Прескочи до съдържание

Официална тема за поръчки на календари!


Препоръчани мнения

Благодаря за бързата пратка, Горги. От Еконт имам съобщение, че календарът е пристигнал, но в понеделник ще имам възможност да си го взема. Нали може?

И аз получих съобщение и ще взема моите в понеделник. Няма как - офисът на Еконт е до работата ми, а не до дома ми.

Връзка към коментар

Току-що си взех календарите! Благодаря на всички магеланци, на участниците със снимки и най-вече на организаторите на идеята. Сега цяла година ще се любувам и мечтая за местата, посетени от магеланците. А може и да посетя някое. :)

Чувствам се горд собственик на Първото издание на Магеланските календари!  :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Получени! Надминаха ми очакванията - календарите са чудесни! :) Толкова, че чак забравих разочарованията, че в някой месец няма съвпад с моя фаворит ;) Пък и всички те са на коричката :D

 

Георги и помощници, имате специалните ми Благодарности за многото часове отделени от личното ви време!

 

Даа, Първо издание! Захилила съм се ей така :D :D :D и знам, че днес ще си ги гледам много пъти! 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Благодарности на всички за положения труд и инициатива.На фотографите,на Тони за съдействието тези календари да ги има в този вид и с това качество...и на Георги за инициативата и всичко,това което прави за Магеланци.Макар да поръчах само стенен,изглежда страхотно!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Браво! Браво! Браво! На авторите,на всички , които са положили своя жар и сърце в изготвянето на календарите!

Не знам как събрах смелост да участвам,но не съжалявам за миг да се наредя до невероятните снимки, магеланци!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

А-а-а, пристигнаха! Днес сутринта се беше извила километрична опашка пред Еконт. Но още като ме видяха, попитаха: "Вие за календарите ли...?". И ползвах приорити. :)

Благодаря за доставеното едногодишно удоволствие и наслада! Догодина пак!

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Радвам се, че отзвука е положителен, че е може би най-мащабното нещо, с което съм се захващал след началото на форума, и което си признавам в определени моменти ми дойде леко нанагорно :)

 

Остават още по 9 броя от двата календара. Поръчките за куриери пуснати утре ще се изпратят до сряда, нови поръчки след това ще са след 16-и декември. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

И аз да информирам,че си получих календарите. В прекрасно и съвършено състояние. Особено настолния много ми харесва, големия също, но ще си ползвам малкия, големия го давам на мъжо да си го сложи зад бюрото и да се надува. С нетърпение чакам и догодина, където мислим да участваме, така за кеф. Та, Благодаря за идеята на Жоро и на задфотографните устройства за прекрасните снимки.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря за календарите. Днес и аз ги получих.

 

Травеолани, този който изпраща казва на куриера кой поема разходите по доставката - изпращачът или получателят. И двата варианта са възможни.

Редактирано от achieva
Връзка към коментар

Календарите са получени. :)  Страхотни са!

Благодарности към всички "виновници", споделили частица от преживяното с нас и към онези, които помогнаха тези красоти да стигнат домовете ни! Желая нови вълнуващи пътешествия и споделени емоции! :hi:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Въпросче - при изпращане с Еконт, кой плаща разходите по доставката - изпращащият или получателят?

 

В конкретния случай, доставката се поема от получателя. В противен случай трябваше да е калкулирана в цената на календарите, а това нямаше да е честно за тези хора, които си ги взимат на живо :)

 

Иначе Еконт са доста гъвкави и може да се раздели процентно между изпращач, получател, че и трети човек даже...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.