Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2016, ориентировъчни поръчки


Препоръчани мнения

Няма проблем. Дано до края на месеца са готови :)

 

А, супер, това означава че ще мога да си ги взема още преди Коледа като се прибирам! Моля, дай някакви данни как да си ги вземем и да се разплатим. Знам, че е рано, но тези няколко месеца все гледам от рано да си организирам и планирам дните.

Връзка към мнение

Моля, дай някакви данни как да си ги вземем и да се разплатим. Знам, че е рано, но тези няколко месеца все гледам от рано да си организирам и планирам дните.

 

Получават се лично в „Джепето“. Ти ще донесеш каса белгийска бира и така.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Каса през декември трудно ще донеса, но бутилка става. Виж, ако успея януари да се вместя в сроковете и оцелея след 2100 км пътуване, може пък да домъкна и по-сериозно количество ;)

 

Но като си говорим за бутилки, предпочитам да имам указания, че знаете тукашното многообразие....

Връзка към мнение

За всички, които са в чужбина, могат да си видят цените на сайта на бгпощи, за малък пакет за чужбина с препоръка и предимство. Най-вероятно ще излезе около 12лв. ако е до 200 гр. пратката или 18 ако е малко по-тежка. Мисля че въпроса е само пакетирането така че да не се намачкват, но това лесно ще се разреши.

Връзка към мнение

Мисля си за доставянето на календари в другите страни - като стане ясно кой колко иска и дали е необходима доставка, просто да се обобщи за кои държави е необходимо някой да занесе на място. И всеки ще си прегледа предстоящите пътувания и ако съвпадат - ще си каже :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Че да ги продаваш после на тройна цена в ebay, нали? :biggrin:

 

По-скоро за мостри, които да послужат за допечатка с нанесени идеологически бележки... :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

По-скоро за мостри, които да послужат за допечатка с нанесени идеологически бележки... :P

 

Eдиният ще ми е специално за отбелязване на стъпките от Плана за революцията - каква по-голяма ирония от това! :)

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.