Прескочи до съдържание

Магеланци на концерт


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

On 11/6/2018 at 2:48 PM, Tedy said:

Да се похваля с билети за концерт на Ерик Клептън. 🙂

@Tedy, може ли малко повече инфо за този концерт - кога и къде? 🌺

Връзка към мнение
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

Аууу, завижд, завижд, завииииижд!

 

Нй-най-най-любимото ми парче за целия ми живот:

 

Много любима ми е на и на мен. Даже я знам наизуст. 🙂

преди 38 минути , DaBo каза:

@Tedy, може ли малко повече инфо за този концерт - кога и къде? 🌺

В Германия. Провери за билети. Все още има за Берлин, Манхайм и Виена. eventim.de

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
15 minutes ago, Tedy said:

Много любима ми е на и на мен. Даже я знам наизуст. 🙂

В Германия. Провери за билети. Все още има за Берлин, Манхайм и Виена. eventim.de

@Tedy Много благодаря! Гледам, че и Род Стюарт също има концерти. 😀

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

https://www.viennaticketoffice.com/bon-jovi-tickets-369970-en.html

 

https://en.concerts-metal.com/concert_-_Bon_Jovi_-_Tour_2019-62229.html

Надолу вдясно има списък на турнето и може да се избере град. Има и в Букурещ.

 

И разбира се от официалния сайт:  https://www.bonjovi.com/ 

 

И от тук може: https://www.ticketmaster.at/artist/bon-jovi-tickets/1613 

 

Както и от австрийският Eventim: https://www.oeticket.com/tickets.html?affiliate=EOE&fun=search&fuzzy=yes&doc=search&action=grouped&inline=false&suchbegriff=bon+jovi&x10=2&x11=bon+jovi&x14=6&btn=true

 

Билети да искаш. 😉 

Редактирано от aleksandrina
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , aleksandrina каза:

https://www.viennaticketoffice.com/bon-jovi-tickets-369970-en.html

 

https://en.concerts-metal.com/concert_-_Bon_Jovi_-_Tour_2019-62229.html

Надолу вдясно има списък на турнето и може да се избере град. Има и в Букурещ.

 

И разбира се от официалния сайт:  https://www.bonjovi.com/ 

 

И от тук може: https://www.ticketmaster.at/artist/bon-jovi-tickets/1613 

 

Както и от австрийският Eventim: https://www.oeticket.com/tickets.html?affiliate=EOE&fun=search&fuzzy=yes&doc=search&action=grouped&inline=false&suchbegriff=bon+jovi&x10=2&x11=bon+jovi&x14=6&btn=true

 

Билети да искаш. 😉 

Искам, искам!!!! Ама искам да направя севтето и на най-малкия фен, който догодина лятото прави 8. И поради тази причина пренебрегвам мегданя на комшиите и май ще избера място с по-голям избор от седящи места.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

@КолЮ, следвай връзките от официалните сайтове за билети, eventim и ticketmaster също трябва да са ок (вероятно връзките от официалните сайтове водят към тях), но има много вторичен пазар, който слага ултра надценки, дори за концерти които не са разпродадени, така че внимателно. 

 

Garbage са обявени за третия ден на Hills of Rock в Пловдив. 

 

http://podtepeto.com/aktualno/garbage-на-третия-ден-на-hills-of-rock/

 

Вялата реакция на "най-претенциозната" българска публика настрана, те са една от най-естествените групи, които съм гледал два пъти и бих гледал с кеф пак. Шърли определено я бива да създава връзка с публиката, което в днешно време малко изпълнители успяват без да звучат предвзето и изкуствено. Може би при мен предимството беше, че и двата пъти ги гледах в сравнително малки клубове, само с техни фенове. Сега ще е фестивал с много хора, които са пълнеж и ще са там просто защото са купили билета заради друга група, ще видим. 

 

Обръщам внимание, че макар и Шърли да е лицето на Garbage, човекът зад барабаните, Butch Vig, има доста солидна биография като продуцент. Може да се каже, че много от шедьоврите на 90-тарската грънджарска вълна са му минали през ръцете, най-популярен продуциран от него албум е Nevermind на Nirvana. Но не само само те, работил е със Smashing Pumpkins, Green Day, Foo Fighters, Sonic Youth и др. В някоя от класациите беше обявен за най-добрия продуцент в историята, колкото и да са субективни такива класации. 

