Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

Има ли идея някой откъде да търсим още 1 билет за концерта на AC DC във Виена на 23.06.24 и да не е 3-4 пъти по-скъп?

Връзка към мнение
преди 43 минути , lesy каза:

Има ли идея някой откъде да търсим още 1 билет за концерта на AC DC във Виена на 23.06.24 и да не е 3-4 пъти по-скъп?

Проверявай периодично в oeticket защото периодично изкачат единични бройки. Получихте ли билетите вече?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, Duke каза:

Проверявай периодично в oeticket защото периодично изкачат единични бройки. Получихте ли билетите вече?

Не. Аз още съм в София, а съм дала адрес във Варна. Т.ч. не бързам.

Връзка към мнение

Някой ползвал ли е ticketswap.com, за вторична покупка/продажба на билети? Попрочетох че уж е сигурен сайт, и продавачите и билетите са верифицирани, но все пак някой ако има опит?

Връзка към мнение
На 16.02.2024 г. в 11:20, lesy каза:

Да се похваля. Купихме за Виена / най-удобно ни е като дата и локация / за Golden Circle 23.06.2024

Реджо Емилия 25.05 

AC/DC - Thunderstruck (Official Video) on Make a GIF

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Тази година започна много добре с концерт на DM в Париж на националния ни празник. Гласът на Дейв не е мръднал, а Мартин постепенно се мумифицира и заприличва на нещо средно между Кийт Ричардс, Рони Ууд и Миг Джагър. Много приятна визия, без излишни светлинни ефекти и натрапчива мултимедия. Чудесен сетлист и прекрасно отношение на парижката публика, което не е изненада предвид специалната връзка на групата с Париж...

 

    

20240303_224435.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Следващото събитие е чак на 01.06.2024 г. на "Сан Сиро" в Милано, където ни предстои нова незабравима среща с Боса. На 18.06.2024 г. сме в София за "най-изненадващия концерт на годината" по мое скромно мнение, а именно този на The Smile. Следват AC/DC във Виена на 23.06.2024 г. В периода 19-21.07.2024 г. ще присъстваме на последното издание на фестивала, който се превърна в Мека за почитателите на прогресив рока, а именно Night of the Prog, а през октомври ще изпратим Fish в заслужена пенсия с два концерта в Енсехеде и Хронинген. На този етап последното концертно събитие за нас ще се състои в София на 16.10.2024 г. когато ще се насладим на шведската сензация Soen. Ами, не е зле, макар, че определено 2024 г. няма потенциала да се превърне в "най-успешната концертна година" за мен. И все пак ще бъде емоционална раздялата с Fish и фестивала Night of the Prog, а може би и с Bruce Springsteen и AC/DC. На този етап очаквам 2025 г. най-вече заради традиционния уикенд на marillion и евентуалното европейско турне на The Rolling Stones, но да видим...  

  • Харесвам 5
  • Браво 3
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
Йосиф Милчов

Току що обявено и нещо доста интересно за нашенските прог фенове.

FB_IMG_1713343583931.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , домосед каза:

Не се трае как стене!

Създаде цял стил в музиката, питай Мат Белами... 😛

 

Иначе, по-скоро чуй това:

 

 

 

А след това и:

 

 

 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

След 40 мин отваря продажбата на билети за Дейвид Гилмор в Роял Албърт Хол...може би последния изпълнител, който държа да видя. Дано късметът пак е с мен, пък ако не е да обяви по-широко европейско турне. Макар че RAH си е екстра бонус при всички положения.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 5 минути , stormbringer каза:

Ами ...

IMG_20240510_121043.jpg

Аз бях на номер 800 на старта и пробутах. Поне в сайта на RAH не се правят номерца да те връща обратно на опашката и т.н., дойде ми реда и директно си купих без проблеми.

 

David Gilmour
Monday 14 October 2024 7:45PM
Rausing Circle U Row 2 Seats 68, 69

    2 x DG Standard

 

това са билетите от 135 паунда, дори не знам къде какво и що са, но най-евтините ги пишеше като restricted view.

 

Избран понеделник, защото ми се струваше, че за петък и събота може и да не се доредя.

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към мнение

Ето гледката от тези места, мисля че е ок, на 250+ паунда не ми се скачаше.

 

https://aviewfrommyseat.com/photo/254607/Royal+Albert+Hall/section-Rausing+Circle+U/row-2/seat-68/

 

 

Връзка към мнение
преди 15 минути , Георги каза:

Аз бях на номер 800 на старта и пробутах. Поне в сайта на RAH не се правят номерца да те връща обратно на опашката и т.н., дойде ми реда и директно си купих без проблеми.

 

David Gilmour
Monday 14 October 2024 7:45PM
Rausing Circle U Row 2 Seats 68, 69

    2 x DG Standard

 

това са билетите от 135 паунда, дори не знам къде какво и що са, но най-евтините ги пишеше като restricted view.

