Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Катя мравката

Благодаря много за съветите. Значи че ако се намират в Бомбай, денят им приключва в 8,30 вечерта, а пък Happy Hour вчера го обявиха за 4 ч.след обед, т.е към около 1-2 часа при нас. Няма да се измъкнат.

Връзка към коментар

Вижте на 9-та страница на тази тема - описано е много подробно как да се сложи добавката. Аз от своя страна не мога да видя в телефона отстъпки от 40-50% на хотели,  само 12 - 15% ми дава.

Мерси. С Мозила 45 съм и не става.

Връзка към коментар

В момента пак има 50% - купонът е MMTAPPYHOURS. ;)

 

Обаче след много повечето ръчкане в последните дни, отколкото резервиране, вече съм в карантинен период. Имам забрана за ползване на купона поради много "резервации" за 30 дни. Нов нюанс - имайте го предвид. ;(

Връзка към коментар

Е то го има вече в общите условия на промото за тия ограничения , друг е въпроса дали винаги го спазват.

Мисля бяха три резервации на ден и максимум пет месечно или подобно.

Връзка към коментар

В момента пак има 50% - купонът е MMTAPPYHOURS. ;)

 

Обаче след много повечето ръчкане в последните дни, отколкото резервиране, вече съм в карантинен период. Имам забрана за ползване на купона поради много "резервации" за 30 дни. Нов нюанс - имайте го предвид. ;(

 

Продължавай с другият си акаунт. Ако пак те блокират, отваряй трети :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой може ли да ми каже кога изкачат тези кодове и как или на коя съраница я има тази информация ?

Благодаря ви.

Редактирано от Борислав
Връзка към коментар

Хубавото на отстъпката е, че обхваща и цени по-ниски от стандартните 5 000 рупии. За резервации до края на юни.

 

Бих помолил всеки като пуска съобщение за отстъпка, да дава и по-пълно инфо до кога, минимална сума. 

Връзка към коментар

Досега съм ги ползвала 2-3 пъти и всичко беше наред, но днес нещо... В момента имат 40% отстъпка с мобилното приложение, обаче е така само в рекламата. Избрах хотел за 4482 рупии, но щом го посоча, става 4931, а като го избера, скача още на 5621. След това ми прилагат намалението 40%, където максимумът е 1500 рупии отстъпка и се получава крайна цена 4121. Това е само 8% реално намаление.

Същото се случи и с опити при 2 други хотела.

Редактирано от maybe
Връзка към коментар

Опитвам се да резервирам 2 нощувки за петък и събота в София. Къде ще ме посъветвате да гледам? Гледах през разни ваучерни сайтове но всичко заето.

Сега проверих, 1 нощувка за двама със закуска в Рамада за петък излиза 45€

Връзка към коментар

Опитвам се да резервирам 2 нощувки за петък и събота в София. Къде ще ме посъветвате да гледам? Гледах през разни ваучерни сайтове но всичко заето.

 

Обаждай се директно. 

Връзка към коментар

Опитвам се да си направя регистрация за този сайт MakeMyTrip както е описано в първия пост и още на първа точка -греда :)

Няма активен линк в темата, където ме препраща. Аз ли нещо не разбирам още от началото или... Ако направя регистрация по обикновения начин не ми дава първоначален бонус. Ще правя три резервации за Норвегия, където е нереално скъпо, така че всякакви хрумки и идеи  за постигане на нормални цени ще са ми от полза :)

Връзка към коментар

Бонуса от референция можеш да го ползваш само ако имаш индийски мобилен телефон (трябва да се направи верификация). Така че карай без.

Връзка към коментар

Е то го има вече в общите условия на промото за тия ограничения , друг е въпроса дали винаги го спазват.

Мисля бяха три резервации на ден и максимум пет месечно или подобно.

 

Моля, помогнете с мнение!

 

Току що направих пет последователни резервации  за пет поредни нощувки за един и същи хотел в Малта и получих пет потвърждения (с PNR). Но, в условията къмс code: HTLAPP, който използвах изрично пише, че е за Domestic Hotels и че кодът може да бъде използван три пъти на ден. А аз го използвах пет пъти.

Или аз нещо не разбирам (което е твърде вероятно) или да очаквам неприятни изненади (но какви?!)

Връзка към коментар

Моля, помогнете с мнение!

 

Току що направих пет последователни резервации за пет поредни нощувки за един и същи хотел в Малта и получих пет потвърждения (с PNR). Но, в условията къмс code: HTLAPP, който използвах изрично пише, че е за Domestic Hotels и че кодът може да бъде използван три пъти на ден. А аз го използвах пет пъти.

Или аз нещо не разбирам (което е твърде вероятно) или да очаквам неприятни изненади (но какви?!)

Щом имаш потвърждение не се притеснявай. Плащането е минало сигурно. Ползвах ги вече няколко пъти. Никакви проблеми.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой има ли вече опит с тези индивидуални резервации? Настаняват ли ви в една и съща стая за целия престой или се случва и местене? Написах за всеки случай едно писмо на хотела...ако ми отговорят ще бъда спокойна.
Между другото днес има оферта със същия код, но за 40% намаление, изрично пише, че е за международни, а по отношение на броя на използването на кода не пише нищо. Направих експеримент за същия хотел, кодът си работи без ограничение...
Вчера за първи път резервирах през този сайт и постигнах следното -хотелът е в Слима (Малта), на крайбрежния булевард, стая с изглед към морето и закуска - 31 евро на нощ, за края на месец май. Добре ли е като за начинаещ?
За сравнение същата стая за петте нощувки, но без право на анулация, в Букинг се харчи за 825 лева  :) 

Kamen, въпросът ми "Добре ли е като за начинаещ" бе по-скоро реторичен, "моят начин" да се похваля.

Редактирано от pamelanb
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

MMTAPPYHOURS - 50%, но не повече от 2000 INR. Не е ясно за какъв период важи, тъй като от много време в условията на купоните им пише за нощувки до 30 Април, но аз резервирах нощувка за 2-3 юли и купонът е активен. 

 

Хотелът в Занзибар, който дебна от доста време в Booking е $63 долара, в ММТ излезе $40.34 с купона и с допълнителна отстъпка с точки от wallet-a, платихме 49.04 лв или малко над $28! :)

 

 

П.С. Пропуснах да кажа, че освен всичко друго, получих 80 рупии обратно в wallet-a за резервацията за бъдещо ползване.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.