 

Въобще, за 90s kids според мен е задължителен концерт. 

 

Малко снимки от едно от предишните ми посещения:

 

P1050892.jpg

 

P1050947.jpg

 

P1050972.jpg

 

P1050985.jpg

 

P1060090.jpg

 

P1060180.jpg

 

P1060209.jpg

 

P1060283.jpg

 

 

 

 

По принцип не съм фен на кавърите, но този е страхотен:

 

 

 

 

 

 

 

Редактирано от Георги
  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

И за да е гадно на феновете, разбира се, има дублиране в този ден на концерти. Гарбидж свирят на 30 юни на Хилс Ъф Рок, а Дед Кен Денс свирят пак на 30 юни, но в античния театър в Пловдив.

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Здравко Ангел
Преди 1 час, Йосиф Милчов каза:

И за да е гадно на феновете, разбира се, има дублиране в този ден на концерти. Гарбидж свирят на 30 юни на Хилс Ъф Рок, а Дед Кен Денс свирят пак на 30 юни, но в античния театър в Пловдив.

 

Да, гадна засечка 😞 Ние избираме Garbage, пък ще видим как ще се развият нещата.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 16 часа, Георги каза:

@КолЮ, следвай връзките от официалните сайтове за билети, eventim и ticketmaster също трябва да са ок (вероятно връзките от официалните сайтове водят към тях), но има много вторичен пазар, който слага ултра надценки, дори за концерти които не са разпродадени, така че внимателно. 

 

Garbage са обявени за третия ден на Hills of Rock в Пловдив. 

 

http://podtepeto.com/aktualno/garbage-на-третия-ден-на-hills-of-rock/

 

Вялата реакция на "най-претенциозната" българска публика настрана, те са една от най-естествените групи, които съм гледал два пъти и бих гледал с кеф пак. Шърли определено я бива да създава връзка с публиката, което в днешно време малко изпълнители успяват без да звучат предвзето и изкуствено. Може би при мен предимството беше, че и двата пъти ги гледах в сравнително малки клубове, само с техни фенове. Сега ще е фестивал с много хора, които са пълнеж и ще са там просто защото са купили билета заради друга група, ще видим. 

 

Обръщам внимание, че макар и Шърли да е лицето на Garbage, човекът зад барабаните, Butch Vig, има доста солидна биография като продуцент. Може да се каже, че много от шедьоврите на 90-тарската грънджарска вълна са му минали през ръцете, най-популярен продуциран от него албум е Nevermind на Nirvana. Но не само само те, работил е със Smashing Pumpkins, Green Day, Foo Fighters, Sonic Youth и др. В някоя от класациите беше обявен за най-добрия продуцент в историята, колкото и да са субективни такива класации. 

 

Въобще, за 90s kids според мен е задължителен концерт. 

 

Малко снимки от едно от предишните ми посещения:

 

P1050892.jpg

 

P1050947.jpg

 

P1050972.jpg

 

P1050985.jpg

 

P1060090.jpg

 

P1060180.jpg

 

P1060209.jpg

 

P1060283.jpg

 

 

 

 

По принцип не съм фен на кавърите, но този е страхотен:

 

 

 

 

 

 

 

Благодаря за съветите, пробвах да потърся в гугъл и излезнаха няколко сайта за билети с наистина губи цени...  От сайта на Bon Jovi дори и за Румъния препращаше към някакъв друг сайт, не към румънския Евентим. Но както и да е, така или иначе нищо не закупих, тъй като поради black friday очакванията/еуфорията съвсем забравих, че вече 5 месец съм безработен 😞 Когато реша този проблем ще започна да правя харчове, за сега само ще мисля за турове из Европа и ще планирам маршрути и дестинации...

От твоя пост разбирам за концета на GARBAGE, което е супер новина, а пък и ей го дее е Пловдив... Така че там задължително ще се отбележи присъствие, фен съм им още откакто се пръкнаха и все още не съм ги виждал наживо.

