Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

Напоследък рядко слушам EC, обаче сторя ли го, неизменно се сещам за Jeff Beck. Кой знае дали той някога ще прости на EC и Jimmy Page това, че буквално му крадат шоуто в края на 60-те години. Защото вместо той да бъде провъзгласен за живата икона на електрическата китара (наред с Jimi Hendrix), съвсем незаслужено Beck остава в сянката на Клептън и Пейдж...

 

Къде го намеси пък този лустросан сребролюбец Клептън?Имам чувството ,че името му идва точно от клептоман!!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Подгрявате ли за утре?

post-53-0-74269300-1377778757_thumb.jpg

 

Унгарската публика е пълна скръб, тези хора дори не ръкопляскат и лично аз нямам никаква идея защо изобщо ходят на концерти. Един час преди да започне шоуто си намерихме без никакъв проблем "front row" места. Принципно нямах идея да гледам нито веднъж Родж от "front row", но при създалата се ситуация не издържах на изкушението. Родж е в невероятна форма! Въпреки заспалата публика, той не спря да се усмихва и подканя хората към малко повече активност. Тъй като само ние двамата крещяхме на първи ред пред него, още в самото начало си ни хареса и често идваше към нас, за да си пеем заедно... :lol:

 

post-53-0-70252500-1377778904_thumb.jpg

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Мисля, че каквото и да се каже за Роджър Уотърс след снощи, ще бъде слабо. Той също усети какво е да си бил чакан в продължение на десетилетия и се раздаде подобаващо, а думите му, че не навсякъде е така, си бяха истина, а не обичайното четкане на публиката. 

 

Велик, особено с горното!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

25 години по-късно. Същата група от музиканти, същото на пръв поглед съвсем семпло шоу. Интегрално изпълнение на култовия албум "So". Светлината винаги е играла много важна роля в представлението на артиста Питър Гейбриъл. Неговите концерти се съпреживяват, внушението на подсъзнателно ниво е чудовищно:

 

 

Вярно, Св. Питър Гейбриъл е 25 години по-мъдър и надали ще си позволи отново долното изпълнение, но спомените остават вечно в паметта на последователите:

 

Връзка към коментар

Брей, как минава времето в шеги и закачки... Една от любимите ми нови групи вчера е издала първи сингъл от предстоящ нов албум. Трудно ми е да преценя дали очакванията ми към канадците са били по-големи от чутото, но определено очаквам този албум с огромно нетърпение:

 

Връзка към коментар

тази горе, и тази долу по едно време ми бяха постоянно на плейъра

http://www.youtube.com/watch?v=54BCLYNkFKg

 

И докато на Stones имам и други любими, за мен Dream On е най-добрата на Aerosmith

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Доста интересни бих казала, но ще ги оценя сигурно по-късно през деня като им прослушам и други неща :) Просто в момента слушам това

и ми е малко трудно да превключа бързо на друга вълна ;) Ама много ми харесва да ме запознаваш с нови (за мен) групи ^_^
Връзка към коментар

Да, лека-полека се опитвам да ти представя един гений, който е отговорен за огромна част от най-качествената некомерсиална музика, която се създава днес. Ето го същият този гений в една друга своя инкарнация:

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.