Прескочи до съдържание

Снимките, които влизат в календара на magelanci.com за 2016!


Препоръчани мнения

Много ми се иска да знам някои снимки от къде точно са снимани, как се казва обекта и т.н.

Чудесна идея :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз имам само един малък коментар към страхотната снимка от Занзибар - морето може да изтече до края на годината. ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз имам само един малък коментар към страхотната снимка от Занзибар - морето може да изтече до края на годината. ;)

Да, и на мен ми хрумна, но не се чувствам много разбиращ от фотография и си затраях. Мисля, че ако има някакви дребни забележки към снимките, може да се пипнат леко, ако авторите им са ок с това.

Връзка към мнение

Аз имам само един малък коментар към страхотната снимка от Занзибар - морето може да изтече до края на годината. ;)

През цялото време, докато гласувах, това си мислех - има криви снимки. Но какво пък - магията на снимката е в заснетото; ако ги изправим, може вече да не ни харесват толкова.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

През цялото време, докато гласувах, това си мислех - има криви снимки. Но какво пък - магията на снимката е в заснетото; ако ги изправим, може вече да не ни харесват толкова.

Точно тази "крива" снимка ми хареса повече от много други прави  ;) Като с хората - понякога някой темерут ни е по-симпатичен от съвършените  :)

На мен всички класирани снимки ми харесват, но проблемът ми е, че са само 24.... Мъка ми е за Исландия и велосипедчето, но живи и здрави, още много календари да ползваме!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Снимките ще бъдат леко обработени, за да се наместят за печат и т.н. Когато файла за печат е готов ще мине пак през авторите да потвърдят, че са ок, с някакви промени, ако има такива. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Като гледам и сравнявам двата календара, определено настолният е с по-хубавите снимки, по моето скромно мнение....

Може би за това допринесе и формата. Но за това - догодина....

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.