Редактирано от КолЮ
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Граф Вронски
На 4.11.2018 г. в 16:15, rdd каза:

Граф Вронски, знаете ли какви са намеренията на Селин Дион  - има ли насрочени концерти в Европа в близките години. Много я харесвам! От кога си мечтая за  шоуто и в Лас Вегас! Но си бях решила, че ще си сбъдна мечтата когато паднат визите. Бях прочела някъде че следите нейните изяви, за това ви пиша. 

 

На 4.11.2018 г. в 22:02, Граф Вронски каза:

Да, следя я във Facebook и в Instagram. Засега няма информация за концерти след 8 юни 2019 (последния концерт в Лас Вегас към този момент) след нито в официалния и сайт, нито в двете социални мрежи (които споменах). 

Базирайки се на последните години, предполагам, че би било възможно да направи няколко концерта в Европа догодина лятото.

Като съвет, който бих могъл да дам, е да се регистрирате в сайта и да получавате известия оттам. Ако някъде прави концерт, оттам първо ще се научи. 🙂Аз така преди две години научих за концерта в Антверпен. И веднага задействах покупка на билет. 🙂 Съществува pre-order за членове на клуба, които получават достъп до продажбата на билети, няколко дни по-рано от официалната дата. 🙂 



@rdd, ето, ще има нов концерт - и то много по-близо (сравнено с Америка) - 5ти юли Лондон. С акаунт в "Team Céline" още утре ще има възможност за билет:
 

Цитат

Team Celine pre-sale starts January 23 at 9:00 am (GMT) and ends January 28 at 8:00 am (GMT).
General Tickets on sale January 29 at 9:00 am (GMT)
Ticket Limit: 6 per purchase

@mary_shery, имам спомен, че ти ми беше казвала, че се интересуваш, но не съм 100% сигурен.

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
1 hour ago, mary_shery said:

@Граф Вронски Някъде цени на билети, сектори излиза ли? Ти ще ходиш ли?

На British summer-a няма сектори, всичко е правостоящо защото е в Хайд парк (което е по добре от Вегас, там не даваха да се става от седалките, само накрая последните 1/2 песни).

General admission билетите са 80 евро и ако се регистрирате за newsletter-а на страницата на фестивала може да закупите от предварителната продажба (не фен клуб), която почва на 25-ти.  Това е страницата https://www.bst-hydepark.com/

 

Между другото има Шер в Берлин лятото ако някой се интересува 😉

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Граф Вронски
преди 2 часа, mary_shery каза:

@Граф Вронски Някъде цени на билети, сектори излиза ли? Ти ще ходиш ли?

@mary_shery , не мисля да ходя. Ще трябва да се откажа от САЩ, защото не мога да си позволя и двете ( + другите ми планове, които искам да направя/имам вече планове). А вече самолетни билети за САЩ съм взел (самият билет за концерта може да се върне). Не съм гледал, но сега видях от любопитство:

690286106_HydePark-TicketingSystem-GoogleChrome.thumb.jpg.197db28471d51f23247956786c5115c3.jpg

Преди 1 час, Cvetiv каза:

На British summer-a няма сектори, всичко е правостоящо защото е в Хайд парк (което е по добре от Вегас, там не даваха да се става от седалките, само накрая последните 1/2 песни).

General admission билетите са 80 евро и ако се регистрирате за newsletter-а на страницата на фестивала може да закупите от предварителната продажба (не фен клуб), която почва на 25-ти.  Това е страницата https://www.bst-hydepark.com/

 

Между другото има Шер в Берлин лятото ако някой се интересува 😉

Оооо, Шер, от коя чакам 😄 Сега ще проверя. Благодаря много, @Cvetiv!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 50 минути , Граф Вронски каза:

@mary_shery , не мисля да ходя. Ще трябва да се откажа от САЩ, защото не мога да си позволя и двете ( + другите ми планове, които искам да направя/имам вече планове). А вече самолетни билети за САЩ съм взел (самият билет за концерта може да се върне). Не съм гледал, но сега видях от любопитство:

690286106_HydePark-TicketingSystem-GoogleChrome.thumb.jpg.197db28471d51f23247956786c5115c3.jpg

Оооо, Шер, от коя чакам 😄 Сега ще проверя. Благодаря много, @Cvetiv!

Много благодаря. Как искам да отида! Граф Вронски, къде видя горната графика. До колкото виждам, за зелената зона,  два билета са на стойност 78,55 паунда.  

