегасус, която за съжаление не лети до София вече.

 

И малко офтопик - докато се разхождах веднъж в Ковънт Гардън в Лондон, чух българска реч - обърнах се и видях Владо Карамазов. Беше с друг човек, който буташе детска количка :)

Редактирано от seagull_29
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз да се включа с един "паркетен лъв" - лорд Евгени Минчев!

Забележете - от Бергамо за София с лилавите! 

Че дори не беше и привилидж при качването. 

Мислех си, че лоукоста е само за простосмъртни като мен... хаххххххх

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз да се включа с един "паркетен лъв" - лорд Евгени Минчев!

Забележете - от Бергамо за София с лилавите!

Че дори не беше и привилидж при качването.

Мислех си, че лоукоста е само за простосмъртни като мен... хаххххххх

Него съм го засичал в Мол София да си купува кафе от МакДоналдс. Не простосмъртно, а направо смъртоносно..

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И аз да се включа с един "паркетен лъв" - лорд Евгени Минчев!

Забележете - от Бергамо за София с лилавите! 

Че дори не беше и привилидж при качването. 

Мислех си, че лоукоста е само за простосмъртни като мен... хаххххххх

 

 

Него съм го засичал в Мол София да си купува кафе от МакДоналдс. Не простосмъртно, а направо смъртоносно..

 

Хубаво нещо си е авантата.

 

Не е точно по темата, но преди време от представителството на Мазерати му дали една кола да кара с рекламна цел. Той се беше джаснал много качествено. После се бяха договорили пак, но с шофьор. А той разправяше насам-натам, че много му харесвала колата и щял да си вземе пак след катастрофата.

 

П ....... така де, паркетни работи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Преди  2-3 години с Duke летяхме до Виена. В икономичната класа бяха Цветанка Ризова и съпругът й, съвсем нормално се държаха, за разлика от Петър Курумбашев. По това време беше депутат, не спря да говори високо в автобуса, транспортиращ ни до самолета. За да го забележат, разбира се. Пътуваше със семейството си, имам неприятен спомен за него. Добре, че бяха в първа класа.

Извън темата. Отново с Duke и с нашия син, през 2013г., бяхме на концерт в Пловдив на един велик певец и поет  - Fish. 

Оказа се, че сме в един и същ хотел. Нямам думи да опиша тази вечер! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...

На слизане в Мале, моите спътнички ми обърнаха внимание на една татуирана личност. Казаха, че бил известен готвач, майстор на суши, от предаването Master Chef. Аз не съм запознат, но те казаха, че бил доста популярен. Сигурно идва на Малдивите да лови риба :)

 

Btw, моето място беше до тези момичета, които не познавам, но ги чух да разговарят на български. Известно време си траех и се правих, че не разбирам. По-късно се обадих на родния език, все едно е най-нормалното нещо да се окажа до сънародници на полет до Малдивите. Те бяха много изненадани, но на мен не ми се стори кой знае какво съвпадение. Светът е голям, но ние сме на всеки самолет :D

Редактирано от seagull_29
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На слизане в Мале, моите спътнички ми обърнаха внимание на една татуирана личност. Казаха, че бил известен готвач, майстор на суши, от предаването Master Chef. Аз не съм запознат, но те казаха, че бил доста популярен. Сигурно идва на Малдивите да лови риба :)

 

Btw, моето място беше до тези момичета, които не познавам, но ги чух да разговарят на български. Известно време си траех и се правих, че не разбирам. По-късно се обадих на родния език, все едно е най-нормалното нещо да се окажа до сънародници на полет до Малдивите. Те бяха много изненадани, но на мен не ми се стори кой знае какво съвпадение. Светът е голям, но ние сме на всеки самолет :D

 

Явно говориш за шеф Петър Михалчев!

 

00544814.jpg?20160603222215

 

Много колоритна личност, със страхотни умения в кухнята - неслучайно японското посолство се доверява на ресторанта му Miyabi.

 

13886450_1142777722456542_83266745896950

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Преди една година пътувах с националния отбор по художествена гимнастика на Испания, лятото с Радост Драганова от "Огледала", а септември с Огнян Донев.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз оглеждам само хората, които са най-около мен, когато летя, но имам няколко "късмета":

 

-- Милен Велчев преди 3-4г.(Бергамо-София)

-- Джиджи д'Алессио, италиански певец, преди 3г. (Рим-Малага)

-- турският "Брад Пит" или Къванч Татлъту, главен филмов герой в доста и популярни турски сериали -  миналата година (Истанбул-Анталия)

 

Ето го Джиджи с втората си съпруга Ана Татанджело (от време на време пеят и в дует, иначе са си солови изпълнители). Това е една от последните им песни, т.е. от тази година.


  Редактирано от iaia_mama
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз летях в един самолет от Мадрид с Азис, Николета Лозанова и Стоичков. Първите двама се бяха "декизирали" за да не се разпознават. А когато влезе Стоичков, целият самолет ръкопляскаше. Аз така разбрах, че е с нас. Не знам, но е ужасно досадно да не можеш да мръднеш без някой да ти прави тайно снимки. Иначе Стоичков беше много умерен, без "надувки", седнал беше на 5 или 6 ред (бизнес класа в този полет на България ер нямаше).

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Скоро пътувах до Берлин (с Раян) в един самолет с Башар Рахал. Беше си взел място на ред 1, а дамата, която го придружаваше, беше малко по-назад и през голяма част от полета беше около него, заедно с още няколко човека - бяха весела и приятна компания. Разбира се, аз не се сетих кой е, само имах мъглява представа, че вероятно е актьор, но мъжът ми го позна. По време на полета всичко беше наред, но във влака към града (претъпкан RB14) актьорът и приятелката му бяха много шумни (в Германия не е прието да се говори на висок глас на обществени места) и хората ги гледаха лошо. Германецът, който седеше до нас (и който любезно ни помогна да си качим багажа в багажниците над седалките) се изказа много подигравателно за тях, а най-обидно ми стана, като каза, че са украинци (разпознал по езика).

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз нямам с кой да се похваля при полет, но в Дубай на фонтаните разминаваме се с хора и чувам българска реч, поглеждам - Кремена и Маги Халваджиян.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.