Прескочи до съдържание

Официална тема за поръчки на календари!


Препоръчани мнения

>>> Форма за поръчка на календари <<<

 

Благодаря на всички, които изявиха желание да купят нашия календар за 2016. Помогна много да се ориентираме в тиража, дано не сме се подценили/надценили, че лошо  :)

 

Очакваме поръчката да е изпълнена в близките 1-2 седмици и след това поетапно да започнем доставките. 

 

Всички магеланци, чиито снимки влизат в календара ни за 2016, ще получат по едно безплатно копие чрез метод на доставка, посочен от тях. За настолния календар това са: SMSIX, ruwenzogy, Oshko, cck, Rumiana, Tedy, Роца, П. Кръстев, мая, Сю_, Mary. За стенния календар това са: neuromancer, cck, Tedy, ruwenzogy, Георги, Rumiana, Oshko, Bled, Роца, krasen_denev, Фичо, SMSIX, Зани. Моля, всеки от тях да очаква да се свържа скоро на лично съобщение с него и да поръчва през формата, само ако иска допълнителни бройки календари. 

 

Всички, които са заявили календари в другата тема, както и тези, които ми пратиха лично съобщение, имат гарантирани календари, ако се възползват от правото си до 15.11.2015. След това останалите бройки ще се разпределят на принципа "Кой превари, той завари".

 

Цени:

 

Настолен календар: 5лв(2.5€) с ДДС или 150 магелански мили

Стенен календар: 12лв(6€) с ДДС или 350 магелански мили

 

В цената не е включена доставка. 

 

Доставка: 

 

Цената за доставка зависи от теглото на поръчаните календари. Ориенитировъчно, сложете 350гр за стенен и 150гр за настолен. В рамките на България начините за доставка са 3:

 

- На живо на някоя от следващите магелански срещи  :) Доставката в този случай естествено е безплатна;

- До офис на Еконт Експрес. Най-икономичната куриерска услуга - за един комплект календари би трябвало да е под 5лв;

- До адрес чрез Еконт Експрес - малко по-скъпа доставка, но директно до вашата врата. 

 

Няма да сме магеланци, ако не свалим малко от коричните цени на Еконт, така че можете да сте 

сигурни, че доставката ще е по-евтина от посоченото в сайта им, но не мога да ви кажа с колко точно  :)

 

За магеланците от чужбина ще се ползват препоръчаните услуги на Български Пощи. Ако желаят някоя по-рентабилна услуга, от рода на DHL, TNT и т.н., нека го впишат във формата за поръчка, за да уточним подробностите. 

 

Полезни връзки: 

 

Еконт - Куриерски тарифи

Еконт - списък на офисите

Български пощи - калкулатор на цени

 

Заплащане: 

 

Ще се използва услугата Наложен платеж на Еконт, т.е. плащате чак след получаване и преглед на пратката. За магеланците от чужбина има възможност за заплащане чрез Paypal (по гореспоменатите цени в евро), ще се свържа допълнително с тях за подробности. 

 

Форма за поръчки:

 

Създадохме форма за поръчки, която може да намерите >>>ТУК<<<

 

Ето информация как да попълните полетата във формата:

 

Потребител: Потребителското ви име. Ако сте логнати във форума, полето ще е попълнено автоматично. Ако сте нерегистрирани, моля въведете истинското си име. 

 

Имейл адрес: Тук също автоматично ще е въведен имейлът, който сте ползвали при регистрация във форума. Ако сте нерегистриран, въведете истински имейл. 

 

Реално име: Въведете истинското си име и фамилия. Необходими са за адресиране на поръчката. 

 

Телефон: Въведете реален телефон. Също е необходим, за да разберете кога е доставена поръчката.

 

Плащане: Въведете метод за плащане. Възможните варианти са Наложен платеж на Еконт, на живо, Paypal и магелански мили.

 

Начин на доставка: Възможните варианти са офис на Еконт, точен адрес, на живо и друго.

 

Брой стенни (12лв): Колко броя от стенните календари желаете.