 

Избран понеделник, защото ми се струваше, че за петък и събота може и да не се доредя.

Ами аз си чакам, родителите ми и те се оказа, че ще са баш в Лондон точно тогава, пък те този RAH му се точат от сума време, т.е. ако се вредя, ще взема и за тях 😄 

Връзка към мнение
преди 1 минута , stormbringer каза:

Ами аз си чакам, родителите ми и те се оказа, че ще са баш в Лондон точно тогава, пък те този RAH му се точат от сума време, т.е. ако се вредя, ще взема и за тях 😄 

Имай предвид, че има стриктни изисквания за ID, т.е. купувача трябва да е със сигурност сред присъстващите. Успех!

Това са цените и разположението им, не ми даде да си ги избера от карта:

 

image.png

 

Още съм в сайта и май мога да купувам още, ама не ти предлагам да не стане фал, ако ти се рискуват парите казвай и да взимам 🙂

 

Ticket T&C’s                  

    The name of the lead booker will be printed on each ticket.
    The lead booker must attend the concert and photo ID in its original format (no photocopies) will be required to gain entry to the venue. There will be no exceptions to this rule. Photo ID can be any formal, recognisable form of ID such as a passport, driving licence, bus pass, work pass etc.
    The name cannot be changed once the booking has been made.
    If you are booking more than one ticket your guests must enter the concert at the same time as you. Failure to do so will result in the guests being turned away. Only the lead booker can collect tickets from the box office; you cannot leave tickets to be collected by your guests.  
    Failure to adhere to these terms and conditions will result in your order being void.
    There will be no re-admittance allowed

Age restriction              

    Due to some of the video content, this show may not suitable for under 14’s
    No under 5’s, under 18’s to be accompanied by an adult
    Lead booker must be 18+

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 47 минути , Георги каза:

Имай предвид, че има стриктни изисквания за ID, т.е. купувача трябва да е със сигурност сред присъстващите. Успех!

Това са цените и разположението им, не ми даде да си ги избера от карта:

 

image.png

 

Още съм в сайта и май мога да купувам още, ама не ти предлагам да не стане фал, ако ти се рискуват парите казвай и да взимам 🙂

 

Ticket T&C’s                  

    The name of the lead booker will be printed on each ticket.
    The lead booker must attend the concert and photo ID in its original format (no photocopies) will be required to gain entry to the venue. There will be no exceptions to this rule. Photo ID can be any formal, recognisable form of ID such as a passport, driving licence, bus pass, work pass etc.
    The name cannot be changed once the booking has been made.
    If you are booking more than one ticket your guests must enter the concert at the same time as you. Failure to do so will result in the guests being turned away. Only the lead booker can collect tickets from the box office; you cannot leave tickets to be collected by your guests.  
    Failure to adhere to these terms and conditions will result in your order being void.
    There will be no re-admittance allowed

Age restriction              

    Due to some of the video content, this show may not suitable for under 14’s
    No under 5’s, under 18’s to be accompanied by an adult
    Lead booker must be 18+

 

За съжаление чак сега видях, че си писал, в момента цените започват от 515 за дата, която не ме устройва. Иначе има по 4к и 7к, няма проблем 😄 
Мисля, че ще пропусна

Връзка към мнение
преди 2 часа, Георги каза:

След 40 мин отваря продажбата на билети за Дейвид Гилмор в Роял Албърт Хол...може би последния изпълнител, който държа да видя. Дано късметът пак е с мен, пък ако не е да обяви по-широко европейско турне. Макар че RAH си е екстра бонус при всички положения.

Предварителната продажба започна още вчера. Следя отстрани, защото на този етап отказвам да повярвам, че Дейв е решил по време на последното си турне да изпълнява единствено композиции от соловите си албуми и както такива от последните два албума на Пинк Флойд и евентуално нещо от най-ранните неща. Малко странна и вече досадна ми се струва тази безсмислена война на "сърдите старчета", подклаждани от съвременната Йоко Оно. Иначе сме гледали Гилмор в РАХ и ако трябва някъде да се гледа той, точно това е най-подходящото място. Стискам палци да успеете, гледам цените са нормални на фона на последните години...

Преди 1 час, Георги каза:

това са билетите от 135 паунда, дори не знам къде какво и що са, но най-евтините ги пишеше като restricted view.

Е, честито, макар, че е трябвало да вдигнеш леко мизата. РАХ е една от малкото зали с прекрасна акустика, независимо къде се намираш в нея. Това се случва след една реконструкция през 70-те, но е тема за друг разговор. Този тип билети обаче наистина са компромисни. Все пак един път отиваш да гледаш Гилмор в РАХ...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Обяви и дати в Рим, това ще е само за Европа.

 

Иначе вчерашната продажба беше само за UK жители, аз успях да се вредя днес, но май ще пробвам и за Рим с детето.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.