Прескочи до съдържание

Копенхаген - Азорите с KLM бизнес класа за 150Е


Препоръчани мнения

Авиокомпания: KLM


Маршрут:: CPH-PDL-CPH, CPH-TER-CPH


Цена:: 139-155


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 11.07.2016


Примерна дата на връщане:: 18.07.2016


Сайт за резервиране:: momondo.de


Период на пътуване:: 01.01.2016 - 30.07.2016

Бизнес класа с 250% бонусни мили към Flying Blue, за който си ги събира :)

 

Офертата е активна за различни дати, ама дали въобще ще ги признаят билетите??

С Виза кредитна.

Докарах го почти до края, изглежда като да не товарят повече цената...

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

В икономична е под 90 евро. Има го във всички немски търсачки..

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Цената е добра, ама гледам, че са 2 стопа в посока, без да се брой пътя до Копенхаген..Та в посока ще се губят по два дни май, особено при  връщането.

Връзка към мнение

Цената е добра, ама гледам, че са 2 стопа в посока, без да се брой пътя до Копенхаген..Та в посока ще се губят по два дни май, особено при  връщането.

 

Стоповете са малки - от порядъка на 1.30 - 2 часа. Общо 12 часа в посока с престоя. Не е толкоз зле :)

А и лилавите маймунки на Мак ще трябва да ги впрегнем да ни позиционират в Малмьо - има полети на предния и +2 ден от/до София. Само да не се прецака разписанието , пу.пу.пу.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Току що взех два икономищни за края на юли - по 100 евро всеки. Наложи се да платя малко повече за покупката, за да мине плащането през kissandfly, защото сайтът не ми приемаше визата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да напомня, че е добре да се ходи там след юни месец, още по-добре юли!

В противен случай, може 50% или повече от времето да ви вали.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На връщане полетът минава през Лисабон, кацайки през нощта в 00.10 - перфектното време да се измъкнем с багажите, тъй като престоят за следващия полет до Амстердам е 5 часа, и да си вземем оттам полет за България.

Редактирано от petko
Връзка към мнение

На връщане полетът минава през Лисабон, кацайки през нощта в 00.10 - перфектното време да се измъкнем с багажите, тъй като престоят за следващия полет до Амстердам е 5 часа, и да си вземем оттам полет за България.

И икономията ще отиде на кино..

Връзка към мнение

тъй-тъй, вече си имаме и билети :)

за пръв път ми е да се хвана на ЕррФ, та да питам - колко е нормалното време авиокомпанията да ги признае / респективно да ги откаже?

да знам какви планове да кроя оттук насетне ;)

Връзка към мнение

Поне 3-4 месеца преди датата не прави нищо, от което не можеш да се откажеш безвъзмездно.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Снощи гледах промоцията и се чудих до последно. Идеята беше по-скоро за тази смешна цена с бизнес класа да се спечелят доста мили, като според калкулатора на KLM това са някъде около 75000 мили. Според същия калкулатор 80000 мили са необходими за пътуване от сорта - Амстердам - Банкок

Не знам обаче как ще ги смятат при положение, че има стопове в Амстердам и Лисабон?! Ниската цена дали би повлияла на калкулацията на мили!? Някой който се е възползвал от подобни грешни тарифи може ли да се включи с повече информация и опит

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами, някой да каже в какъв клас се издават билетите. Иначе, дори да признаят грешката, и да не отменят билетите, могат да премахнат всички екстри от тях, като мили и пр., макар рядко да се занимават.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Аз лично пропускам офертата. Супер куц маршрут с прекалено много загубено време, а и милите не ме блазнят особено (ако приемем, че не отменят бизнес билетите).

Връзка към мнение

Ами, някой да каже в какъв клас се издават билетите. Иначе, дори да признаят грешката, и да не отменят билетите, могат да премахнат всички екстри от тях, като мили и пр., макар рядко да се занимават.

 

Билетите са бизнес клас Z7FFDK.

Връзка към мнение

7500 мили пряко сили, защото САТА не са партньор на Флайнг блу. Техните мили трябва да се кредитират другаде..

Не са много като стойност, та едва ли ще се правят на луди..

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Тъкмо някой може да се пробва и да потвърди дали му се е получило с безплатен върешен полет между някой остров ;)

Редактирано от Сю_
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
някой да е ползвал kissandfly.de?

Може би е някаква акция да пробиват и да се рекламират, защото и "грешката" 260eur Мадрид-Мале излизаше пак през kissandfly.de :rolleyes:

Връзка към мнение

И да го обсъждаме, и да не го обсъждаме, статусът на билета се смени:

 

Status: Canceled due to aircraft operator

:( :(

Досега търсих бутона - не харесвам...

Това къде ти излиза? Аз прегледах сайтовете на КЛМ, Еърфранс и киссендфлай - навсякъде всичко е ОК и активно.

Е-билети - "платени и издадени"...

Кофти...

Връзка към мнение

Досега търсих бутона - не харесвам...

 

 

 

А недейте така. Това са рисковете на професията.  Сам таймс вин, сам таймс люн !

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.