 

Брой настолни(5лв): Колко броя от настолните календари желаете. 

 

Обща сума: Общата сума на поръчката ви. 

 

Детайли: Тук попълнете адреса за доставка, офиса на Еконт (ако сте избрали този метод), както и всяка допълнителна специфична информация за поръчката, например ако желаете DHL и т.н. 

 

сeдем по седем=? 49. Анти-спам бот въпрос е това. 

 

Ето 2 примерни попълвания на формата: 

 

2015-11-03_01-12-15.png

 

 

2015-11-03_01-13-58.png

 

След заявка няма да получите потвърждение на имейл/телефон, че поръчката ви е приета. Общо взето, ако всичко е наред, просто очаквайте смс от Еконт. Пощадете ме, сам човек, трудно може да се оправи да потвърди всичко на толкова хора  :) Формата е обвързана с пускане на теми във форума, така че ако след пускане на заявката ви изпише, че е приета успешно, значи е така. 

 

Ако има нещо неясно и въпроси - стреляйте.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Аз, понеже все не съм доразбрала :blush: , да задам въпрос:

 

Декември и януари ще съм за по известно време в София, но вероятността да уцеля датите на сбирките е малка. А до Белгия не си струва да се изпращат, ще си ги ползвам и подарявам в България :) Може ли да си ги получа и платя на живо по друго време и на друго място извън сбирките.

Връзка към коментар

Аз, понеже все не съм доразбрала :blush: , да задам въпрос:

 

Декември и януари ще съм за по известно време в София, но вероятността да уцеля датите на сбирките е малка. А до Белгия не си струва да се изпращат, ще си ги ползвам и подарявам в България :) Може ли да си ги получа и платя на живо по друго време и на друго място извън сбирките.

 

Нали все ще имаш някакъв адрес в София? :) По принцип не е проблем, единственото което ме притеснява е мащаба на цялата работа, защото не мога да се разбирам със 100-ици хора лично да им предам календарите. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз мога да предложа, да го поръчаш до някой друг от форума - например аз мога да помогна, да го пратят при мен, а пък ти когато можеш, да минеш да си го вземеш

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това е идея, за която ти благодаря. Още нямам точни дати за декември, но със сигурност ще е между 10 и 20. Не по-рано и не много по-късно, защото за Коледните празници трябва да сме в Белгия.

 

Моята поръчка е ясна: два стенни и един настолен за сега. Предполагам, че ако се наложи, мога да увелича бройката с още 1 - 2?

Връзка към коментар

Това е идея, за която ти благодаря. Още нямам точни дати за декември, но със сигурност ще е между 10 и 20. Не по-рано и не много по-късно, защото за Коледните празници трябва да сме в Белгия.

 

Моята поръчка е ясна: два стенни и един настолен за сега. Предполагам, че ако се наложи, мога да увелича бройката с още 1 - 2?

 

Просто уточни датите за доставка в съобщението за подробности. Ще гледаме да се съобразим :)

 

Може да увеличиш бройката, стига да има останали бройки :) Тиража е колкото бяха предварителните заявки в другата тема + малко отгоре. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моята поръчка е 2 стенни и 2 настолни. Тъй като ще съм в София между Коледа и Нова Година, възможно ли е да взема календарите от някъде и да платя? Малко ми е сложно с адреси, затова ще съм много благодарна, ако може да стане. Да попитам също: ако мога да ги взема лично, във формата да пиша "на живо" ли?

Редактирано от Ushakal
Връзка към коментар

Моята поръчка е 2 стенни и 2 настолни. Тъй като ще съм в София между Коледа и Нова Година, възможно ли е да взема календарите от някъде и да платя? Малко ми е сложно с адреси, затова ще съм много благодарна, ако може да стане. Да попитам също: ако мога да ги взема лично, във формата да пиша "на живо" ли?

 

Да, ако можеш да го вземеш лично, пишеш на живо :) Има възможности, има и известна гъвкавост, вярвам че особено за хората от чужбина, които са за няколко дни тук ще можем да се разберем и да се видим. Все пак ще е добре, ако имаш някой приятел/познат, който може да приеме поръчката, ако случайно аз не съм между празниците в България. За сега май ще съм си там, но знае ли се...

