Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Имам 3 резервации в ММТ с право на безплатна анулация и подарък 1500, който смятам да използвам. 

Това не пречи да анулирам първите 3 резервации, нали? Парите чисто физически ще ми се върнат в КК, а не като някаква сума, с която евентуално да резервирам в бъдещ момент?

Връзка към мнение
преди 39 минути , noshtna_ptica каза:

Имам 3 резервации в ММТ с право на безплатна анулация и подарък 1500, който смятам да използвам. 

Това не пречи да анулирам първите 3 резервации, нали? Парите чисто физически ще ми се върнат в КК, а не като някаква сума, с която евентуално да резервирам в бъдещ момент?

Да, връщат парите по КК безпроблемно. Само си виж таксата на твоята банка. При ДСК е минимална.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Grishkata каза:

тая азалия вече ми лази по нервите...ебахти хотела. За 1 седмица 705 евро со се отстъпките...

Някой нещо за България за лятото?

Азалия по принцип е много скъп хотел,не би трябвало и да очакваш ниски цени.За хотел Градина в Златни пясъци отзивите са добри.Не е на плажа,но комплекс Ривиера е близо и срещу заплащане могат да се ползват басейни с мин.вода и шезлонги.За съжаление в ММТ няма голям избор.

Връзка към мнение
Щастливеца

В мобилното приложение паралелно с цената в рупии дава информация и за цената в евро. По мои наблюдения  цена в евро е завишена. Тоест след, като платя с БГ карта осчетоводената сума е не малко по-малка то това което приложението ми дава инфо за евра.

Пример:

За сума  1700 рупии ми дава паралелна цена в евро 28.60. Осчетоводената сума е около 52 лева.

 

Редактирано от Щастливеца
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 20 минути , eloena каза:

Здравейте. Някой може ли да ми каже как да приложа сумата от My Wallet или тя се прилага автоматично? 

Screenshot_1.png

Автоматично. Натисни Price Breakup и ще ти излезе. 

Връзка към мнение

Абе, да, той се приложи, сумата стана 3458, но като натиснах плащане, стана ето това:Screenshot_3.thumb.png.a70e5fff663ea500703fd992dce9e624.png

Това ли съм платила? Някакви идеи защо не са се приложили отстъпките? Още нямам отражение по кредитната карта и не мога да видя колко реално съм платила. 

Връзка към мнение

На мейла трябва да получиш резервацията с реалните параметри по плащането. И при мен се беше получило така, нямам идея защо, но на мейла си беше нормалното/ с отстъпките/ плащане.   

Връзка към мнение

Е, получих. 59 евро съм платила, а излизаше 45. Не знам защо се получава така :( Както и да е, но е подло до последно да ми дава една цифра и после да ме изненадва с друга.

Връзка към мнение

За да ползваш парите от портфейла на следващата страница след като натиснеш Pay now,ти дава опция да се логнеш,а след това и да добавиш допустимата сума от портфейла.На мен ми се е случвало цената да се повиши в последния момент преди плащане,но има опция да избереш искаш ли да продължиш.

 

А тия смахнати суми,който ти дава при потвърждение в първия момент шашкат,но нямат нищо общо с реално платената сума.

Вече се убеждавам,че най-изгодния начин за плащане тук е пей пал във британски лири.Цената винаги излиза надолу от тази в рупии.

Редактирано от Мари Николова
добавка
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

При мен се получи така, последния път като плащах- хотелът струваше 7612 рупии, излезе че съм платила над 13000, но после в извлечението на картата всичко беше точно-бях платила 7612. Във ваучера с резервацията беше трета сума. Парите от портфейла не можаха да се начислят автоматично при мен- малко по напред бях описвала какво правих-логваш се отново, потвърждаваш, че ще ги използваш, променя се цената  и чак тогава продължавам към плащането.

