Прескочи до съдържание

Магеланци на концерт


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

преди 2 минути , Здравко Ангел каза:

 

Ааааа, ама нашето е отпреди 2 години. 

Явно темата е била доста забравена! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

Да повдигна малко темата:

Някой купувал ли е от румънския eventim?

Пробвах днес да купя 8 билета за Bon Jouvi в Букурещ, без регистрация. Принципно приема български адрес, телефон, но с картите имах проблем. Последния път уж ми прие DSKWizz Master, но ми изписа да чакам 30 мин, а нито са взети пари, нито имам нещо на ел.поща.

Имаше опция за разпечатване у дома срещу 3 леи / билет. Някой изпробвал ли я е от там?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , lesy каза:

Да повдигна малко темата:

Някой купувал ли е от румънския eventim?

Пробвах днес да купя 8 билета за Bon Jouvi в Букурещ, без регистрация. Принципно приема български адрес, телефон, но с картите имах проблем. Последния път уж ми прие DSKWizz Master, но ми изписа да чакам 30 мин, а нито са взети пари, нито имам нещо на ел.поща.

Имаше опция за разпечатване у дома срещу 3 леи / билет. Някой изпробвал ли я е от там?

Преди месец, купих билети за концерта на Ed Sheeran, като използвах българската версия на eventim, също става. Платих с дебитна карта VISA electron на ПИБ и нямах проблеми. Нещо много важно, трябва да си промениш профилните данни като изпишеш имената си на латиница, за всеки случай и адреса, защото няма да ти изпратят билетите по куриер. Аз имах такъв проблем и след като им пратих мейл ми обясниха, че от румънска страна не изпращат билети на профили изписани на кирилица.

 

Редактирано от twikster
Връзка към мнение

Има разликата в цената на билета - в румънския е 230 леи срещу 67 евро тук. Купувам 8 билета / 5 за нас / и разликата е очевидна. В българсия сайт имам регистрация и съм купувала билети.

Пиша само на латиница.

Редактирано от lesy
допълнение
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Реших да пиша в тази стара тема, защото няма смисъл да отварям нова. Искам да заведа сина на концерт на Бон Джови, той си избра Мюнхен, обаче ми излиза покупка с тикетмастер, само на немски е, искам да попитам какви варианти има за покупка на билети през разни сайтове, аз нямам проблем да платя доставката, само да е сигурно,че ще ми го доставят. Билетите не са евтини, знаете, и се притеснявам да не стане да платя, а да не дойдат. Та, имате ли опит с тях, или ще ми препоръчате ли друго? Трябва да купя билетите, защото едва от няколко дена си обяви датите за европейското турне, а вече билети доста са поизчерпани, притеснявам се да не свършат, докато се натуткам. 

Връзка към мнение

Другият официален вариант  е https://www.eventim.de/bon-jovi-tickets.html?affiliate=TUG&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&kuid=82

двата сайта имат различни наличности билети

 

вероятно няма да имаш проблем с доставката, но ако се притесняваш и искаш да спестиш някое евро виж опция получаване на място или разпечатване вкъщи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На ‎01‎.‎10‎.‎2018‎ г. в 9:04, Граф Вронски каза:

Предната седмица взех два билета:
7 юни - birhtday party in Las Vegas - Céline Dion (и ако взема виза и ме пуснат 😄 )
3 юли - Букурещ - Ed Sheeran

Ако някой друг магеланец има път на там, ще се радвам да се видим. 🙂

Граф Вронски, знаете ли какви са намеренията на Селин Дион  - има ли насрочени концерти в Европа в близките години. Много я харесвам! От кога си мечтая за  шоуто и в Лас Вегас! Но си бях решила, че ще си сбъдна мечтата когато паднат визите. Бях прочела някъде че следите нейните изяви, за това ви пиша. 

Връзка към мнение
Йосиф Милчов
On 10/31/2018 at 12:06 PM, lesy said:

Да повдигна малко темата:

Някой купувал ли е от румънския eventim?

Пробвах днес да купя 8 билета за Bon Jouvi в Букурещ, без регистрация. Принципно приема български адрес, телефон, но с картите имах проблем. Последния път уж ми прие DSKWizz Master, но ми изписа да чакам 30 мин, а нито са взети пари, нито имам нещо на ел.поща.

Имаше опция за разпечатване у дома срещу 3 леи / билет. Някой изпробвал ли я е от там?

Опцията принт ат хоум, е най-добра и моят съвет е да се възползваш от нея. В този вариант получаваш билетите си веднага и не се разправяш с пощи, куриери и т.н. Лично аз винаги така си взимам билет за концерт когато ми трябва, а смея да твърдя, че бая концерти и фестивали съм посещавал из цяла Европа, сега януари даже в Лондон предстои посещение на концерт.

Редактирано от BlackArt77
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Граф Вронски
преди 5 часа, rdd каза:

Граф Вронски, знаете ли какви са намеренията на Селин Дион  - има ли насрочени концерти в Европа в близките години. Много я харесвам! От кога си мечтая за  шоуто и в Лас Вегас! Но си бях решила, че ще си сбъдна мечтата когато паднат визите. Бях прочела някъде че следите нейните изяви, за това ви пиша. 

Да, следя я във Facebook и в Instagram. Засега няма информация за концерти след 8 юни 2019 (последния концерт в Лас Вегас към този момент) след нито в официалния и сайт, нито в двете социални мрежи (които споменах). 

Базирайки се на последните години, предполагам, че би било възможно да направи няколко концерта в Европа догодина лятото.

