Прескочи до съдържание

С кои известни личности сте летели?


Препоръчани мнения

И аз добавям Милен Велчев - май Париж . 

С Милен Велчев и аз съм летял - на връщане от Барселона до София с Уиз. Беше с бял панталон, розова риза, и някви чехли. През цялото време говореше по телефона. Май пак се връщаше от яхтата на "оня от скандала с яхтата" - чичо не-знам-си-кой.

 

С един кандидат президент - Светльо Витков до Амстердам, но още не беше нагазил в политиката, и летеше в Economy.

С един екс-президент - Петър Стоянов с FB до Виена.

И с няколко от младите новоизлюпени бг "кинозвезди" - до Лондон, Милано, Мадрид (вероятно на шопинг).

 

Да отчета, оня клоун Божинов е нямал честта да лети с мен в един самолет  :lol: Нито някоя от неговите "тестени сладкиши с мярмалад, пет букви"  ...За моя радост

 

От неизвестните - на полет с easyJet до Лондон, един циганин (23-25 г.), на реда зад мен, си говори със стюардестаа 5 минути на перфектен английски с оксфордско произношение :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Дидо Икебаната брои ли се за известен? В София седна между мен и съпругата ми и за три часа докато стигнем Мадрид, общо взето си разказа живота. Даже сподели под секрет някои от бъдещите си тогава песни. Остана да спи на летището, зашото полета за неговото село (Ланцероте) бил в 5:30 сутринта. Малко ми стана тъжно за него - едно голямо дете, забравило да порастне и употребено по ужасяващ начин от медийната ни месомелачка...

А освен това, си давам сметка, че не попадам на родни звезди често, защото бидейки бургазлия, летя основно от Истанбул.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

 Малко ми стана тъжно за него - едно голямо дете, забравило да порастне и употребено по ужасяващ начин от медийната ни месомелачка...

 

 

И изключителен глас между другото, който опорочава с песничките си. Още помня някои от соц. парчетата му. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Летял съм с академик Владимир Топенчаров - все още преподавател в Техническия и постоянен водач в листите на БСП за всякакви избори.Един страхотно ерудиран човек, живял още по царско време, написал няколко книги на съвсем различна тематика("Ботев в живота, в смъртта и след нея"), преподавател в редица чуждестранни университети, вече все по-рядко заради напредналата си възраст, докторска степен във Франция и Германия.Пътуването от Москва до София не го и усетих с толкова сладкодумен човек.Пред нас беше Михаил Михов, но него не го броя за известна личност, още по-малко мисля да пиша за политици. :)

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

С Божинов не съм се засичал, може би защото все още не съм ходил в Италия :lol: Иначе веднъж със социалния министър Калфин Мюнхен-София /понеже е социален министър, беше в бизнес класата/ и веднъж с Николай Гигов София-Виена.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Със Симеон Сакскобургготски от Мадрид до София преди 3 години.

С Веско Топалов полет Мадрид до София преди 4 години.

Спортния журналист Петър Бакърджиев и съпругата му Гергана Гунчева - миналата година полет София-Рим. Бяха с малкия си син - много засмяно бебе.

Димо (Иван Панайотов) от "Столичани в повече" полет от Будапеща до София преди 3 години...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Избягвах,избягвах темата,,, ама реших да видя какви ли глупости творите... -   И ето,....  известни личности - Валери божинов и николета Лознова,.  Нямам думи...

Намирам се в Тайван и търся най-интересната тема от любимите ми МАГЕЛАНЦИ (това е препратка към Основателя)

Искам да ви насоча към тази невероятна дестинация - Тайван,   ама....тука няма известни личности..... освен Мен самия...

Редактирано от ruwenzogy
  • Харесвам 26
Връзка към мнение

Оги, не е зле понякога да пишеш по-премислени неща. За някого може това да са известни хора, за някого да са други. Така че уважавам мнението ти, но не е нужно да го натрапваш. Щото нали знаеш, всеки си има задник...упс...мнение. :)

Весело в Тайван, че крив ми се виждаш. :)

Като се замислих сигурно има доста известни за мен, а неизвестни за останалите личности, както и обратното.  Така че малко уважение.

Редактирано от Тони
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не съм крив.  Просто не разбирам какво имаш в предвид. Не съм пътувал никога с ИЗВЕСТНИ, или може би те трябва да се представят, или ние да ги търсим....

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Приятелката ми се снима, но мен ме подразни с това, че съобщи на пътниците, как е договорил с емира на  Дубай да отпаднат визите за българи. Пък и заради него закъсняхме 30 мин.

post-957-0-74542800-1441384764_thumb.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Приятелката ми се снима, но мен ме подразни с това, че съобщи на пътниците, как е договорил с емира на  Дубай да отпаднат визите за българи. Пък и заради него закъсняхме 30 мин.

