Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 6 минути , Георги Матеев каза:

Не знам за вас, но аз всеки път като правя резервация в ММТ имам усещането, че пускам тото 🙂

И тръпката от неясният резултат те държи до последно🙂......

  • Смея се 4
Връзка към коментар

Точно заради тотото на ММТ, аз ги проверям винаги последни. Изръчквам Booking, Expedia, Hotels и прочие, записвам си къде и как съм получил най-ниската цена, и чак след това преминавам към ММТ. Там пробвам кодове наред, и евентулно, ако съм спечелил от тотото, резервирам от тях. 🙂

Но напоследък чрез индийците не съм успявал да постигна най-ниска цена.

Връзка към коментар
На 21.06.2018 г. в 14:31, Branko каза:

А аз тия гифт карти/ 2 на брой/май няма къде да ги използвам,като са за само в 5* и то две нощувки.Ако някой има идея да каже

Още една идея за използването на Gift Cards - този 4* хотел в/край Дрезден (далече е от центъра, но иначе си заслужава) при индийците минава за 5*.

 image.png.b39f19b4fce9d979ba4d807deaf1c273.png

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
На 27.06.2018 г. в 16:56, Георги Матеев каза:

Не знам за вас, но аз всеки път като правя резервация в ММТ имам усещането, че пускам тото 🙂

На теб ти трябват много различни хотели. Иначе съм забелязал, че някои хотели винаги си ги има в промоция, докато за други няма шанс. Просто проверката е дали промото в момента е голямо или малко. 🙂 Тази година за трети път букнах един и същи хотел в мега промо за дълъг период. Други съм ги отписал, че няма смисъл да се дебнат.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, koliob каза:

Още една идея за използването на Gift Cards - този 4* хотел в/край Дрезден (далече е от центъра, но иначе си заслужава) при индийците минава за 5*.

 image.png.b39f19b4fce9d979ba4d807deaf1c273.png

Но условието е нощувките  да са две за тези карти.Значи просто ще ти излезне 3446рупии за двете

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 31 минути , Branko каза:

Но условието е нощувките  да са две за тези карти.Значи просто ще ти излезне 3446рупии за двете

Нали кода за намаление не важи с картата?Т.е. трябва да се гледа сумата без кода-в случая 6 182 x 2 =12364 - 4000=8364 или нещо бъркам?

Връзка към коментар
преди 17 минути , Мари Николова каза:

Нали кода за намаление не важи с картата?Т.е. трябва да се гледа сумата без кода-в случая 6 182 x 2 =12364 - 4000=8364 или нещо бъркам?

Точно така, но пък могат да се ползват рупии от портфейла. В конкретния случай сметката е 8875 - 4000 = 4875 за две нощувки (това 6182, което е зачеркнато е някаква стара неактуална цена).

 

image.png.81b1e027d04cf9ee70237e1244de6bcb.png

 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 5 минути , Мари Николова каза:

Излиза някаква нова опция-да платиш дадена сума за да ползваш по-голяма отстъпка при следваща резервация.Някой ползвал ли я е?

 

Screenshot_2018-07-02-19-21-42.png

Screenshot_2018-07-02-19-21-03.png

Да платиш само 299 рупии и да получиш купон за 5000 рупии отстъпка за следваща резервация звучи прекалено хубаво. А като се имат предвид номерцата на индийците аз лично бих си имал едно наум, пък и вероятно този купон ще върви в комплект с 15 ограничения. Ако някой пробва после моля да сподели опит.

Връзка към коментар

Сега прочетох условията

Тази опция излиза май само при резервация на 5*.Пращат ти код, който може да използваш до 31.10.2018 само при 5*хотели с мин.сума на р-ята 12 000р.Периода е до края на годината.И пак не може да се комбинира с други промоции.

 

Връзка към коментар

 

преди 22 минути , Мари Николова каза:

Сега прочетох условията

Тази опция излиза май само при резервация на 5*.Пращат ти код, който може да използваш до 31.10.2018 само при 5*хотели с мин.сума на р-ята 12 000р.Периода е до края на годината.И пак не може да се комбинира с други промоции.

 

Може да свърши рсбота за този хотел например:

Screenshot_20180702-204912.png.3673ba58ba246236521f055c65d326b7.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ето ги условията за новите купони:

 

image.png.92ab83f2b6a560e7cbb39d863b7a9da8.png

 

Никъде не пише какво става ако отмениш резервацията, с която си го получил..

 

На 24.06.2018 г. в 13:54, macf1an каза:

Позабравеният IHDEAL смъква малко повече от IHFIRST, без някакви явни ограничения.

..усетиха се

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Привет,

 

Не намирам в акаунта си гифт картата , а съм 99% сигурен, че получих имейл с такава.

Къде в менюто стой информацията за гифт картите ?

Връзка към коментар
преди 2 часа, Щастливеца каза:

Привет,

 

Не намирам в акаунта си гифт картата , а съм 99% сигурен, че получих имейл с такава.

Къде в менюто стой информацията за гифт картите ?

Излиза май само в мобилното приложение на началната страница като евентуално трябва да скролнеш малко надолу.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , ivelina666 каза:

Аз поне не можах да намеря в сайта инфо за гифт картата ми. А провери ли в спам папката в пощата? Понякога там идват.

Може ли някой да ми даде инфо с текста , коййто изпращт от ММТ за гифт картата, да направя едно търсене по ключова дума.

Връзка към коментар
преди 9 минути , Щастливеца каза:

Може ли някой да ми даде инфо с текста , коййто изпращт от ММТ за гифт картата, да направя едно търсене по ключова дума.

Open to redeem. A surprise gift inside!

  • Браво 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

GRABHOTEL отново проработи за акаунт, на който вече бях ползвал този код един път.

 

Даде 25% отстъпка, която успях да комбинирам с 2.5х от уолета и като краен резултат взех хотел Lion в Слънчев Бряг за 37 евро със закуска и вечеря. Същото в booking струва 72 евро.

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 6.06.2018 г. в 18:13, Мари Николова каза:

Както и останалите кодове и SUMMERFEST работи в определени часове.В момента е активен от 3*нагоре.

 Изгодно е да използваш сутрин GRABHOTEL-30%off +2x10%off от портфейла.Но и той въви само за над 3* и то определени хотели.

 

Ако сте използвали GRABHOTEL, в много случаи по-добрият вариант е комбинация между:

 

SUMMERFEST

IHPREMIUM

IHFIRST

IHSEARCH                  + 2X уолета

IHHOTEL

IHSUPER

 

Много зависи от сумата,която имаш в портфейла и общата сума на резервацията.

Пробвай всички тези+ IHDEAL и HOTELBUY.

В различно време работят , най-добре да ги ползваш с 2x уолета.Всички стават за 1 една нощувка,но при определени хотели.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.