Прескочи до съдържание

Официална тема за поръчки на календари!


Препоръчани мнения

Похвалвам се, че и аз си взех календарите, прекрасни са!!!

Идея си нямам колко и какъв труд е паднал, но знам, че не е малко. 

Сърдечни благодарности към всички, които създадоха и организираха тази красота да влезе в домовете ни!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

В конкретния случай, доставката се поема от получателя. В противен случай трябваше да е калкулирана в цената на календарите, а това нямаше да е честно за тези хора, които си ги взимат на живо :)

 

Иначе Еконт са доста гъвкави и може да се раздели процентно между изпращач, получател, че и трети човек даже...

Мерси. А с коледните подаръци по същия начин ли стоят нещата - доставката се поема от получателя?

Връзка към коментар

Мерси. А с коледните подаръци по същия начин ли стоят нещата - доставката се поема от получателя?

 

При коледните подаръци е обратно, там се поема от изпращача.

Връзка към коментар

И аз получих календарите - прекрасни са! Много са хубави и много ми харесва идеята, че на кориците има  снимки различни от тези в календара, така например видях любимата ми снимка на велосипеда от Гент, открих дори и моята снимка, с която участвах. Благодаря за положения труд, страхотни са!  B)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз получих календарите - прекрасни са! Много са хубави и много ми харесва идеята, че на кориците има  снимки различни от тези в календара, така например видях любимата ми снимка на велосипеда от Гент, открих дори и моята снимка, с която участвах. Благодаря за положения труд, страхотни са!  B)

 

Бях споменал и по-рано, на кориците има по една снимка от всеки един участник. Ако още някой се чуди защо са такива кориците :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да попитам, моето календарче тръгна ли вече по оторизирания пощальон, или още седи на склад? :)

Тръгна, утре ще е при пощальона :)

Редактирано от Гергана Пенина
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, бях направил заявка за един стенен и един настолен календар в другата тема, но едва вчера се върнахме от голямото пътешествие и 3 седмици не съм следил темата. Дали календарите се още се пазят или са дадени на някой друг?

Връзка към коментар

Предварителната тема не е за поръчки, а само за ориентация колко бройки трябват. Така че си направи поръчка през формата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, бях направил заявка за един стенен и един настолен календар в другата тема, но едва вчера се върнахме от голямото пътешествие и 3 седмици не съм следил темата. Дали календарите се още се пазят или са дадени на някой друг?

 

 

Предварителната тема не е за поръчки, а само за ориентация колко бройки трябват. Така че си направи поръчка през формата.

 

Прав е neuromancer-a, календари има още, така че си направи поръчката и всичко ще е ок :)

Връзка към коментар

E,... Три страници с "Получих ги, ... Страхотни са..."  А моите ги няма. Направо ще се пукна. :)

Ако до края на седмицата не ги получа ще ... блокирам в събота и неделя орлов мост. Така де, това ще е доста по-основателна причина от някои други ... :)

 

Чакам ги с нетърпение. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Бях споменал и по-рано, на кориците има по една снимка от всеки един участник. Ако още някой се чуди защо са такива кориците :)

 

Пропуснала съм тази информация и бях приятно изненадана! Така е уважено всяко едно участие, браво.  :)

Връзка към коментар

Бях споменал и по-рано, на кориците има по една снимка от всеки един участник. Ако още някой се чуди защо са такива кориците :)

 

 

Да, това наистина е супер идея. Поздравления. ... Но все пак имаш и една малка черна точица ... "." ... Ей, толкова малка.  

:) Моите календари ги няма още.

Връзка към коментар

Тези, които не са си ги получили, ще си ги получат утре или най-късно в други ден. Днес бяха пуснати по еконт. Просто бях разделил поръчките на 2 - първо тези с изпращане до офис, после тези с точен адрес. Отзивите са от първите, другите или са за точен адрес или трябваше да доуточнявам детайли с тях - липсващи телефони, имена, адреси и т.н. 

 

Ако до четвъртък има все още неполучени тогава може да почнете леко да се притеснявате, макар че притеснение е силно казано, има заделена малка част от тиража за евентуални проблеми  :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз от няколко дни съм щастлив притежател на 3 бр. календари. Предлагам да запазим по една мостра от всеки вид и след 50 години да направим кавър версия със снимки на същите места тогава.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

И аз от няколко дни съм щастлив притежател на 3 бр. календари. Предлагам да запазим по една мостра от всеки вид и след 50 години да направим кавър версия със снимки на същите места тогава.

Страхотно. :)

Е, аз ще бъда малко над 100 години, така че ще трябва да организирам нещата още от сега... Който ще ми сменя памперсите, ще трябва да ме води и за да снимаме. А аз ще мърморя "Това днешните ... магеланци ли са, ние преди 50 години какви бяхме ..." :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.