Коя авиокомпания е това ?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Коя авиокомпания е това ?

Wizz. Странно малко, но факт.

Летял съм и с някой псевдо известни , но ... аз имам различно мнение за БГ футболисти, фолкарки, журналисти и тем подобни.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Приятелката ми се снима, но мен ме подразни с това, че съобщи на пътниците, как е договорил с емира на  Дубай да отпаднат визите за българи. Пък и заради него закъсняхме 30 мин.

 

Ревнуваш ;)

Луд ли си да не се похвали за каквото и да било ...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз съм пътувала в нощен влак с експерт авиокомпании :)

Аз пък с Експерт авиокомпании съм спал в една стая, с Основателя съм стоял на една маса и съм получавал Магелански байрак лично от видния магелански знаменосец -  Георги Матеев  ;):lol:

Иначе 150-60 неизвестни са имали честта да летят с мен и то неведнъж .

Всъщност преди много, много години, когато още имаше БГА Балкан, летях с Кирил Маричков. Полет Москва - София. Много исках да взема автограф но ме досрамя :blush:

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Аз много бих искал някой ден да имам късмета да се повозя с този момък.
 

Bruce_Dickinson_pilot_Boeing-600x335.png

 

Че до момента само негови концерти съм посещавал. Ето го в действие:

https://www.youtube.com/watch?v=DYn2TNGWET8

 

Може и при John Travolta:

trav.jpg

 

 

В Америката си имат цял списък (организация). Living Legends of Aviation. В него се забелязват имена като Кърт Ръсел, Харисън Форд и Морган Фрийман. Все пилоти :)

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Аз пък с Експерт авиокомпании съм спал в една стая, с Основателя съм стоял на една маса и съм получавал Магелански байрак лично от видния магелански знаменосец -  Георги Матеев  ;):lol:

Имайки предвид голяма част от "известните", които се споменаха, Георги Матеев не трябва ли да минава за такъв така или иначе? 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Имайки предвид голяма част от "известните", които се споменаха, Георги Матеев не трябва ли да минава за такъв така или иначе? 

За мен той е много по голяма звезда от разните му там николетки, златки, знайни и незнайни чалга певачки и певачи и разни футболистчета еднодневки.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Имайки предвид голяма част от "известните", които се споменаха, Георги Матеев не трябва ли да минава за такъв така или иначе? 

Разбира се, че трябва да бъде споменат сред известните и Матеев. Само дето кой от нас е летял с него? Само Бронко, ама той още не се е разписал в тази тема. :lol: Останалите чат-пат сме пийвали и хапвали с него.....а аз спечелих и един магнит от негова томбола, жив и здрав да е Жорето Матеев.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

С персони, които не са известни отвъд Линията на бозата*, не съм летял. С такива, които са известни с това, че са известни - също. Ура! :)

 

Основател, ти не беше ли летял с Випа?

 

______________________________________________________________________________________

* Линия на бозата - границата, очертаваща териториите в Европа, където се пие боза.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

 

В Америката си имат цял списък (организация). Living Legends of Aviation. В него се забелязват имена като Кърт Ръсел, Харисън Форд и Морган Фрийман. Все пилоти :)

Внимавайте с Морган Фрийман, наскоро беше задрямал по време на снимки. Аз не бих искал той да ме вози. :lol:  Виж за другите  :ok:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Темата може да се преименува на "Летели ли сте с Божинов"? :)

 

При пътуването ми до Барселона на отиване летях с Ива Екимова,а на връщане със Стоичков.Направи ми доста добро впечатление на усмихнат и любезен човек,нищо общо с негативния медиен имидж.Лошото впечатление дойде от сънародниците на опашката за чек ин,които започнаха да го коментират на висок глас, все едно им е първи братовчед.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Аз съм пътувала в нощен влак с експерт авиокомпании :)

 На мен пък за една бройка ми се размина да пътувам с истински Домосед. Още ме е яд, че не успях. :( 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Във вторник (на отиване с Lufthansa) и в сряда (на връщане с Bulgaria Air) пътувах до и от Брюксел с вицепремиера Меглена Кунева. Днес прочетох, че е ходила до там, за да опита размяна "Шенген срещу бежанци", т.е. ние приемаме допълнителна порция бежанци, срещу което ни пускат в Шенгенското пространство. Беше настанена в икономична класа. 

В самолета на Bulgaria Air мета бяха заели и шефът на Българската стопанска камара - Божидар Данев и председателят на КНСБ - Пламен Димитров (не че са толкова известни, но понякога ги дават по телевизора). ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.