Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

 

attachicon.gifunnamed.jpg

Steal Deal:

Get upto Rs.2000 Off on Hotels         HTLBOOK Hurry! Hotel Deals Don’t Wait!

 

 

И какво се получава като краен резултат, щото за целта по празниците пак си инсталирах приложението на индийците, но моя хотел въпреки промокодовете, че и барабар с 800 рупии, които ми стоят в портфейла, пак излизаше значително по-скъпо?

Връзка към коментар

Нещо не ми се получават нещата с това приложение :(

 

Например: 8.07.2016 Копенхаген - 1 вечер за двама (трябва ми за три вечери ама нали така се прави за да се използва три пъти отстъпката)  - каквито и кодове да използвам не излиза по-евтино от booking.com.

Пробвах и с този код още тогава (5.5.2016)

 

 

MMTAPPYHOURS -50% International hotels, Max 2000 INR за нощувки, чийто check out е до 31.07.2016 :)

 

Аз ли нещо бъркам или просто Копенхаген не им е фокус на тия индийци.

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

Нещо не ми се получават нещата с това приложение :(

 

Например: 8.07.2016 Копенхаген - 1 вечер за двама (трябва ми за три вечери ама нали така се прави за да се използва три пъти отстъпката)  - каквито и кодове да използвам не излиза по-евтино от booking.com.

Пробвах и с този код още тогава (5.5.2016)

 

 

 

Аз ли нещо бъркам или просто Копенхаген не им е фокус на тия индийци.

 

Aми просто в момента просто не е активен този купон, който се опитваш да използваш. Те ги пускат за по 24 часа и трябва да се реагира, когато има купон...затова те цитирах тогава, за да го видиш и да резервираш, но явно си го пропуснал. Просто следи кога има купони.

 

P.S. Всъщност е активен купонът и дори свалих 2000 рупии от най-евтиния предложил се хотел Copenhagen Go hotel, на който цената след купона падна на 53€. Същият в Booking, след -10% Genious е 100€.

 

post-2276-0-65550800-1463056784_thumb.png

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нещо не ми се получават нещата с това приложение :(

 

Например: 8.07.2016 Копенхаген - 1 вечер за двама (трябва ми за три вечери ама нали така се прави за да се използва три пъти отстъпката)  - каквито и кодове да използвам не излиза по-евтино от booking.com.

Пробвах и с този код още тогава (5.5.2016)

 

 

 

Аз ли нещо бъркам или просто Копенхаген не им е фокус на тия индийци.

 

Всичко си бачка. Не знам какво търсиш и целиш, но ето един пример. Copenhagen Go Hotel

 

http://www.booking.com/hotel/dk/go-copenhagen.bg.html?aid=368032;label=bookings-naam-XdSf49HzTflXIONktjPBMQS35820504378%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2877%2C000%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atikwd-65526620%3Alp1001448%3Ali%3Adec%3Adm;sid=0d8da5d002ab006714f1ef20190b47a7;dcid=1;checkin=2016-07-08;checkout=2016-07-09;ucfs=1;highlighted_blocks=28430802_83367655_0_2;room1=A,A;hpos=1;dest_type=city;dest_id=-2745636;srfid=d8737a40aa1b1a3462117434604d25d193b8e411X1;highlight_room=.....

 

Тотал 100Е. В МакеМуТрип-а е 53Е, ама не мога да дам линк, щото само го проверих през телефона.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Aми просто в момента просто не е активен този купон, който се опитваш да използваш. Те ги пускат за по 24 часа и трябва да се реагира, когато има купон...затова те цитирах тогава, за да го видиш и да резервираш, но явно си го пропуснал. Просто следи кога има купони.

 

P.S. Всъщност е активен купонът и дори свалих 2000 рупии от най-евтиния предложил се хотел Copenhagen Go hotel, на който цената след купона падна на 53€. Същият в Booking, след -10% Genious е 100€.

 

...