Връзка към коментар

Да, ако можеш да го вземеш лично, пишеш на живо :) Има възможности, има и известна гъвкавост, вярвам че особено за хората от чужбина, които са за няколко дни тук ще можем да се разберем и да се видим. Все пак ще е добре, ако имаш някой приятел/познат, който може да приеме поръчката, ако случайно аз не съм между празниците в България. За сега май ще съм си там, но знае ли се...

Много ти благодаря! ще попълня сега формата, а като наближи времето, пак ще попитам.

Връзка към коментар

Ей, Основател, тези магелански мили съвсем се обезцениха! Според довчерашният неофициален курс на "Магурата" 150 милки се обменяха за 5 евро, а днес цената им се срива двойно?!? Цецо, ти ли си замесен? :lol:

Връзка към коментар

Изпратих формата за доставка, но от нетърпение забравих да уточня, че между 15 и 23 ноември няма да съм в България и ако пристигне пратката по това време няма кой да я вземе. :( Отново ли да пусна заявката с това уточнение и няма ли да се дублира така поръчката, не знам какво да правя? :( Ех, че я свърших...

Връзка към коментар

Е не! От първия път успях да направя поръчка  :lol: Жоро, ти ли се отпускаш, мен ли ме е налегнала носталгия не знам, но ми е странно...

 

Абе развиваш се явно...или е по юзер френдли схемата :)

 

Здравейте,

през телефона не ми се отваря формата за поръчка. Android 5.1.1. Няма достъп до друга OS в момента. Какъв може да е проблема ?

 

Пробвай през пълният формат на сайта, а не през мобилната тема. Иначе не е тупнал тъпана, като имаш достъп до компютър, тогава :)

 

Ей, Основател, тези магелански мили съвсем се обезцениха! Според довчерашният неофициален курс на "Магурата" 150 милки се обменяха за 5 евро, а днес цената им се срива двойно?!? Цецо, ти ли си замесен? :lol:

 

Къде го тоя магураджийски курс да изсипя няколко милиона и да направя инфлацията? :) Не помниш какво коментирахме в другата тема, че за по-големите артикули курса е по-изгоден. Естествено, ако на някой не му достига някоя и друга миля може да се направи някакво временно изключение, но ако има неточен курс, той е по-скоро в посока уизките ваучери, от колкото в обратната.  

 

Изпратих формата за доставка, но от нетърпение забравих да уточня, че между 15 и 23 ноември няма да съм в България и ако пристигне пратката по това време няма кой да я вземе. :( Отново ли да пусна заявката с това уточнение и няма ли да се дублира така поръчката, не знам какво да правя? :( Ех, че я свърших...

 

Няма проблем, ще го добавя като забележка в поръчката ти. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Георги - къде мога да намеря PayPal линка за плащане? Календарите ми ще са 22 лв. и доставката с Български пощи по изчисления от сайта 16 лв. Това на веднъж ли трябва да се плати? Благодаря.

Връзка към коментар

Готово :-)
Ако някой, както мен, ще си взема календарите "на живо", в детайли да напише нещо по-дълго от 10 символа, в противен случай излиза съобщение, че съобщението е твърде кратко. 

Връзка към коментар

Георги - къде мога да намеря PayPal линка за плащане? Календарите ми ще са 22 лв. и доставката с Български пощи по изчисления от сайта 16 лв. Това на веднъж ли трябва да се плати? Благодаря.

 

Който пусне заявка за плащане чрез Пейпал ще получи допълнителни инструкции в лично съобщение :) Търпенеи малко. 

 

Готово :-)

Ако някой, както мен, ще си взема календарите "на живо", в детайли да напише нещо по-дълго от 10 символа, в противен случай излиза съобщение, че съобщението е твърде кратко. 

 

Оф, тъп малоумен скрипт.Ще гледам да го махна това ограничение, но няма да е днес. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.