Като съвет, който бих могъл да дам, е да се регистрирате в сайта и да получавате известия оттам. Ако някъде прави концерт, оттам първо ще се научи. 🙂Аз така преди две години научих за концерта в Антверпен. И веднага задействах покупка на билет. 🙂 Съществува pre-order за членове на клуба, които получават достъп до продажбата на билети, няколко дни по-рано от официалната дата. 🙂 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Аз пък искам да отидем на концерта на Ерос Рамацоти в Рим през март месец, но се чудя дали ще може с бебето (на 10 месеца ще е тогава). Трябва ли да взимам билет и за детето или може да си я държим в ръцете? Някой да е имал подобен казус и да знае повече?

Връзка към мнение

През 2011 или 2012 купих билети за Бон Джови през румънския евентим за концерта в Букурещ. Билетите дойдоха в къщи без никакви проблеми, но вече не се спомням подробности. Само, че ги получихме на посочения адрес - у дома

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Купих билетите през румънския сайт, като смених браузера. Дадох опция за print@home срещу допълнителни 3 леи на билет. 50 евро в eventim.ro  срещу 67 евро в eventim.bg. Платих с Wizz-MC.

  • Харесвам 4
  • Браво 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, oli_mali каза:

Аз пък искам да отидем на концерта на Ерос Рамацоти в Рим през март месец, но се чудя дали ще може с бебето (на 10 месеца ще е тогава).

Извинявам се за офтопика! Не съм сигурен, че за бебе на 10 месеца е полезно да бъде излагано на силни звуци и то продължително време. Може би е добре да се поинтересувате от нивото на шума на концерта, да попитате организаторите техниката, която ще монтират, какви максимални стойности на децибелите ще достигне. Таблица за нивата на шума измерена в децибели (dB)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 3 часа, oli_mali каза:

Аз пък искам да отидем на концерта на Ерос Рамацоти в Рим през март месец, но се чудя дали ще може с бебето (на 10 месеца ще е тогава). Трябва ли да взимам билет и за детето или може да си я държим в ръцете? Някой да е имал подобен казус и да знае повече?

Мисля, че ще зависи от регулациите в страната, както и от самото място на концерта, като че съм мяркала някъде (за UK), че не може деца под 2 годишна възраст, но италианците не ги знам...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
На 6.11.2018 г. в 11:53, lesy каза:

Купих билетите през румънския сайт, като смених браузера. Дадох опция за print@home срещу допълнителни 3 леи на билет. 50 евро в eventim.ro  срещу 67 евро в eventim.bg. Платих с Wizz-MC.

Здравейте, а ще получите ли билетите и по поща? Чудя се от къде да купя и аз 4 билета дали от нашия, дали от румънския сайт... Разликата вече не е кой знае колко, т.к. остава много ограничен избора на билети.

Връзка към мнение
преди 8 минути , RNR каза:

Здравейте, а ще получите ли билетите и по поща? 

По пощата, т.е. истински хартиени билети пращат за 90 евро, мисля, пише го в румънския ивентим, просто отдавна го четох 🙂 И цената се изравнява, почти. Но пък не видях в нашия да има опция "отпечатване вкъщи" 

Редактирано от Niceday
допълване на поста
Връзка към мнение
На 6.11.2018 г. в 14:48, Tedy каза:

Да се похваля с билети за концерт на Ерик Клептън. 🙂

Аууу, завижд, завижд, завииииижд!

 

Нй-най-най-любимото ми парче за целия ми живот:

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 13 минути , Niceday каза:

По пощата, т.е. истински хартиени билети пращат за 90 евро, мисля, пише го в румънския ивентим, просто отдавна го четох 🙂 И цената се изравнява, почти. Но пък не видях в нашия да има опция "отпечатване вкъщи" 

От тук ще ги взимам, стана ми ясно - искам ги на хартия за Коледа да са у нас.

И още един въпрос - ще успеем ли да го видим от "синия" сектор 🙂 ? Че разликата между червени и сини билети е 250,00 лв. Не съм ходила на такова събитие, сега искам да взема билетите за коледни подаръци и да водим децата - на 15 и на 10 г. та заради тях се чудя.

Който е ходил на такива мероприятия, моля да сподели за видимостта 🙂 , докато е време ако трябва да взимам от скъпите билети

Връзка към мнение

RNR

Бях на този площад 2011 година, при 48 градуса жега и пълна липса на сянка... 
Ако не си на оградата на червения сектор, а няма как да бъдеш с децата, е все тая. По-добре по-евтините 🙂 Далечко си е, но екраните се виждат доста добре и са хубави 🙂 Също така няма да бързаш да влизате още в 16 часа, а по-късно, когато става поносима жегата. Водата и сандвичите ще са ви достъпни без да се притесняваш, че ще ви заемат хубавото място, извоювано с "бой". Децата не са малки, но въпреки това препоръчвам синя зона. Сцената ще виждате от всякъде, Джон - на екраните 🙂 Шоуто гарантирано ще е перфектно! 
Аз още се чудя, но бих си взела от румънския за синя зона - достатъчно пъти съм била под сцената 🙂

Редактирано от Niceday
Връзка към мнение

Аз пък се снабдих с билети за Бон Джови за Варшава, защото докато се усетя и свършиха хотелите в Клагенфурт. Получих ги по и-мейла с места и пр.

Днес си взех билети за връщане от Варшава до Бургас, пък още ще дебна райън до Краков - пак от Бургас. За да ги съчетая де, че толкова път, пък да не видими Полска....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 44 минути , Niceday каза:

RNR

........🙂

Niceday ама аз ще купувам за Ед Шийран, и то заради тинейджърката 🙂  Иначе съм голям фен на Бон Джоуви, но като си представя колко ще се изненадат ... предпочитам да е на този риж сладур. Обаче изненадата ще е по-голяма за таткото като чуе, че трябва да ни кара до там 😳 🤪

  • Смея се 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.