Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Не е нужно да инсталириш програмата на комп или на телефон, слагаш само добавка в мозилата и летиш с ниските цени. В момента не съм на комп, но утре ако искаш мога да пратя повече на лично.

Може ли да го напишеш публично или ако не ти се прави така, да ми копираш информацията и на мен на лична? Благодаря предварително!

Връзка към коментар

Може ли да го напишеш публично или ако не ти се прави така, да ми копираш информацията и на мен на лична? Благодаря предварително!

Fly, първо инсталирай добавката от този линк: https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/go-mobile/?src=api

 

След това от 3-те чертички в дясно на браузъра отиди на менюто -> персонализиране 

 

post-2276-0-42140400-1453146330_thumb.png

 

След това хващаш иконата на Go-Mobile и я влачиш горе до адрес бара

 

post-2276-0-71656800-1453146009_thumb.png

 

След това отваряш страницата, която по подразбиране се зарежда в десктоп формат:

 

post-2276-0-10212500-1453146015_thumb.png

 

След като натиснеш иконата на Go-Mobile, която от черно-бяла става цветна, страницата се презарежда в мобилен формат.

 

post-2276-0-64588700-1453146018_thumb.png

Редактирано от chandni
  • Харесвам 20
Връзка към коментар

Fly, първо инсталирай добавката от този линк: https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/go-mobile/?src=api

 

След това от 3-те чертички...

 

Благодаря много за подробните обяснения!

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

В следващите 10 часа код HTLAPP дава -40% за всички хотели. Това е един от по-добрите (и редки) кодове на MakeMyTrip, възползвайте се пълноценно :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

В следващите 10 часа код HTLAPP дава -40% за всички хотели. Това е един от по-добрите (и редки) кодове на MakeMyTrip, възползвайте се пълноценно :)

 

Discount/Cashback Voucher
Sorry, the E-Coupon/Deal Code you are trying to apply is not valid ×
 
HTLAPP
Apply
Връзка към коментар

Discount/Cashback Voucher

Sorry, the E-Coupon/Deal Code you are trying to apply is not valid ×

 

HTLAPP

Apply

Работи си, но при спазени някои условия - прочети ги. Важи само за нощувки до 31 Март.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

MakeMyTrip избухнаха: днес до 22:30 часа българско време код HTLAPP дава -50% за хотели в целия свят. Важи за нощувки до 30 Април, а резервацията става през мобилното приложение.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Нещо много малко ми сваля. Това защото е 2000INR max ли?

attachicon.gifUntitled.png

 

Да, отстъпката е 50%, но не повече от 2000 INR накуп, тоест при по-скъпи хотели този код не е чак толкова ефективен. Резервирай нощувките поотделно и за всяка ще ти даде по 2000 INR.

Излизат такси 15% над цената. Т.е. реалното намаление 35% ли е?

 

Реалното намаление всъщност е нещо относително. Гледай офертите по другите сайтове и с тях сравнявай разликата.

 

Но със сигурност цената през MakeMyTrip излиза доста надолу в момента.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

То има и код за отстъпка до 2400 рупии (окоол 32eur) , ето например за един хотел, който ме интересува, с код MMTWOW дава отстъпка 2255 рупии. От компютър, не през мобилното приложение. 
Сега друг е въпросът, че този хотел го следя от около две седмици и независимо дали е обявена "отстъпка" 20%, 40% или 50%, крайната цена винаги ми излиза 4660 рупии  :biggrin: . Май правят нещо по познатия метод на руския учен Нагласьов  :biggrin: 
Те и на Venere и Аgoda отстъпките по 10% често са такива, че основната цена е около 10% повече от това, което се намира на други сайтове, и с отстъпката пак става кажи-речи същата цена.  ;)

Не казвам, че в MakeMyTrip не излизат конкуретни цени, напротив - вече няколко пъти спестявам кинти с резервации на сайта, но в общи линии се получава около 10-тина процента по-ниско, отколкото успявам да открия по другите сайтове...
Просто човек трябва да проверява за всеки конкретен случай на различни места ...

post-139-0-26569900-1455028338_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

То има и код за отстъпка до 2400 рупии (окоол 32eur) , ето например за един хотел, който ме интересува, с код MMTWOW дава отстъпка 2255 рупии. От компютър, не през мобилното приложение. 

Сега друг е въпросът, че този хотел го следя от около две седмици и независимо дали е обявена "отстъпка" 20%, 40% или 50%, крайната цена винаги ми излиза 4660 рупии  :biggrin: . Май правят нещо по познатия метод на руския учен Нагласьов  :biggrin: 

Те и на Venere и Аgoda отстъпките по 10% често са такива, че основната цена е около 10% повече от това, което се намира на други сайтове, и с отстъпката пак става кажи-речи същата цена.  ;)

Не казвам, че в MakeMyTrip не излизат конкуретни цени, напротив - вече няколко пъти спестявам кинти с резервации на сайта, но в общи линии се получава около 10-тина процента по-ниско, отколкото успявам да открия по другите сайтове...

Просто човек трябва да проверява за всеки конкретен случай по различна места ...

 

Предполагам, че зависи от конкретния хотел.

 

Аз дебна един хотел в Бейрут от 2 месеца насам. Най-ниската му цена през другите сайтове (и то с кодове за отстъпки) е 51 евро на вечер. Току-що резервирах същия хотел през MakeMyTrip за 30 евро на вечер, което както и да го гледам си е сериозна отстъпка.

 

Трябва да се рови и сравнява на максимално много места - друг начин няма :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Успях в последния момент да резервирам хотел.Най-напред ми даде грешка с Виза Електрон,после не ми прие Маестро,от банката не ми разрешиха да прехвърля пари в Мастеркард от Визата,а Дайнерса не беше в мен в момента.Повторих пак с Визата и стана.Благодаря за кода.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Имам някакви безплатни нощувки в макемутрип-а... Пише, че са на стойност към 50Е горе-долу. Някой пробвал ли е да вземе по-скъп хотел и да си доплати разликата? Или трябва да е хотел само до тази цена.

Връзка към коментар

-50 % с код HTLAPP / максимум отстъпка до 2000 rs.

Бих искала да се регистрирам, за да ползвам тази отстъпка. През линка, който е на първата страница ли трябва да го направя, защото на 19.01.16 г. edbloom е написал, че се регистрирал през този линк? Има ли значение?

След това къде да поставя моя линк за следващия?

Връзка към коментар

Не ,може да си се регистрираш свободно без този линк.

Май обаче са променили усливията и вече искат валиден индийски тел. номер в началото това го нямаше и минавахме с фиктивен.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не ,може да си се регистрираш свободно без този линк.

Май обаче са променили усливията и вече искат валиден индийски тел. номер в началото това го нямаше и минавахме с фиктивен.

Няма проблем с регистрацията. много лесно с фейсбук профил. Девойката може да разлисти назад в темата, за да прочете как се прави регистрация без умтелефон.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз направих някакси регистрация, без истински телефон. След това мога да си влизам в профила и виждам хотелите, виждам и кода за отстъпка. При избор на хотел и период стигам пак до телефон, въвеждам някакъв и продължавам напред. Стигам до избор на вида карта за плащане и не смея засега да продължа нататък, защото незнам доколко важен е този телефон и дали ще се получи коректна резервация. Някой може ли да даде мнение?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.