Връзка към мнение
Граф Вронски
преди 9 минути , rdd каза:

Много благодаря. Как искам да отида! Граф Вронски, къде видя горната графика. До колкото виждам, за зелената зона,  два билета са на стойност 78,55 паунда.  

В официалния сайт на Селин, си влязох в акаунта (Team Celine) и отваряйки линк към сайта за продаване на билетите + въвеждане на secret code-a от сайта на Селин => там.


Ох, вече започвам да се замислям дали да не отида в Лондон за концерт ...

Редактирано от Граф Вронски
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Пожелавам ви да отидете и на двете места! Още веднъж благодаря! Това, че концерта е след 29 март, а още няма ясни правила за влизане в UK, малко ме впуска в размисли. Ще видим.

Редактирано от rdd
Връзка към мнение

За такъв концерт на открито в Хайд парк, за колко време свършват билетите? Трябва ли да се купят, например, в първите 10 минути, защото ще се разпродадат за 10 мин?

 

Връзка към мнение

Ходил съм три пъти на този фестивал и билетите и трите пъти свършиха в деня на пускането им в официалния сайт.Много зависи и от групите участващи в него,специално за Селин Дион не знам.Разбира се билети от сайтове прекупвачи имаше до последно,но на други цени.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Понеже групите, които харесвам, не идват насам, та се налага да ходя да ги гледам навън. Почнах с AC/DC в Амстердам, ходил съм 2 пъти до Белград да гледам P.I.L., Sisters Of Mercy и Nick Cave, в Римини, Италия заради Bad Religion и Pennywise, до Лондон за The Damned и Alice Cooper&Johnny Depp, в Букурещ заради Dead Kennedys, в Айндховен за Madness и UB40, а The Stranglers(които през 2008 бяха на феста в родния ми град, но не излязоха, заради болест) гледах в Мелбърн, заедно с The Ruts. Концертите в България няма да споменавам...🤟

 

 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На ‎24‎.‎01‎.‎2019‎ г. в 6:37, Branko каза:

Ходил съм три пъти на този фестивал и билетите и трите пъти свършиха в деня на пускането им в официалния сайт.Много зависи и от групите участващи в него,специално за Селин Дион не знам.Разбира се билети от сайтове прекупвачи имаше до последно,но на други цени.

Може ли да разкажете, ако е удобно и искате, как протича един такъв концерт в Лондон -  Хайд парк. Трябва ли да се влезе пръв в съответната зона, за да се заеме хубаво място, има ли достъп до екраните и вижда ли се добре, от по-задни позиции, хаос има ли, и др. такива. Мерси!

Връзка към мнение

За да сте пред сцената трябва да се влезне доста рано.Все пак зависи и на кой изпълнител/група сте. Не Ерик Клептън и на Фил Колинс си беше доста културно, нямаше хаос. Докато на Грийн дей си беше" пънко нема да умре"😂

Много зависи и дали има отделени фен зони с различни цени на билетите. 

Определено от по предни позиции се вижда по добре. Самия фестивал е 5-6 дни, с различни изпълнители и групи. Парка е ограден и вътре има няколко сцени и много павилиони, входа е отворен от обяд и през цялото време до като почне хедлайнера на вечерта има подгряващи групи по всички сцени. 

Мога да кажа, че всичко е добре указано и уредено, безредие и хаос не е имало, освен на пънк групите пред сцената 🙂 но там погото си оказва роля голяма. 

Тоалетните са разделени на мъжки и женски сектори и единственното, което може да стресира някой е,  че след определено време мъже и жени където им падне се облекчават, но пак в района на тоалетните де

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За концерта на Селин Дион, нещо да попитам. Мислите ли, че цените на билетите могат да бъдат различни. При предварителнана продажба, която започна сега от 25 януари, от продажбата, която е обявена масовата на 29 януари. Сега днес цената е 80 паунда. 

 

Редактирано от rdd
Връзка към мнение

Имам си билети вече! Живот и здраве до юли месец! Вълнувам се от сега. Като съм гледала такива концерти по телевизията, а и концерт на самата Селин Дион, как съм си мечтала да бъда една от 100 -те хиляди души от публиката. 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.