Прескочи до съдържание

С кои известни личности сте летели?


Препоръчани мнения

Последно летях по отсечката София - Истанбул с Васко Василев в началото на декември. Много симпатичен и земен човек. Иначе преди съм се засичала по различни дестинации с Любен Дилов, Деси Слава, Батков. Може и други да е имало, но не помня.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Днес от Чампино до София с посланика ни Марин Райков.

Пропуснала съм го, къде беше? А ти на кой ред беше? Съсредоточих се върху мургавата група, която настаниха точно пред нас. Изнесохме се с 300 на задния ред... На 31А и В бяхме.

С коя АК, ако не е тайна? 

Раянеър

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Пропуснала съм го, къде беше? А ти на кой ред беше? Съсредоточих се върху мургавата група, която настаниха точно пред нас. Изнесохме се с 300 на задния ред... На 31А и В бяхме.

Раянеър

Аз бях на 32 F,до прозореца.За него в самолета не знам къде беше,но на летището в Рим на изхода бях зад него.После в първия автобус в София до средната врата.
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз бях на 32 F,до прозореца.За него в самолета не знам къде беше,но на летището в Рим на изхода бях зад него.После в първия автобус в София до средната врата.

Магеланци окупираха задната част на самолет на Райънеър - заглавие в жълт вестник :)

Мерна ми се нещо като Марин Райков на летището, но не обърнах особено внимание. Бях с висока девойка с бяло яке - да се вижда отдалеч. Пред теб пътуваше недисциплиниран италианец, на когото взеха ръчния багаж и го заключиха на нашите бивши места. Правихме си селфита, но за съжаление ти не си в кадър :(

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние пътувахме до Виена в началото на декември с Цветелина Бориславова и Наталия Кобилкина.

 

Ще ми го броите ли, че съм пътувал с известни. :lol:  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние пътувахме до Виена в началото на декември с Цветелина Бориславова и Наталия Кобилкина.

 

Ще ми го броите ли, че съм пътувал с известни. :lol:  :)

 

 

От една година имам невероятно силното желание да и цапна един на тази Кобилкина.

Необяснимо защо, но желанието е много силно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От една година имам невероятно силното желание да и цапна един на тази Кобилкина.

Необяснимо защо, но желанието е много силно.

Ъъъ-ъ-ъ-ъ, един какво?  :rolleyes:  :biggrin:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

На Терминал 1 до мен се спря Мартин Димитров с дъщеря си,бивш председател на СДС.Отиваха в Париж вероятно.За хората от София такива срещи сигурно са ежедневие,но аз живея в провинцията и са ми интересни.

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Снощи с полет на Райън пътувах заедно с шеф Андре Токев. 

Пич, та дрънка. Протегна си краката и залепи обувките на стената пред себе си и изобщо не се съобрази със забележката на стюардесата. Просто защото заспа!

Аз се бях паркирал на 1В, а той беще на 1D. 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

С Бербатов преди години - той се качи последен в самолета, но го надушиха и не спряха да му досаждат. Чак стюардесата трябваше да им се скара да престанат да нахлуват в бизнес класата с искания за снимки и автографи. Той не отказа на никой, снима се с едно дете, но определено не му беше приятно и напълно го разбирам (чак на мен ми стана досадно).

Известните личности също са хора и имат нужда от лично пространство и спокойствие. Все пак не сме пред стадиона или концерта, където се очаква от тях да комуникират с феновете.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
На 2015. 09. 02. в 8:59, Topfly каза:

От Мексико сити до Лондон пътувах с агент 007 на британската кралица Джеймс Бонд (Роджър Мур) ;)  Бритиш по това време имаха акция за събиране на останалите дребни монети на пътешествениците за благотворителни цели. Роджър Мур в началото ни призова по микрофона да си приготвим дребните, като аз бях почти 100% убеден, че говори от запис. Доста изненадан останах, когато лично Роджър Мур дойде да вземе от нас дребните :) Оказа се, че точно тогава и той е пътувал от Мексико сити до Лондон и е приел поканата на екипажа да се включи в благотворителната акция.

След днешната новина за смъртта на Роджър Мур :( изрових от архива и снимката ми в самолета. RIP агент 007 :(

 

IMG_20170523_0001_NEW.thumb.jpg.5271a8932a65eacc59b254d933926b6b.jpg

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Днес с Bulgaria Air летяхме с един цар и един премиер. 

Quiz: да се познае дестинацията, която си бяхме избрали с него.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 45 минути , домосед каза:

Днес с Bulgaria Air летяхме с един цар и един премиер. 

Quiz: да се познае дестинацията, която си бяхме избрали с него.

Мадрид? (не съм познала. проверих) 

А той ще напише ли в тази тема, че е летял с теб? ;)

Редактирано от Childish
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Със Захари Бахаров от Бове до София това лято. А миналата година засякох Милен Велчев на полета за Болоня, докато чакахме нашия за Бергамо и се удивих, че бивш финансов министър ползва лоу-кост! :blink:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 15 часа, Romana каза:

Със Захари Бахаров от Бове до София това лято. А миналата година засякох Милен Велчев на полета за Болоня, докато чакахме нашия за Бергамо и се удивих, че бивш финансов министър ползва лоу-кост! :blink:

Аз съм виждал министри как си прибират химикалки от изложбени щандове. И те са хора. :) 

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение

Преди доста години в един чартър за Анталия с певицата Мария Грънчарова и съпругът и. Имаше и някакъв футболист, на когото не помня името. Та тези двамата ме награбиха под мишниците да ме катерят по стълбата, защото бях със счупен крак :lol:

С Божинов не съм летяла, но за сметка на това съм пътувала в автобус и посрещала нова година в Истанбул със "звезда" от неговия ранг и акъл - Благо Джизъса :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...
  • 5 седмици по-късно ...

С Рио Фърдинанд през 2014 от Рио де Жанейро към Лондон. Точно бяха отпаднали от световното по футбол. Може и целия отбор да са били в самолета, но само него видях точно преди да се качим.

 

Оу и как можах да забравя....през 2008-ма с организирана екскурзия по светите земи в Израел, в групата ни беше Шкумбата със семейството си. Противно на очакванията ми не разказваше вицове постоянно :)

Редактирано от boogy83
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.