Погледни дали портфейла ти е занулен или са останали в него.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сега се присетих  и друго странно(за мен )нещо-аз извлечението не можах да го дочакам, че сърцето ми щеше да изскочи и звъннах до банката да питам какво виждат. Бях проверила преди да платя курса и очаквах около 212лв. По телефона ми казаха, че транзакцията е за 213 и нещо си-реших че е ок. Като се осчетоводи и я виждах вече в извлечението си -парите бяха 208лв. Така и не разбрах , как може в банката да виждат друга сума, като не става въпрос за разлика в стотинки, а почти 6лв в моя полза.

Въобще с тоя сайт винаги са големи емоции, но продължавам да си ги причинявам, защото разликата в цената си заслужава :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
29 minutes ago, bobole4e said:

Сега се присетих  и друго странно(за мен )нещо-аз извлечението не можах да го дочакам, че сърцето ми щеше да изскочи и звъннах до банката да питам какво виждат. Бях проверила преди да платя курса и очаквах около 212лв. По телефона ми казаха, че транзакцията е за 213 и нещо си-реших че е ок. Като се осчетоводи и я виждах вече в извлечението си -парите бяха 208лв. Така и не разбрах , как може в банката да виждат друга сума, като не става въпрос за разлика в стотинки, а почти 6лв в моя полза.

Въобще с тоя сайт винаги са големи емоции, но продължавам да си ги причинявам, защото разликата в цената си заслужава :)

Преди осчетоводяването, и ти и банката виждате изчислено по някакъв моментен курс. Но когато дойде време за осчетоводяване се прилага реалния курс в момента на осчетоводяването.

Пример: плащам нещо в събота в паунди (курса за неработни дни е завишен - например 2.32 лв). Осчетоводяват ми транзакцията във вторник и тогава курса е 2.26 лв.

Разбира се, това може да се случи и наобратно - когато се осчетоводи валутата да е скочила и тогава не е много приятно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, eloena каза:

Това е добра новина! Взели са парите от портфейла, сега чакам извлечението и ще докладвам.

Не се притеснявай, при мен се получи същото, визуално, а когато ми дръпнаха парите се оказа, че са взели дори с 2 лв. и нещо по-малко от очакваната от мен и блокирана от тях първоначално сума. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, eloena каза:

Е, получих. 59 евро съм платила, а излизаше 45. Не знам защо се получава така :( Както и да е, но е подло до последно да ми дава една цифра и после да ме изненадва с друга.

На мен ми се получи такава разлика,като го правя от компютъра.Дава една цена и като го букваш скача цената.А когато е през мобилното от таблета е по ниската цена и така остава.Но пък тогава не можеш да платиш през пей пал

Връзка към мнение

Предполагам пропускам нещо, но нека попитам знаещите - при запазване на хотел при  всеки код излиза, че намалението не важи при пейпал плащане, а същевременно пейпал в паунди е най-изгодно?!? Избирам пейпал>паунд и ме връща с обясненение,че кодът не важи при тази опция...

IMG_0408.PNG

Връзка към мнение

В момента има активен код USEURBEST за 3 нощувки до 6000 намаление. Примерно за Рим в хотел Portamaggiore цената за двойна стая на 3 нощувки излиза 60 евро преди плащането.  Още не сме го пробвали този хотел. Може и да не става, но цената му е супер.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 11 часа, stanislavpp каза:

 

Предполагам пропускам нещо, но нека попитам знаещите - при запазване на хотел при  всеки код излиза, че намалението не важи при пейпал плащане, а същевременно пейпал в паунди е най-изгодно?!? Избирам пейпал>паунд и ме връща с обясненение,че кодът не важи при тази опция..

 

Paypal плащане не е активно през мобилното приложение, а кода е за позлване само през него.

Връзка към мнение

Хотел Athena в Рим през ноември е на много ниски цени. Може би е благодарение на error fare + кодовете на MakeMyTrip. Например тройна стая в периода 01.11.2017 - 04.11.2017 струва около GBP 30 общо за трите нощувки. За двойна и единична стая е още по-евтино, но за много дати показва цена и после излиза sold out. Но има много възможности през ноември. В никакъв случай не изглежда достатъчно добър хотел, но пък е доста евтин.

Редактирано от koliob
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.