Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Както си забелязал в момента няма нищо. Миналата година резервирах почивка в Анталия, хотел Селин в Сиде. Даде много добра цена , но тогава ползвах и десетината процента от сгрешения курс за превалутиране на паунда през ПейПал . Отделно си имаше и добри кодове.

Тази година резервирах през турски сайт. 

Погледни през https://www.travelrepublic.ie/-това е с цени в евро.

Също следя испанската Destinia, и сега гледам , че тези румънци https://www.directbooking.ro/ имат по- добри цени от нашите агенции. 

Може би си забелязал, че тази година цените за Турция са по-високи от миналата година дори и при ранните записвания.

Аз по обективни причини резервирам двайсетина дена преди почивката и сега само гледам как вече се вдигат цените , а сме още декември.

Връзка към мнение

да, направи ми впечатление че са високи дори ранните записвания....абсурдно даже...

а защо 20 дни преди почивката? тогава не е ли вече fully booked всичко или пускат все някоя останала стая евтино за да я продадат?

Връзка към мнение
преди 18 минути , Grishkata каза:

да, направи ми впечатление че са високи дори ранните записвания....абсурдно даже...

а защо 20 дни преди почивката? тогава не е ли вече fully booked всичко или пускат все някоя останала стая евтино за да я продадат?

За съжаление не мога по-рано да си планирам почивката. Нищо не пускат по- евтино. Трябва да избирам от няколко по-читави хотела отколкото от 50-60 ако е сега, ама това е положението при нас,трябва да се съобразявам с много фактори. Иначе турците очакват още по-силен сезон и май вече се оливат с цените.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Активирали са нелош код IHFLASH20 (-20%), който заедно с позволеното 10% плащане от портфейла води до доста конкурентни цени.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Всъщност е друг код,който дава още по-голяма отстъпка (слаг го автоматично), но пак не е по-евтино от booking поне при мен

Връзка към мнение
преди 20 минути , MARTiNSHO каза:

Всъщност е друг код,който дава още по-голяма отстъпка (слаг го автоматично), но пак не е по-евтино от booking поне при мен

Кодът сваля средно 15-20% от цените по другите сайтове. Но проблемът е, че не ми приема нито една от картите - опитвам да направя резервация с безплатна анулация и изписва "тази карта не е валидна за плащане на място". Иначе ми дава опцията "плати сега", но това не ме устройва. Преди съм резервирал много през MMT, но винаги е било "плащане веднага".  Някой имал ли е подобен проблем с картите?

Връзка към мнение
преди 9 минути , lyubo21 каза:

Кодът сваля средно 15-20% от цените по другите сайтове. Но проблемът е, че не ми приема нито една от картите - опитвам да направя резервация с безплатна анулация и изписва "тази карта не е валидна за плащане на място". Иначе ми дава опцията "плати сега", но това не ме устройва. Преди съм резервирал много през MMT, но винаги е било "плащане веднага".  Някой имал ли е подобен проблем с картите?

За плащане на място няма друг вариант, освен да разполагаш с индийска карта. За нас е отворена само опцията с предплащане на цялата сума.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 27 минути , koliob каза:

За плащане на място няма друг вариант, освен да разполагаш с индийска карта. За нас е отворена само опцията с предплащане на цялата сума.

Мерси за инфото

Връзка към мнение
преди 44 минути , lyubo21 каза:

 опитвам да направя резервация с безплатна анулация

Дори да платиш цялата сума,опцията за безплатна анулация остава.Ако с наложи да анулираш ММТ възстановяват цялата сума бързо и безпроблемно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , iMari каза:

Дори да платиш цялата сума,опцията за безплатна анулация остава.Ако с наложи да анулираш ММТ възстановяват цялата сума бързо и безпроблемно.

Да, така е. Няколко пъти вече са ми възстановявали платени суми. Просто сега става въпрос за резервации за повече хора и за след 6 месеца, сумите са си солидни и не ми се иска да ги кредитирам за толкова дълъг период... затова ще си платя малко повече на някой друг, няма пълно щастие 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Пак работи кода IHFLASH20, а също така в следващите 20 минути е активно и ползването на 2.5 пъти позволеното от wallet-а, което прави цените изгодни.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Потвъждвам горната информация, която бе валидна и днес. В часът около 11 работи кодът IHFLASH20 и е активно ползване  на 2.5 пъти пари от wallet-а, т.е комбинират се и двете опции за дисконт. Цените са доста добри след прилагане на двете.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Някой интересен код попадал ли ви е наскоро?

Виждам като варианти IHSUPER и BLACKHOTEL, но когато ги въведа, извежда съобщение, че не важат за избрания хотел.

Редактирано от alienad
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 Тази нощ към три часа гледах за хотели в Рим и имаше активен за около час и половина 3×уолет.Лично аз за пръв път видях такава стойност.Комбинираше се с код,който даваше още 4%отстъпка.

Връзка към мнение

В момента ме атакуват от банка в Момбай, и то персонално, с моето име, да тегля кредит. Дали е вьв врьзка с ММТ? 

Връзка към мнение

Най-вероятно да. Направих грешка миналата година да си пренасоча ваучер от пощата, която съм регнал в ммт към официалната в гмайл. След това с месеци се борих със индийския спам, щом Гугъл видя толкова време зор да се пребори.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 51 минути , noshtna_ptica каза:

В момента ме атакуват от банка в Момбай, и то персонално, с моето име, да тегля кредит. Дали е вьв врьзка с ММТ? 

И при мен вчера

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Изпробвах една камара кодове, най-добре сваля ihblack повече от blackfirst

 

Един код работещ само в неделя: sunsurprise

 

Един за Тайланд: thaitrip

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 45 минути , nino каза:

Според това от утре ни очакват големи намаления.

 

IH2-08022019.gif

И аз получих същия имейл, само дето не се вижда National или International 😄

Знам, че техните ги пишат Domestic, но все пак.... ще видим.

Връзка към мнение

Тези дни около обяд наше време активират код IHFLASH25 (активен е и в момента), който сваля около 20-25% в зависимост от конкретния хотел. Спират го в полунощ тяхно време. Това в комбинация с Wallet x 2 създава нелоши отстъпки.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 38 минути , koliob каза:

Тези дни около обяд наше време активират код IHFLASH25 (активен е и в момента), който сваля около 20-25% в зависимост от конкретния хотел. Спират го в полунощ тяхно време. Това в комбинация с Wallet x 2 създава нелоши отстъпки.

 

Taxes & Service Fees  - има ли вариант да се елиминират?

Връзка към мнение

Най-вероятно важи само за карти, издадени от индийските клонове на съответните банки, но не пречи да се пробва, като че ли @Цвете имаше AmЕx ... 

image.png.b751cf7f5ee104f031dfa091623a7ba2.png
 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.