Прескочи до съдържание

Официална тема за поръчки на календари!


Препоръчани мнения

Еконт имат и Пощенска услуга, но не се претрепват да я предлагат, защото до 0.5 кг. струва 1.50 лв. Убеждаваха ме, че била несигурна, може и така да е, разносвачът да остави пратката просто така някъде във входа, но ако е за получаване в офис, не е рискова. Даже и СМС пускат на получателя. Проблемът е, че е подходяща само за настолните календари, пликът е за А4.

Връзка към мнение

Не знам за останалите магеланци, но след всички усилия които направихте за тези календари, мисля че цена от 5 лв за доставката не е проблем и едва ли е необходимо да си трОшите още време и нерви за няколко стотинки. Разбирам, че въпросът е принципен ;) .  

 

Та, за да не съм многословна, пускайте ми поръчката на стандартната цена на Еконт до офис. :) както съм го написала.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Еконт имат и Пощенска услуга, но не се претрепват да я предлагат, защото до 0.5 кг. струва 1.50 лв. Убеждаваха ме, че била несигурна, може и така да е, разносвачът да остави пратката просто така някъде във входа, но ако е за получаване в офис, не е рискова. Даже и СМС пускат на получателя. Проблемът е, че е подходяща само за настолните календари, пликът е за А4.

 

Да, за тези поръчки, които имат само настолен, тази услуга ще се ползва :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 Само че се оказа, че при нас ситуацията е такава, че изисква да налепя техни банери тук-там по сайта, а и да изготвям всяка една товарителница ръчно, което пък предполага много грешки. 

 

Гоше,пускай смело поръчките и не се ядосвай за 80 стотинки разлика.То пък бива да налепим сайта с банери за някакви си 20%. Ще дойде ден,в който ще плащат за да транспортират магеланските пратки и то скоро....!!! :)

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Ако подготвяш сам товарителница без линк от банер, имаш отстъпка, която е 5%. Има някаква хватка, че можеш да наливаш директно съдържание в товарителницата с екселски файл, но не съм задълбавала в това и не знам как става.

 

Пощенските пратки се отнасят за пратки офис-офис, като ползваш всички екстри на куриерските пратки: опаковка, смс, наложен платеж, до 20 кг.

 

Куриерска пратка е офис-адрес, за доставка до адрес няма пощ.пратка доколкото ми е известно.

 

Цената на пощ.пратка е 4.00 лв. + някакви стотинки. Куриерската е около 6.20 и това са цени ако подготвяш сам товарителницата.

Връзка към мнение

И аз мисля, че 5 лева не са проблем, та чак такива гимнастики :unsure:

На мен ми ги пусни както искаш, само да пристигат вечеееее ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има още налични календари, не се притеснявайте. Даже са предвидени и няколко бройки, ако има проблеми с доставките и т.н., които ще се дадат след като всички текущи поръчки са изпълнени. Но календари за момента има. 

Връзка към мнение

А поръчаните кога ще си ги получим?

 

До края на другата седмица трябва да са останали само единични проблемни поръчки недоставени. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз забравих вече - поръчах ли или само се канех да поръчам?Да не би да съм забравила и да си чаааакам?:(

Връзка към мнение

Аз да попитам за плащането с Пейпал, още не съм получила координати... кога се очакват? (или пак съм бляла някъде :) )

Връзка към мнение

Аз забравих вече - поръчах ли или само се канех да поръчам?Да не би да съм забравила и да си чаааакам? :(

 

Поръчала си :)

 

Аз да попитам за плащането с Пейпал, още не съм получила координати... кога се очакват? (или пак съм бляла някъде :) )

 

Не си бляла, ще пиша лични съобщения на пейпалците скоро. Просто обема е доста голям за непрофесионалист в областта и си отнема време. Вярвам, че няма да има хора, които да посрещнат новата година без календари, това е важното :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

...

 

След заявка няма да получите потвърждение на имейл/телефон, че поръчката ви е приета. Общо взето, ако всичко е наред, просто очаквайте смс от Еконт. Пощадете ме, сам човек, трудно може да се оправи да потвърди всичко на толкова хора  :) Формата е обвързана с пускане на теми във форума, така че ако след пускане на заявката ви изпише, че е приета успешно, значи е така. 

 

Ако има нещо неясно и въпроси - стреляйте.

 

 

Поръчах на 16.11.2015г. ама още ги няма.  Не, че ми трябват на момента, ама да не съм объркал нещо. Предварително се извинявам, ако някъде пише за сроковете на доставка и аз не съм го допрочел.

Връзка към мнение

Аз само бях пуснала заявка за бройки  , но не съм пуснала официална форма за поръчка, защото си мисля да присъствам на коледната магеланска сбирка. Та да не би нещо да не съм разбрала и единствено това да е начина за получаване на календарите ??????

Връзка към мнение

Поръчах на 16.11.2015г. ама още ги няма.  Не, че ми трябват на момента, ама да не съм объркал нещо. Предварително се извинявам, ако някъде пише за сроковете на доставка и аз не съм го допрочел.

 

Тъкмо няколко мнения по-нагоре писах, че болшинството календари ще са доставени до края на другата седмица :) В момента ги имат само хората, които бяха на последната среща, както и няколко тестови бройки по куриер да видя да не ги мачкат много и т.н.

 

Аз само бях пуснала заявка за бройки  , но не съм пуснала официална форма за поръчка, защото си мисля да присъствам на коледната магеланска сбирка. Та да не би нещо да не съм разбрала и единствено това да е начина за получаване на календарите ??????

 

Да, трябва да пуснеш формата и да запишеш в нея, че ще си ги вземеш на коледната среща. Първоначалните заявки бяха само да се ориентирам в тиража и не гарантират нищо. 

Връзка към мнение

Един приличен процент от пратките са почти готови да поемат по пътя, само да потвърдим от тестовата партида дали всичко е ок :)

 

2015-11-26_00-00-48.png

 

 

 

Остават: 12 настолни, 11 стенни

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Георги, благодаря за обясненията за пейпала :) (страхувах се, че го е имало написано някъде и съм го пропуснала)

Връзка към мнение

Всички поръчки до момента, че и някой предстоящи ще са изпълнени. Ще ви кажа със сигурност кога теглим чертата, в момента има още малко останали :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря за бързата пратка, Горги. От Еконт имам съобщение, че календарът е пристигнал, но в понеделник ще имам възможност да си го взема. Нали може?

Редактирано от rdd
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.