Прескочи до съдържание

БДЖ - общи въпроси


Препоръчани мнения

Предположих, че причината е, че не продават билети с места от София Север, но пробвах и от ЦГ София - положението е същото. А и номерата на влаковете са различни.Правят сериозни ремонти в тази посока, вероятно проблема идва от това. Както и калпавата им онлайн система, разбира се. Решението е аналогово- купува на място от касите на БДЖ.

Всъщност може да променят разписание, но мисля, че това го правеха в края на октомври. БДЖ винаги може да те изненадат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В сайта за покупка на билети си го пише:

Screenshot_20240926_232333_Chrome.jpg.af7dfa0b1c591223c8c0bdf81c0caeb4.jpg

 

Според мен е свързано с новите вагони. Лятото купувах билет и пак имаше ограничения по дати.

Но понеже това е все пак БДЖ, по-късно билети вече се продаваха, но написаното ограничение си стоеше на първата им страница. 😃

Изчакайте ден-два.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хубаво си го пише, обаче аз мога да избера места за влак София Север - Варна на 1-ви октомври, само не на 2-ри
🤣🤣 А това лято си бях купила едни места за конкретен вагон, обаче на място се оказа, че вагонът не е това, което е, и местата ни не бяха едно до друго (по-скоро едно зад друго) 🤣

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.