Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 12 минути , nadeto_nn каза:

От одеве се пробвам да платя един хотел и не мога да разбера защо не ми дава. За първи път ползвам приложението. Дава ми това:

Coupon not applicable with this payment option

 

Може да има изискване за начин на плащане.

Пробвах през твоя линк и ме допусна до плащане с карта. Сваля ми цената с 1852 рупии до 3698 за двете нощувки и вероятно плащането ще мине. При мен предложеният купон е BESTDEAL.

 

Между другото, при 3, а не 2 нощувки в същия хотел се задейства друг купон - Applied USEURBEST . Get 60% upto Rs 6000 off. - и цената става доста по-приятна - 3408 за 3-те нощувки.

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар
преди 9 часа, nadeto_nn каза:

Това ,което ти дава ,излиза в един прозорец  непосредствено преди

плащането.Избираш горната опция,където цената е само с една рупия по висока и всичко е ок.Няколко пъти и при мен се получи така,не знам защо,реално няма голяма разлика в сумата.

Връзка към коментар

Благодаря на всички, за 3 нощувки наистина е много добре, но няма как. В крайна сметка от много опити си обърках резервацията, мина ми плащането, но платих двойна стая за един, за две нощувки, а на мен ми трябваше за 2-ма. Сега не знам какво да правя, дано да са отзивчиви от сайта :D

Връзка към коментар

Как решавате проблема с лимита от 5 резервации с кодове на 30 дни ? Вчера ми изскочи съобщение, точно преди да платя, че съм чукнал лимита на резервации и ми предложи да продължа без код, а цената става доста по висока :) Пробвах с друг акаунт, но същата кредитна карта, не сполучих. Трябва да имам друга кредитна/дебитна карта?

Връзка към коментар

Уау! Мерси за съвета, още тази вече ще го пробвам, ако успее наистина да смъкне още 10% надолу, това направо няма да е за вярване! :) Аз се засилих да си правя виртуални карти с number26 ...

Връзка към коментар

Нещо обаче не успявам да открия през мобилното приложение начин да платя с paypal, а ми изскочи код MMTIH6, който смъква 4000inr от цената. Като пробвах да го въведа в сайта не ми го прие, а и през сайта постоянно се оплаква, че номерът ми е невалиден :)

Връзка към коментар
преди 16 минути , noshtna_ptica каза:

Аз получих SMS, че ако си инсталирам моб. приложение, получавам 1100 Wallet Cash.

С бг номер ще ги получа ли или да не се хабя?

Аз навремето ги получих без индийски номер, така че слагай смело.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

преди 38 минути , noshtna_ptica каза:

Аз получих SMS, че ако си инсталирам моб. приложение, получавам 1100 Wallet Cash.

С бг номер ще ги получа ли или да не се хабя?

На какьв номер получи смс?

Връзка към коментар

Регистрирах се и аз в ММТ и получих на мейла линк "Verify your account". Като цъкна на него, ми излиза "This link to verify your Email is invalid". Така ли беше и при вас или само мен не ме харесва нещо?

Връзка към коментар
преди 13 часа, noshtna_ptica каза:

Аз получих SMS, че ако си инсталирам моб. приложение, получавам 1100 Wallet Cash.

С бг номер ще ги получа ли или да не се хабя?

И аз пробвах,но без индийски номер не става.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам колко от вас следят индийската икономика, но от 1 Юли цялата им система за данъци ще бъде преобразена сериозно.

Изобщо не е изключено цените на резервациите да скочат значително след нововъведенията, т.като ММТ имат горчив опит от миналата година в тази насока, когато бяха решили да не облагат с всички нужни данъци продуктите, които продават.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нали сега идват топли дни,за почитателите на Слънчев бряг - предложение за дълъг уикенд за под 20лв за нощувка.Ако имате пари в портфейла,а пък ако платите през пей пал за още по-малко:).

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 26 минути , Мари Николова каза:

Нали сега идват топли дни,за почитателите на Слънчев бряг - предложение за дълъг уикенд за под 20лв за нощувка.Ако имате пари в портфейла,а пък ако платите през пей пал за още по-малко:).

Този хотел съм го виждал за под 3800 рупи ,но трябва дебнене и цената става 7лв на нощ.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тези пусти индийци, при маркиране на стая за трима възрастни ми дават стандартна стая, а не тройна. В крайна сметка я буукнах, написах един "възмутен" имейл на хотела и ми дадоха тройна стая за същите пари и вместо 500 евро ще платя 300. Мисля, че си е добра сделка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Божидар каза:

Този хотел съм го виждал за под 3800 рупи ,но трябва дебнене и цената става 7лв на нощ.

Да,виждала съм го и на по-ниски цени(чак  7лв- не),когато кода беше GOEUROPE.И аз го чакам да се появи отново:)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.