Прескочи до съдържание

Копенхаген - Азорите с KLM бизнес класа за 150Е


Препоръчани мнения

Кофти новина с кенсъла,

Май стана като с билетите на Луфтата от Ница до Рио за 190 е, които пак тръгнаха от момондо...

Много неприятно, ще върнат парите, но с такса рифаунд по кк...

Редактирано от antony2001
Връзка към мнение

 

Това къде ти излиза? Аз прегледах сайтовете на КЛМ, Еърфранс и киссендфлай - навсякъде всичко е ОК и активно.

 

 

Това излиза на статус страницата на kissandfly.de, от които се поръчват билета през момондо. Дано с вашите не се случи същото.

Връзка към мнение

Билетите са бизнес клас Z7FFDK.

Бизнес класата е резервационна класа Z по полетите на КЛМ.

Икономито е R класа.

**************

КЛМ тотално за омазали цените в датски крони... Струва ми се, че са взели стойностите в Евро и са ги пльоснали в датски крони, защото чистата тарифа на бизнес класата е 600 DKK (81 EUR), а  икономито е 190 DKK (26EUR), a и в доплащанията за гориво нещо не са сметнати нещата както трабва.

Технически няма грешно тарифиране, липсващи горива, неправилно използване на чужди бланки. Не би трябвало да махат издадени билети!!!

Според мен, който билет преживее тази нощ не би трябвало да го пипат повече, защото си е издаден по всички правила и струва точно, колкото авиокомпанията си го е заложила по резервационните системи.

Стискам палци!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз пък имам следното подозрение - в пдф-а с е-билетите ми има и разбивка на цената - общо 4455 UAH... Да не са сбъркали валутата и вместо Датска крона да са набили Украинска гривна!? Щото 4455 DKK са си едни 600€... Някакси по-пасва като цена, а...

А билетите ми все още са активни ;)

Инсталирах си мобилното приложение на КЛМ и си се разхождам в резервацията... избирам си места в бизнес класата на един В737-900 ( първият ми широко-фюзелажен самолет)...

Добре де на мерака очите са големи...

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В737-900 ( първият ми широко-фюзелажен самолет, пу да не му е уроки ) :)

Чак широко-фюзелажен. Досега да не си летял само на Bombardier и Embraer? :D

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Прав си ... като му гледах салона ми се стори огромен... Моя грешка ...

Ми за клиенти като мен на лилавите првдимно ... изглеждаше по-големичък. ;)

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Чак широко-фюзелажен. Досега да не си летял само на Bombardier и Embraer? :D

Приеми го така - май за пръв път ще имам достатъчно място да си разпъна фюзелажа... та за мен си е широко фюзелажен ;) ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.