Прескочи до съдържание

И отново "Накъде?"


Препоръчани мнения

Като чета за бурята, която бушува в главата ти, да знаеш, че не си сама в тези си терзания. Много сме. :lol::rolleyes:  Та в подобни случаи, когато скачам от едно на трето, пето и десето, обикновено чакам знак свише и той обичайно не закъснява. Дали ще е статия, супер интересна фотография или промоция, но все се случва нещо, което да ме насочи в точно определена посока. Ако искаш все пак съвет избери да разгледаш някое уникално място, напълно различно от опита ти досега. :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

За пореден път си имам идея :)

Сега чакам знака.

Ама толкова много се зарибих (любимата дума на майка ми)! 

 

Следвайки съвета на Теди, лееекичко отхвърлих (дали?) Ботсвана (че не може две поредни приличащи си пътувания). И мисля, че хем си намерих нещо съвсем в мой стил, хем различно, или както обичам да го наричам аз - приключение.

 

Да видим сега как ще реагира обкръжението, като хвърля бомбата и кой ще ми се навие. Не очаквам гора от ръце, само се надявам съпротивата да е по-малка.

 

ПАЛАУ, хиър ай кам!

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Като чета за бурята, която бушува в главата ти, да знаеш, че не си сама в тези си терзания. Много сме. :lol::rolleyes::)

Много сме, силни сме ! :)

Само дето в нашата градивна клетка на обществото ролята на заблудения, вечно прескачащ ум се пада на моя милост :)

Ама мене не ме чакат да ми мине... седят и гледат сеир, подготвили бутилка бензин за да я хвърлят в пламъците на истерзаната ми душа... Толкова много прекрасни места и толкова малко време...

И все пак съм щастливец, че съм намерил почти толкова луда и авантюристична половинка дето да ми се връзва на акъла :) :)

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

започнах да хвърлям дестинации напосоки към мъжа ми и след целия ферман, който му изписах, няколко часа по-късно получих отговор "споко мило, има време" :angry: Той само седи и чака да ми "мине" (май за болни ни мислят, задето ни се обикаля).

Ох, почувствах се добре като прочетох последните няколко реда. Явно не сме само ние с мъжа ми така :). Аз кроя пъклени планове, а той само чака да ми мине ентусиазма. Понякога сядам и правя два списъка: единия с мечтаните, далечните, авантюристичните, а другият с по-реалните, които може да да се осъществят. После почвам да изтъквам негативите на всяка дестинация от втория списък и последните 2-3 дестинации с най-малко негативи ги слагам в плана за следващите 1-2 години :) ...

Редактирано от Травеолани
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Хахахаха супер и аз се успокоих че не само аз правя милион планове и сменям дестинациите през седмица. Миналата година плана мина през Китай, Намибия, Филипини и в крайна сметка заради една промоция на самолетен билет се озовахме в Нова Зеландия :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Pikonio, Нова Зеландия ще ти хареса много. Варианти за трекове да искаш, но откъм приключения е много постна тази държава. Всичко е толкова уредено, толкова разграфено, че и английски говорят, та нищо изнвънредно не се случва. Виж китайската провинция откъм приключения е... хаххахах доста дашна. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Виж китайската провинция откъм приключения е... хаххахах доста дашна. :)

 

Още помня онзи буркан на бабата с чай ли, с какво беше...

 

Но за момента приключих с търсенето на дестинация, започвам с търсенето на билети.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Още помня онзи буркан на бабата с чай ли, с какво беше...

 

Но за момента приключих с търсенето на дестинация, започвам с търсенето на билети.

ааааа, онова гъбясало нещо, което в миг на героичен напън надигнах да отпия... :lol: :lol: :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За пореден път си имам идея :)

Сега чакам знака.

 

ПАЛАУ, хиър ай кам!

 

Ако наистина Палау ти е финализираното решение, няма да чакаш много дълго за знака.

През последната година, сравнително редовно като за този край на света - 2-3 пъти , се появяваха оферти из търсачките с прилични цени (пак като за този край на света - oк. 700€ ) Последната даже само от преди седмица :)

 

http://www.fly4free.com/deal/europe/flights-to-exotic-palau-from-amsterdam-for-only-e673/

Връзка към коментар

Ако наистина Палау ти е финализираното решение, няма да чакаш много дълго за знака.

През последната година, сравнително редовно като за този край на света - 2-3 пъти , се появяваха оферти из търсачките с прилични цени (пак като за този край на света - oк. 700€ ) Последната даже само от преди седмица :)

 

http://www.fly4free.com/deal/europe/flights-to-exotic-palau-from-amsterdam-for-only-e673/

 

Между другуто, ти си леко виновен с финалното ми решение, като попаднах на поста ти с езерата, та всичко започна от Jellyfish Lake! 

А до май месец аз не мога да чакам, търси се оферта март-април, по възможност през Париж/Амстердам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.