Прескочи до съдържание

Саранда, Албания?


Препоръчани мнения

Това е централният плаж на Ксамил. Другият пясък е в Дурас, доколкото знам, но там не съм ходила. Проблемът на този плаж е, че е малък и в сезон вероятно е тарапана. Иначе градчето е спокойно, приятно и евтино. Чудесно за семейна почивка и в близост до Бутринт. 

Редактирано от eloena
Връзка към коментар

ние ще ходим последната седмица на юни живот и здраве. Тоя Дурас обаче е доста на север. Ние ще отседнем в Саранда. А казвате, че е евтино. Бихте ли дали примерни цени по заведения в евро или лева, защото не съм запозната с албанската валута? Благодаря!

Връзка към коментар
На 13.02.2018 г. в 0:11, starlet каза:

ние ще ходим последната седмица на юни живот и здраве. Тоя Дурас обаче е доста на север. Ние ще отседнем в Саранда. А казвате, че е евтино. Бихте ли дали примерни цени по заведения в евро или лева, защото не съм запозната с албанската валута? Благодаря!

Много го мислиш . 

 

Малка страна е на една крачка от дома. Не е Папуа . Ако можеш избегни сезона това се опитваме всички да кажем . Добре го е казала @eloena края на септември е супер. 

 

А  юни е е еееееее чак някога. Дотогава може и по далечко да отидете. 

 

Ако нещо не ви хареса палите джапанките и обратно . Важното е да не се презаредите с очаквания.  То това важи за навсякъде. 

 

Весело изкарване :) .

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
  • 1 година по-късно ...
преди 3 часа, muchachote каза:

който е по- специалист по Албания

В Албания не съм стъпвал все още, но  с обществения транспорт в Европа нямам никакви проблеми. Това е сайът за междуградските автобуси в Албания: https://gjirafa.com/Autobus?nisja=Tirane&destinacioni=Berat&dataNisjes=10-16-2019

Връзка към коментар
На 14.02.2018 г. в 16:11, eloena каза:

Евтино е спането. По магазините цените са като тук и една идея по-високи. По заведенията цените са по-като в Италия. С една дума, вече не е толкова евтино.

Цените все още са далеч от италия.

Връзка към коментар
преди 2 часа, epetkov каза:

В Албания не съм стъпвал все още, но  с обществения транспорт в Европа нямам никакви проблеми. Това е сайът за междуградските автобуси в Албания: https://gjirafa.com/Autobus?nisja=Tirane&destinacioni=Berat&dataNisjes=10-16-2019

Thanks!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.