Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2016, ориентировъчни поръчки


Препоръчани мнения

За мен 1+1 .

 

P.S Само да отбележа ,че снимка номер 11 (без име) от настолния календар е улица Mamila , Йерусалим

 

Това за м.Ноември нали?

Връзка към мнение

Има ли срок за ориентировъчните поръчки, защото на мен ми се иска да изчакам да видя кои ще са финалистите, за да преценя дали да взема и двата или само настолен :scratchhead:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има ли срок за ориентировъчните поръчки, защото на мен ми се иска да изчакам да видя кои ще са финалистите, за да преценя дали да взема и двата или само настолен :scratchhead:

 

Няма срок. Ще има малко по-голям тираж от твърдите поръчки тук, като с предимство ще се ползват тези, които са потвърдили по-рано :)

Връзка към мнение

Да нямаш път насам? Не съм срещал във форума, някой да се кани да идва към Тенерифе в близките месеци

Чакай де,има време:)))

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз ще искам ПО ДВА от двата, а ако след година има пак такава инициатива, може да намеря време и да изпратя снимки :)

Редактирано от stormbringer
Връзка към мнение

Oткъде се дръпват файловете за тези, които няма да се изработват  календарите през магеланци.ком?

 

Няма такъв вариант.

Връзка към мнение

Да питам, приемат ли се магелански мили и ако да, тези мои мизерни 165 милки ще стигнат ли за нещо? :)

 

Приемат се, в момента бързам по други неща, но ще публикувам цена и в мили, и в левове. 

 

Между другото, скоро ще има и раздвижване в тази област също. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искам да попитам и предложа същевременно, в цената на календарите ще има ли калкулирана някаква символична сума, 1-2 примерно, предназначена за спомоществователство на форума?

Връзка към мнение

Искам да попитам и предложа същевременно, в цената на календарите ще има ли калкулирана някаква символична сума, 1-2 примерно, предназначена за спомоществователство на форума?

 

В оригиналното предложение за магелански календар идеята беше част от събраната горница да отиде за някаква благотворителна кауза. 

Връзка към мнение

Аз минимум един стенен. И да уточня - не защото не харесвам снимките на настолния календар, просто ползвам само стенни календари. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз ако може да добавя още един настолен (стават общо 2 настолни и 1 стенен).

Кажете само как да поема пощенските разходи за чужбинска пратка (пейпал, банков превод?).

Редактирано от Роца
Връзка към мнение

Аз ако може да добавя още един настолен (стават общо 2 настолни и 1 стенен).

Кажете само как да поема пощенските разходи за чужбинска пратка (пейпал, банков превод?).

Пиши в коя чужбина си - може да има магеланец, пътуващ близо до теб в близките месеци.

Връзка към мнение

Аз ако може да добавя още един настолен (стават общо 2 настолни и 1 стенен).

Кажете само как да поема пощенските разходи за чужбинска пратка (пейпал, банков превод?).

Роца, аз ще ти ги изпратя!

Връзка към мнение

Искам да попитам и предложа същевременно, в цената на календарите ще има ли калкулирана някаква символична сума, 1-2 примерно, предназначена за спомоществователство на форума?

 

Да, ще има надценка над производствената цена, няма да е голяма.

 

В оригиналното предложение за магелански календар идеята беше част от събраната горница да отиде за някаква благотворителна кауза. 

 

Не виждам смисъл да се слага надценка на нещо, което после да се пренасочва за благотворителност. Особено сега като наближи коледа има безброй варианти, нека всеки, който иска си избере най-подходящият за него, а ние да не сме посредници :)

 

Аз ако може да добавя още един настолен (стават общо 2 настолни и 1 стенен).

Кажете само как да поема пощенските разходи за чужбинска пратка (пейпал, банков превод?).

 

Ще измислим схема за хората в чужбина. Естествено, който иска да ползва "помощ от приятел" още по-добре :)

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.