 

 

10x. Аз проверих още тогава (5.5.2016), но не ми даде отстъпка, която да образува по-ниска цена от booking

 

Сега за Go Hotel на мен ми дава 83 Евро - разликата вероятно се дължи на това, че аз съм избрал двойна стая - а ти стандартна. Това стандартна - не знам какво точно е в интерфейса на MakeMyTrip.

 

Досегашните ми опити бяха с хотел Cabinn City Хотел, където цените бяха в полза на booking.

Струва ми се, че докато си пишем се появи тоя код пак.

 

Преди 2-3 дни си букнах стая за двама в Cabinn Metro Hotel за около  240 евро за три дни с безплатно анулиране.

Сега проверих през MakeMyTrip - дава ми 74 евро на нощ.

 

Правя си извода, че трябва да проверявам периодично, независимо дали получавам известие за купон или не и да разцъквам по няколко хотела, тъй като разликите са различни за различните хотели.

 

А имате ли представа като избирам стаята - дали са ми предложени само двойни стаи (предварително съм казал 1 стая, двама души), защото от описанието на стайте не става много ясно, а и не съвпадат като наименования с тези от booking.com (напр. commodore) т.е. ако избера най-евтината от MakeMyTrip няма да съм букнал единична стая.

Връзка към коментар

И аз не мога да им хвана спатиите на индийците... Нищо че имам доста резервации с тях. Пробваш всеки ден и преценяваш дали ти  е изгодно.

Сега за стаите . Стандартна стая си е съвсем нормална двойна стая.  Едно голямо, или две двойни. Аз обаче имам усещането, че тея пичове,  от трип-а, взимат базовите стаи  - по-малки, на първия или последния етаж, по отдалечени от асансьора. Не твърдя, че е правило, но в 80% от случите е така. Не, че са кофти стаите, не ме разбирай погрешно, ОК са си. Така, че смело с рогата напред си взимай, ако те устройва цената.

Специално за Копенхаген, понеже е супер скъп град за нощувка, може да погледнеш и в аирбнб.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз не мога да им хвана спатиите на индийците... Нищо че имам доста резервации с тях. Пробваш всеки ден и преценяваш дали ти  е изгодно.

Сега за стаите . Стандартна стая си е съвсем нормална двойна стая.  Едно голямо, или две двойни. Аз обаче имам усещането, че тея пичове,  от трип-а, взимат базовите стаи  - по-малки, на първия или последния етаж, по отдалечени от асансьора. Не твърдя, че е правило, но в 80% от случите е така. Не, че са кофти стаите, не ме разбирай погрешно, ОК са си. Така, че смело с рогата напред си взимай, ако те устройва цената.

Специално за Копенхаген, понеже е супер скъп град за нощувка, може да погледнеш и в аирбнб.

 

 

Да, гледам, разбира се, в airbnb, ама цените и там са доста солени, а и в случая са едни бърлоги (разхвърляни, занемарени, нещо не ми харесаха)

 

Ще продължа да опитвам в Маке... Имам осигурен хотел. Ако намеря по-евтим и/или близък до центъра - прескачам на него.ю

Благодаря за съпорта.

Връзка към коментар

Моля някой да ми помогне. При регистрация си изписвам номера с нула отзад и го приема, но ми иска OTP /one time password/. Какво да въведа?

ОТР е само, за да го потвърдиш, което няма как да стане. Просто "забравяш" за това и караш нататък. Потвърден номер може да имаш само с индийски такъв. Ползата е за няоки бонуси, като получаване на пари от референции. Примиряваш се, че не можеш да ги получиш тези бонуси и просто си резервираш, използвайки купоните от приложението.

Връзка към коментар

ОТР е само, за да го потвърдиш, което няма как да стане. Просто "забравяш" за това и караш нататък. Потвърден номер може да имаш само с индийски такъв. Ползата е за няоки бонуси, като получаване на пари от референции. Примиряваш се, че не можеш да ги получиш тези бонуси и просто си резервираш, използвайки купоните от приложенБла

  

 

 

Благодаря Ви много! Още един малък въпрос....От къде да си сменя валутата на евро или долар?

