Прескочи до съдържание

Официална тема за поръчки на календари!


Препоръчани мнения

То пък, бива, бива , ама пък, чак толкова да ми отива на интериора, не бива. ;)

Много благодаря за прекрасната инициатива на Основателя и на всички, които са автори на страхотните снимки!

 

post-1504-0-26541200-1449056970_thumb.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

И аз ги получих! Страхотни са! :yahoo:

 

Благодарности на всички: на фотографите, на тези, които са избрали снимките, и най-вече на Георги, който сигурно има железни нерви, за да изпрати индивидуално до всеки от нас календарите!  

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Календарите са страхотни! Направо нямам търпение да подаря единия от тях /купих го за подарък на човек, който със сигурност ще оцени невероятните снимки/.

Браво и на Жоро, и на фотографите, и на всички джуджета, благодарение на които идеята се реализира.

И не се помайвайте, снимайте, че да има кадри от декември за следващия календар догодина. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И много секси червена лампа имаш :biggrin:

Не, не е лампа, щорите на прозореца също са червени и за това така изглежда. :)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Страхотни календари! Хиляди благодарности на всички, които участваха в реализацията на тази прекрасна идея! Не мога да им се нарадвам, чудесни са! Още веднъж ви благодаря! :)

Връзка към коментар

Така като гледам, всички които са поръчали през куриерска услуга преди началото на тази седмица, вече трябва да са си получили календарите (без един, с който говорим на лично). Ако не сте - пишете ми :)

 

Тези, които са поръчали в началото на седмицата ще почакат до 17 декември, надявам се не е проблем. 

 

Календари има още, с оглед на нулевите рекламации, запазения тираж също може да се пусне, не ми се смята в момента, но има по около 10-ина бройки от двата със сигурност. 

Връзка към коментар

И аз получих календарите вчера. Прекрасни са! Благодаря на организаторите и на всички, които споделиха прекрасните си снимки и помогнаха идеята за календари да се осъществи.

Връзка към коментар

Възможна ли е смяна на начина на доставка и плащане? :)

 

Разбира се. И ти, и други с подобни проблеми нека ми пишат на лично и ще се разберем :)

Връзка към коментар

И моите са вече тук! Разкошни са!

Щерката веднага придърпа стенния и каза, че е за нейната стая. :)

Още веднъж благодарности за организацията и огромния труд.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Остават 5 броя настолни и 5 броя стенни.

 

Евентуално може да има още единични бройки останали, ще се разбере чак след коледната среща. Пак напомням, че поръчките от последните 2 седмици и следващата включително ще бъдат изпратени най-рано на 17 декември :)

Връзка към коментар

От този момент нататък няма гаранция за изпълнение на бъдещи поръчки. Като мине коледната среща ще съм наясно дали има останали бройки, няма да махам формата за поръчки до тогава, но е възможно тиража да се е изчерпал. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Край. The end. Finito! Тиража е официално изчерпан. Последните поръчки направени от началото на месеца до вчера ще бъдат изпратени във вторник. 

 

Благодаря на всички за добрите думи, че не ми се връща да харесвам всяко едно мнение по отделно :) Монументална задача беше, важното е че повечето хора са доволни, а тези които не са сигурно не си казват :) За догодина ще оптимизираме процеса от начало до край по доста параграфи, но първо малко почивка. 

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Аз чак сега си получих моите и са страхотни! Дори подарих единия още снощи.

Благодаря на всички, които участваха по какъвто и да е начин в създаването им.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Край. The end. Finito! Тиража е официално изчерпан. Последните поръчки направени от началото на месеца до вчера ще бъдат изпратени във вторник. 

 

Благодаря на всички за добрите думи, че не ми се връща да харесвам всяко едно мнение по отделно :) Монументална задача беше, важното е че повечето хора са доволни, а тези които не са сигурно не си казват :) За догодина ще оптимизираме процеса от начало до край по доста параграфи, но първо малко почивка.

 

Добре, че съм наточила зъби /снимки,де/ за догодина.:)
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.