Прескочи до съдържание

Официална тема за поръчки на календари!


Препоръчани мнения

Малко статистика - до този момент поръчките са точно 100, 70% от тиражите са заявени. 

 

Иначе самите календари ме чакат в колата ми в София, като се прибера в неделя, другата седмица лека полека почваме доставките. 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Малко статистика - до този момент поръчките са точно 100, 70% от тиражите са заявени. 

 

Иначе самите календари ме чакат в колата ми в София, като се прибера в неделя, другата седмица лека полека почваме доставките. 

Ихааа, нямам търпение :)

Връзка към мнение

Срока, в който първоначално заявилите имаха приоритет изтече. Календари има още налични, така че, давайте, кой превари, той завари :)

Връзка към мнение

В предишната тема бях поръчал 2+2 календара. Изпуснах срока за потвърждение - днес целия ден е 16.11.2015.

направих нова поръчка - попълних формата. :)

Ако дойдат 2+2 и още един един път 2+2 - няма да ги върна. Ще взема всичките.

Снимките са готини, сигурен съм че и календарите ще са такива.

Чудесни довавки към новогодишните подаръци или ... пък да продам няколко на черно :)

Връзка към мнение

В предишната тема бях поръчал 2+2 календара. Изпуснах срока за потвърждение - днес целия ден е 16.11.2015.

направих нова поръчка - попълних формата. :)

Ако дойдат 2+2 и още един един път 2+2 - няма да ги върна. Ще взема всичките.

Снимките са готини, сигурен съм че и календарите ще са такива.

Чудесни довавки към новогодишните подаръци или ... пък да продам няколко на черно :)

 

Предишната поръчка не те обвързва, но и съответно не гарантира нищо, тя беше просто да се прецени какъв да е тиража, но не се знаеше цена и такива неща, няма как да искам да е обвързващо :)

 

А иначе няма крайни срокове, в момента има още календари, поръчвайте на воля, периодично ще инфоримирам колко остават. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз си дадох поръчката 2 + 2 и пак да попитам: ще бъда в София от 24 декември до 4 януари, има ли начин да да взема от някой календарите, тъкмо ще се запозная и с магеланец, че като гладам скоро няма да ми се отдаде.  

Връзка към мнение

Аз си дадох поръчката 2 + 2 и пак да попитам: ще бъда в София от 24 декември до 4 януари, има ли начин да да взема от някой календарите, тъкмо ще се запозная и с магеланец, че като гладам скоро няма да ми се отдаде.  

 

Aз не планирам пътуване в този период, така че ако те устройва мога да взема календарите за теб и да ти ги предам, когато си тук.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз си дадох поръчката 2 + 2 и пак да попитам: ще бъда в София от 24 декември до 4 януари, има ли начин да да взема от някой календарите, тъкмо ще се запозная и с магеланец, че като гладам скоро няма да ми се отдаде.  

 

Аз също би трябвало да съм на линия в този период :)

 

Оставащи наличности: 22 настолни, 18 стенни

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много ти благодаря, mililia! Оценявам жеста ти. Ще ти пиша на лични


Георги, много благодаря и на теб! Ще ми е много приятно и да се запознаем

Връзка към мнение

Здравейте! Днес разбрах, че моята приятелка ще си ходи в България за празниците, (23 декември - 9 януари). За няколко дена ще бъде в София, дали ще може някой от вас да вземе календарите, които съм поръчала и да й ги даде? Също така ще пратя и коледния подарък по нея, та може да предаде и него.

Връзка към мнение

Здравейте! Днес разбрах, че моята приятелка ще си ходи в България за празниците, (23 декември - 9 януари). За няколко дена ще бъде в София, дали ще може някой от вас да вземе календарите, които съм поръчала и да й ги даде? Също така ще пратя и коледния подарък по нея, та може да предаде и него.

 

Супер :)

Връзка към мнение

хайде не останаха, поръчах още 1+1 :) пък Основателя може да помисли и за търг за последните бройки :) тъй де, който е блял да плаща :)

Връзка към мнение

хайде не останаха, поръчах още 1+1 :) пък Основателя може да помисли и за търг за последните бройки :) тъй де, който е блял да плаща :)

 

Трябваше да ги направим по уизки цени, да станеш шашав в кой ден, и в колко часа, колко ще струва календара :)

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Доставка: 

 

Цената за доставка зависи от теглото на поръчаните календари. Ориенитировъчно, сложете 350гр за стенен и 150гр за настолен. В рамките на България начините за доставка са 3:

 

- На живо на някоя от следващите магелански срещи  :) Доставката в този случай естествено е безплатна;

- До офис на Еконт Експрес. Най-икономичната куриерска услуга - за един комплект календари би трябвало да е под 5лв;

- До адрес чрез Еконт Експрес - малко по-скъпа доставка, но директно до вашата врата. 

 

Няма да сме магеланци, ако не свалим малко от коричните цени на Еконт, така че можете да сте 

сигурни, че доставката ще е по-евтина от посоченото в сайта им, но не мога да ви кажа с колко точно  :)

 

За съжаление удрям на жесток камък с очакванията да сваля цената на доставката. Номерът е следният: като сключиш договор с еконт, може да подготвяш товарителници с 20% отстъпка. Само че се оказа, че при нас ситуацията е такава, че изисква да налепя техни банери тук-там по сайта, а и да изготвям всяка една товарителница ръчно, което пък предполага много грешки. Тези от вас, които получиха календарите на срещата видяха, че има много ръчна работа, която трябва да се оптимизира, ако искаме да има малко или никакви грешки. През електронния офис на еконт може да се подготвят товарителници доста автоматизирано, но там изглежда отстъпката не важи.

 

Ще ги попитам утре дали има някаква отстъпка, ако сам си подготвям товарителниците, чух че и такава опция има, но не очаквам чудеса. 

 

Алтернативата е да се ползва външна услуга, например на OLX: http://olx.bg/courier/, но хич не съм на кеф да давам вашите данни на тях без изрично първоначално позволение, а и пак, говорим за доста поръчки, които трябва да се обработят ръчно.

 

Евентуално за догодина може да помислим модула им да се сложи към формата за поръчка и всеки сам да си генерира товарителницата, но вече е твърде късно за това. 

 

При всички положения в най-масовия случай говорим за спестяване от 80ст на човек, така че не е крайна драма, но просто душата ме боли от време на време, когато трябва да се плаща повече от колкото е необходимо...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам ли шанс да ги получа моите до края на седмицата? Много ми се искаше да ги вземат родителите ми преди пътуването насам.

 

Разбира се, записал съм си го, може би още в сряда, най-късно в четвъртък ще ги имат. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.