Редактирано от mitrov
Връзка към коментар

Не може да се смени в приложението. Дава го в рупии, като след избирането на стаята и прилагането на купона, в скоби дава рефернтна стойност или в €, или в $, но нямам представа на какъв принцип решава в коя от двете валути. Използвайте XE.com за да си пресметнете в удобна за вас валута.

Връзка към коментар

Не може да се смени в приложението. Дава го в рупии, като след избирането на стаята и прилагането на купона, в скоби дава рефернтна стойност или в €, или в $, но нямам представа на какъв принцип решава в коя от двете валути. Използвайте XE.com за да си пресметнете в удобна за вас ва.

 

Благодаря ви, помогнахте ми!!

Връзка към коментар

Как засичат акаунтите ?

Имам два акаунта и през единия съм резервирал три нощувки. Това е лимита в рамките на 24 часа.

Излизам и влизам през другия акаунт , но пак ме засича с изчерпан лимит. Не ми е толкова важно , но ми е интересно как засичат ?

Телефоните са различни , мейлите също.

Имената пък е съвсем норнално да се повтарят ...

Връзка към коментар

Днес за пръв път резервирах с Makemytrip .Трябва ли ми разпечатан ваучер?Защото при опит да го отворя ми казва че има проблем със сървъра.Иначе плащането е успешно, имам и код за потвърждение.

Връзка към коментар

Понякога наистина има такъв проблем със сървъра им, но както писа и maybe, в имейлa е прикачен PDF файл с потвърждението. Другият вариант е да опиташ по-късно да се логнеш в профила си, отиваш на Manage Bookings и след това Print Voucher.

Редактирано от chandni
Връзка към коментар

В четвъртък беше 50 % off до 1500rs. , в петък 40% off до 2000 rs.

До ден два със сигурност пак ще има просто проверявай 2-3 пъти дневно , че някой от купоните са тип happy hour.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Тези промоции и % отстъпки , само през приложението ли се отварят , защото който и хотел да проверя през акаунта си в сайта им ... все не мога да видя добра цена.  Пишат ми едни отстъпки , едни кодове ,едни проценти  и понякога  изглежда ок , докато накрая не ми добавят  една  taxes & service fee и става страшно.

Явно нещо не правя както трябва.

Връзка към коментар

Тези промоции и % отстъпки , само през приложението ли се отварят

 

Погледни и на това http://magelanci.com/topic/5485-makemytrip-60-за-хотели-7-евро-на-акаунт/?p=130297

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Значи да разбирам , че   през мобилното приложение ще ми даде "примерно 40 % отстъпка спрямо цената в сайта им. 

Но спрямо крайната цена или спрямо цената на хотела преди таксите - щото ми начислява taxes & service fee повече от 100 Евро.    И какво значи  - 40% off до 2000 rs.    , че отстъпката не може да е повече от определената сума, защото като гледам то 2000 rs  са 25 Евро , в смисъл какъвто и процент да ми пише  то не може да е повече от 25 Евро , ако правилно разбирам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако има промокод в момента ще ти даде 40 , 50 или колкото % там пише от цената преди таксите , но тази отстъпка не може да е по-голяма от 1500-2000-2500 рупии ...колкото е указано за съответния код.

 

Затова тук правят единични резервации.

Примерно на три отделни нощувки ще спестиш 3х25€ = 75€

Ако ги направиш на една резервация ще спестиш само 25 €.

 

Все пак тоя портал има някакъв бюджет и няма как да поема 40% от всяка резервация :)

В рамките на 24 часа може да ползваш до три пъти код за отстъпка. В рамките на месец има ограничение за до пет резервации.

Затова пък може да си направиш няколко акаунта.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.